Találatok a Bologna címkére

Találatok száma: 384

Légiósok: a sereghajtótól kapott ki Kádárral a soraiban a Dinamo Kijev

2017-10-15 20:29:37

A Dinamo Kijev bő 20 perc alatt kapott két gólt a sereghajtó Csornomorec Odesza vendégeként az ukrán labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában. Kádár Tamás végigjátszotta a 2–1-es vereséggel véget ért találkozót. Légiósaink közül még Koman Vladimir lépett vasárnap pályára.

légiósok  Pintér Ádám  Nagy Ádám  Nagy Dominik  Megyeri Balázs  Legia Warszawa

Légiósok: Ha nem úgy állok a dolgokhoz, magammal cseszek ki – Nagy Ádám

2017-10-12 10:22:24

Nagy Ádám, a magyar válogatott labdarúgója nagyon nehéznek nevezte a jelenlegi időszakot, amiért nem kap játéklehetőséget olasz élvonalbeli klubjában, a Bolognában.

légiósok  Nagy Ádám  Bologna

Légiósok: Nagy Ádám nem nyugszik bele a mellőzöttségbe

2017-10-11 13:21:50

olasz foci  légiósok  Serie A  Nagy Ádám  Bologna

Serie A: a Bologna nyert, Nagy Ádám ezúttal sem játszott

2017-09-30 22:13:09

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójának szombati játéknapján a Bologna Rodrigo Palacio góljával 1–0 nyert a Genoa otthonában. A vendégeknél Nagy Ádám ezúttal sem kapott lehetőséget: a magyar középpályás sorozatban már a hetedik bajnokiján maradt végig a kispadon.

olasz labdarúgás  olasz foci  légiósok  Serie A  Nagy Ádám  Genoa

Bologna: hamarosan eljöhet Nagy Ádám ideje

2017-09-28 13:53:25

A 1000cuorirossoblu.it nevű olasz portál szerkesztője szerint a Bolognánál hosszú hetek óta mellőzött Nagy Ádám hamarosan lehetőséget kaphat a bizonyításra Roberto Donadoni vezetőedzőtől.

légiósok  Serie A  Nagy Ádám  Bologna

Serie A: Nagy Ádám nélkül nyert idegenben a Bologna

2017-09-24 20:09:11

Nagy Ádám ezúttal is kispados volt a Bolognában, amely idegenben 1–0-ra legyőzte a Sassuolót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójában.

Serie A  Sassuolo  Nagy Ádám  Bologna

Légiósok: menedzsere szerint Nagy Á. karrierje legnehezebb időszakát éli

2017-09-21 13:20:12

A reményteli 2016–2017-es szezon után a jelenlegi kiírásban (hat mérkőzésen) eddig mindössze 77 percet kapott Roberto Donadoni vezetőedzőtől Nagy Ádám, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Bologna játékosa. A magyar középpályás helyzetéről a Borsnak Kövesdi Viktor, Nagy menedzsere beszélt.

Serie A: a Bologna parancsolt megálljt az Internek

2017-09-19 22:39:46

Nem bírt egymással a Bologna és az Inter: a két csapat 1–1-re végzett az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójának nyitó mérkőzésén.

légiósok  Serie A  Nagy Ádám  Inter  Bologna

Serie A: Nagy Ádám nélkül bukott a Bologna Firenzében

2017-09-16 20:13:24

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában Nagy Ádám csapata, a Bologna 2–1-re kikapott a Fiorentina vendégeként.

Nagy Ádám  Fiorentina  Bologna

Serie A: a Napoli a hajrában törte meg Nagy Ádám csapatát

2017-09-10 22:57:05

Nagy Ádám csapata, a Bologna hazai pályán 3–0-ra kikapott a Napolitól az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójában.

Serie A  Napoli  Nagy Ádám  Bologna

Serie A: Dybala volt a különbség – óriásit fordított a Juventus

2017-08-26 18:57:19

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2. fordulójában a címvédő Juventus hiába volt már a 7. percben 2–0-s hátrányban a Genoa otthonában, végül a mesterhármast jegyző Paulo Dybala vezetésével 4–2-re nyert. A Nagy Ádámot végig a kispadon tudó Bologna idegenben 1–0-ra nyert az újonc Benevento ellen.

olasz labdarúgás  légiósok  Paulo Dybala  Nagy Ádám  Juventus  Genoa

A Juventus a favorit a Serie A-ban, de idén beletörhet a bicskája

2017-08-19 10:50:35

Sorozatban hetedik bajnoki címére készül a Juventus az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, és jó eséllyel pályázik is erre. A kihívók közül a rendkívül egységes Napoli és a kulcsfiguráit elveszítő Roma tűnik ismét a legerősebbnek, a fogadóirodák is ezt a két együttest teszik a második és harmadik helyre. Vajon mire lesz képes a nyári nagybevásárlást tartó Milan, vagy a felkészülési időszakban remeklő Internazionale? A Nagy Ádámot foglalkoztató Bologna megcélozza a középmezőnyt, az újoncoknak pokolian nehéz dolguk lesz. A Serie A 2017–2018-as szezonjának előzetese.

beharangozó  Serie A  SPAL  Roma  Napoli  Nagy Ádám

Olasz Kupa: súlyos vereség, Nagy Ádámék máris kiestek

2017-08-12 22:07:53

A Bologna – Nagy Ádámmal a soraiban – hazai pályán súlyos, 3–0-s vereséget szenvedett a második ligás Cittadellától a labdarúgó Olasz Kupa harmadik fordulójának szombati játéknapján, és máris kiesett a sorozatból.

légiósok  Palermo  Olasz Kupa  Nagy Ádám  Bologna  Balogh Norbert

Felkészülés: Szalai nélkül nyert a Hoffenheim Nagyék ellen

2017-08-05 16:41:50

A német élvonalbeli Hoffenheim labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 3–0-ra legyőzte az olasz Bolognát.

felkészülés  Szalai Ádám  Nagy Ádám  Hoffenheim  Celta Vigo  Bologna

Felkészülés: Rooney betalált, Szalai Ádám ismét kezdett

2017-07-22 19:33:42

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság előttünk álló idényére készülő Everton felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott a belga Genkkel.

videó  légiósok  Wayne Rooney  Szalai Ádám  Nagy Ádám  Hoffenheim

Miért nem volt jelentéktelen Nagy Ádám gólja 7–0-nál?

2017-07-18 10:15:58

Felső sarkos lövéssel jelezte Nagy Ádám a Bologna felkészülési találkozóján, hogy ha kell, a kapu előtt is veszélyesen futballozik.

Légiósok: Nagy Ádám is kivette részét a gólzáporból

2017-07-16 19:16:07

Kiütéses, 17–0-s győzelmet aratott a Bologna labdarúgócsapata a San Marinó-i Virtus Acquaviva ellen. Az olaszoknál Nagy Ádám az első félidőben játszott, és egy óriási gólt szerzett.