Találatok a Boulsevicz Beatrix címkére

Találatok száma: 4

Úszó Eb: Kovács és Jakabos elődöntős, Boulsevicz kiesett

2009-01-09 10:47:20

Magyar szempontból rosszul indult az eindhoveni úszó Európa-bajnokság utolsó előtti napja: Bor Katalin simán kiesett a vasárnap délelőtti selejtezőben.

úszó Eb Boulsevicz Beatrix Jakabos Zsuzsanna

Gyurta csak negyvenedik 100 mellen, mi lesz ebből 200 méteren?

2007-03-29 00:00:10

Magyar szempontból nem sok jót hozott az első nap a 12. FINA-világbajnokság úszó- versenyein. A Rod Laver teniszstadion küzdőterén kialakított medencében egyetlen magyar sem tudott bejutni a döntőbe, sőt, az elődöntőig is csak Verrasztó Evelyn és Hosszú Katinka jutott. Megszerezte első aranyérmét a férfi és a női mezőny legna- gyobb csillaga, Michael Phelps (ő váltóban), illetve Laure Manaudou (400 gyorson). Az alábbiakban összefoglaljuk a nap legfontosabb eseményeit, a részletekért és az eredményekért pedig kattintson az egyes számok linkjeire.

Boulsevicz Beatrix Melbourne 2007

Melbourne 2007, úszás: Boulsevicz csak 33., nem jutott tovább

2007-04-01 00:00:15

Boulsevicz Beatrix (képünkön) hetvenöt nevező közül a 33. helyen végzett a női 100 méteres pillangóúszás selejtezőjének összesített rangsorában a 12. FINA-világbajnokság úszóversenyeinek első napján. Mivel a középdöntőbe a legjobb 16 jutott tovább, a magyar lány nem folytathatja ebben a számban.

Cseh aranyérmes, Boulsevicz második, Kerékjártó harmadik

Hírösszefoglalónk. A Helsinkiben zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon Cseh László aranyérmet nyert a férfiak 200 méteres vegyesúszó számában, amelyben a dobogó harmadik fokára ugyancsak egy magyar versenyző, Kerékjártó Tamás állhat majd fel az eredményhirdetés során, míg a nők 200 méteres pillangóúszó számában Boulsevicz Beatrix a második helyen végzett.