Amikor a kanári madár üti az ágyút!!!

2469347 24693472469347 2469347
2012.10.20. 21:10
Hughton és csapata végre nyerni tudott, ráadásul éppen egy top csapat ellen. A 8-ik fordulóban a Norwich az Arsenal-t fogadta. A meccset megelőzően...

Hughton és csapata végre nyerni tudott, ráadásul éppen egy top csapat ellen.Hughton és csapata végre nyerni tudott, ráadásul éppen egy top csapat ellen.

A 8-ik fordulóban a Norwich az Arsenal-t fogadta. A meccset megelőzően a Norwichnak még nem volt győztes bajnoki meccse a mostani szezonban. Szerintem sok szurkoló most se várt győzelmet, hamarabb Hughton távozását.

Azt azért tegyük hozzá hogy a bet365-ös fogadó iroda 7-es szorzót adott a Norwichra.

Hughton a Ruddy-Garrido,Bassong,Turner,Martin-Pilkington,Johnson,Tettey,E. Bennett-Holt,Hoolahan kezdő 11-nek szavazott bizalmat.

A padra R. Bennett-et, Howson-t, Jackson-t, Morison-t, Rudd-ot, Snodgrass-t és Surman-t.

Az Arsenal a meccset megelőzően kapus gondokkal küzdött és csak Vito Mannone jelenthette a gyors megoldást, aki még eléggé fiatal.

Továbbá az is mellettünk szólt, hogy az Arsenal egyik nyerő embere Theo Walcott is lesérült.

A kezdő csapatra pillantva kicsit aggódtam hiszen Turner és Tettey eddig még nem bizonyította azt, hogy helye lenne a kezdőben.

Az Arsenal mellett az szólt, hogy az utolsó 10 idegenbeli meccsén veretlenek maradtak, de a legutóbbi 7 találkozójukon mindig kaptak legalább 1 gólt.

Az Arsenal kezdeményezett a meccs elején, de a 19-ik percben Tettey 25 méteres lövését Mannone rosszul ütötte ki és a kipattanó labdát Grant Holt könnyedén a kapuba juttatta. 1-0!

A gól után is az Arsenal játszott mezőny fölényben, de a Norwich veszélyesen kontrázott.

A 34-ik percben Turner is megvillant, amikor is Pilkington szögletét 2 Arsenalos között mellé fejelte!

A Norwich kezdett ugyan annyi helyzetet kidolgozni mint az Arsenal.

Ezen a meccsen az Arsenal-nál bemutatkozhatott a 17 éves német középpályás tehetség. Már az első premier ligás percében kapura lőtt, de a lövése elkerülte a kaput.

Az Arsenal az utolsó 15 percben is csak próbálkozott, de gólt enm sikerült szereznie így maradt az 1-0 !

A Norwich csak 30%-ban birtokolta a labát, de ez is elég volt a győzelemhez.

A meccs legjobbja címet egyébként Garrido kapta. A többiek osztályzatát itt lehet megnézni.

Ezzel a győzelemmel a Norwich felugrott a 15-ik helyre és 2 pontra került a kieső zónától.

A következő meccs az Aston Villa otthonában lesz október 27-ik.