D. Á. 2019.09.14 23:40 Frissítve: 2019.09.16 00:07

Vasárnapi sportműsor: döntő a férfi kosárlabda-vb-n; NB II

Vasárnap szokás szerint labdarúgó NB II-es és NB III-as mérkőzéseket láthatunk. A Premier League-ben pályán az Everton és az Arsenal. Olaszországban a Lazio, a Roma és a Milan meccsét is élőben nézhetik meg. Kínában a kosárlabda-világbajnokság utolsó játéknapjához érkeztünk, hiszen két meccs maradt – a bronzmérkőzés és a döntő. A kézi BL-ben pályán a Telekom Veszprém, amely az ukrán Motor Zaporizzsját fogadja. Az amerikai futball hívei ismét a képernyőkre szegezhetik tekintetüket vasárnap este.

 

FUTBALLPROGRAM

NB II
8. FORDULÓ

16.30: Vác FC–Tiszakécske
17.00: Szolnoki MÁV FC–WKW ETO FC Győr
17.00: BFC Siófok–Budaörs 
17.00: Gyirmót FC Győr–Dorogi FC 
17.00: Szombathelyi Haladás–Soroksár SC 
17.00: Budafoki MTE–FC Ajka 
17.00: MTK Budapest–Kazincbarcika
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Vasas FC
18.00: Szeged-Csanád Grosics–Aqvital FC Csákvár (Tv: M4 Sport)

NB III
7. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.00: ESMTK–Putnok FC
16.00: Cegléd–Tállya
16.00: Jászberény–Ózd
16.00: Tiszaújváros–DEAC
16.00: Balassagyarmat–Sényő
16.00: Füzesgyarmat–DVTK II
16.00: Eger–DVSC II
16.00: FC Hatvan–Gyöngyös
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Dabas–Rákosmente
16.00: Dunaharaszti MTK–Monor
16.00: PMFC–Kecskeméti TE
16.00: THSE-Szabadkikötő–Bp. Honvéd II
16.00: Szentlőrinc–Kozármisleny
16.00: Kelen SC–Taksony
16.00: Iváncsa–Szekszárd
18.00: Dunaújváros–Dabas-Gyón FC
NYUGATI CSOPORT
16.00: Érd–Komárom VSE
16.00: Veszprém–Puskás Akadémia II
16.00: Balatonlelle–Bicskei Torna Club
16.00: BKV Előre–III. Ker. TVE
16.00: Mosonmagyaróvár–FC Nagykanizsa
16.00: Pápai Perutz FC–Ménfőcsanak
16.00: Sárvár FC–Petőfi Sportkör Lipót
16.00: Hévíz Sportkör–Mol Fehérvár FC II

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
15.00:
Bournemouth–Everton (Tv: Digi Sport1)
17.30: Watford–Arsenal (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
15.00:
Nantes–Reims (Tv: Digi Sport3)
17.00: Saint-Étienne–Toulouse
21.00: Monaco–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
Hoffenheim–Freiburg (Tv: Sport2)
18.00: Paderborn–Schalke (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ

12.30: Genoa–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Brescia–Bologna
15.00: Parma–Cagliari
15.00: SPAL–Lazio (Tv: Digi Sport2)
18.00: Roma–Sassuolo (Tv: Digi Sport3)
20.45: Hellas Verona–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ

12.00: Eibar–Espanyol (Tv: Spíler2)
14.00: Alavés–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.00: Celta Vigo–Granada (Tv: Spíler2)
18.30: Valladolid–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Betis–Getafe (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
19.00
Baltimore Ravens–Arizona Cardinals
19.00
Cincinnati Bengals–San Francisco 49ers
19.00
Detroit Lions–Los Angeles Chargers
19.00
Green Bay Packers–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)
19.00 Houston Texans–Jacksonville Jaguars
19.00
Miami Dolphins–New England Patriots
19.00
New York Giants–Buffalo Bills
19.00
Pittsburgh Steelers–Seattle Seahawks
19.00
Tennessee Titans–Indianapolis Colts
19.00
Washington Redskins–Dallas Cowboys
22.05
Oakland Raiders–Kansas City Chiefs
22.25
Denver Broncos–Chicago Bears
22.25
Los Angeles Rams–New Orleans Saints (Tv: Sport2)
Hétfő, 2.20
Atlanta Falcons–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
Európa-kupa, C-csoport (Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok)

10.00: CTT Tiege (belga)– TTC Neuhausen (svájci)
10.00: PTE PEAC Kaló-Méh–AD Vincios (spanyol)

AUTÓSPORT
8.15:
WTCR, Ningpo, második futam (Tv: Eurosport1)
9.15: WTCR, Ningpo, harmadik futam (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Kötöttfogás 67 kg (Krasznai Máté), 87 (Lőrincz Viktor), 97 (Kiss Balázs) selejtezők
  7.00: negyeddöntők
14.00: elődöntők
Kötöttfogás 55 kg, 63, 72, 82
 7.00: vigaszág
15.00: döntők (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Erste Liga
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (romániai)
18.30:
DEAC–Fehérvári Titánok
EBEL
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Black Wings Linz (osztrák)
Tipsport Liga
17.00:
MAC Újbuda–DVTK Jegesmedvék (Tv: Digi Sport2)

KAJAK-KENU
Olimpiai tesztverseny, Tokió
2.00:
előcsatározások
3.30: döntők

KERÉKPÁR
17.00: Vuelta a Espana, 21. (utolsó) szakasz, Fuenlabrada–Madrid, 106.6 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, B-csoport

17.00: Telekom Veszprém–Motor Zaporizzsja (ukrán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
Német férfibajnokság, 5. forduló
13.30:
Hannover–Bergischer HC (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi világbajnokság, Kína
A 3. helyért
10.00:
Franciaország–Ausztrália (Tv: M4 Sport)
Döntő
14.00:
Argentína–Spanyolország (Tv: M4 Sport)

LOVASSPORT
9.00: Kettesfogathajtó-világbajnokság, Drebkau, akadályhajtás

MOTORSPORT
MOTOGP, SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ
10.40:
Moto3, futam (Tv: Spíler1)
12.05: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
13.25: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00 és 16.00: Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg, selejtezők

RALI
Török rali, a vb 11. futama, Marmaris

SAKK
Világkupa, Hanti-Manszijszk

SZABADIDŐSPORT
World Urban Games, Budapest

TENISZ
Davis-kupa, osztályozó, Sport11 Központ
MAGYARORSZÁG–
Ukrajna (Tv: 11.00-tól Duna World)
  4.30: WTA-torna, Hirosima, döntő (Tv: Digi Sport1)
  8.00: WTA-torna, Csengcsou, döntő (Tv: Digi Sport3)
10.00: WTA-torna, Nancsang, döntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló (Budapest)
10.45: Potsdam (német)–Szintyez Kazany (orosz)
12.30: A-Híd OSC Újbuda–Dinamo Moszkva (orosz)
Férfi Eurokupa, selejtező, 1. forduló
B-csoport (Eger)
11.30: ZF-Eger–Radnicski Kragujevac (szerb)
C-csoport (Valletta)
10.15: PannErgy-Miskolci VLC–Valletta (máltai)