nemzetisport.hu 2019.05.19 00:21 Frissítve: 2019.05.19 23:27

Vasárnapi sportműsor: utolsó forduló az NB I-ben

Számos fontos kérdésre választ kapunk a labdarúgó NB I utolsó fordulójában, zárul az NB II és a spanyol La Liga jelenlegi szezonja is. Döntőznek az U17-es Eb-n. A WTCR pilótái Hollandiában, a MotoGP-sorozat versenyzői Franciaországban mérik össze a tudásukat. Fináléját játsszák a férfi kosárlabda Euroligának. Folytatódik a jégkorong-vb és a Giro d'Italia, véget ér a római ATP- és WTA-tenisztorna.  

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ 

17.00: Puskás Akadémia FC–Ferencváros – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda–Mezőkövesd – élőben az NSO-n!
17.00: Haladás–Mol Vidi FC – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–Bp. Honvéd – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Újpest FC – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Paksi FC – élőben az NSO-n!
Az M4 Sport körkapcsolásban közvetíti a mérkőzéseket.

NB II
38. FORDULÓ – élő eredménykövető az NSO-n!

14.30: Balmazújváros–Vác FC
14.30: Vasas–ZTE FC (Tv: M4 Sport)
14.30: BFC Siófok–Ceglédi VSE
14.30: Csákvár–Budaörs
14.30: ETO FC Győr–Mosonmagyaróvári TE
14.30: Békéscsaba–Kazincbarcika
14.30: Nyíregyháza Spartacus–Gyirmót FC Győr
14.30: Kaposvári Rákóczi FC–Soroksár
14.30: Tiszakécske–Dorogi FC
14.30: Monor–Budafoki MTE

NB III
28. FORDULÓ
 
KELETI CSOPORT
17.30:
 Szolnoki MÁV FC–Cigánd
17.30: Diósgyőri VTK II–ESMTK
17.30: Sényő–Tiszaújváros
17.30: Gyöngyösi AK–Putnok
17.30: Füzesgyarmat–Salgótarjáni BTC
17.30: Eger SE–Sajóbábony
17.30: Debreceni EAC–Tállya
17.30: Nyírbátor–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
17.30:
 Szeged-GA–Iváncsa
17.30: FC Dabas–RKSK
17.30: Kecskeméti TE–Pécsi MFC
17.30: Hódmezővásárhely–Makó FC
17.30: Taksony–Szentlőrinc
17.30: Paksi FC II–Szekszárdi UFC
17.30: Kozármisleny–Bp. Honvéd-MFA
19.00: Dunaújváros–SZEOL SC
NYUGATI CSOPORT
11.00:
 Mol Vidi FC II–Sárvár FC
17.30: BKV Előre–Puskás Akadémia II
17.30: Érd–Nagykanizsa
17.30: Csepel FC–Pápai Perutz FC
17.30: Komárom VSE–THSE-Szabadkikötő
17.30: III. kerületi TVE–Dunaharaszti MTK
17.30: Andráshida–Pénzügyőr SE
19.00: Ménfőcsanak–FC Ajka

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
12.30: 
Chievo–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
15.00: 
Parma–Fiorentina (Tv: Digi Sport3)
15.00: Empoli–Torino (Tv: Digi Sport1)
18.00: 
Milan–Frosinone (Tv: Digi Sport1)
20.30: 
Juventus–Atalanta (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!
20.30: 
Napoli–Internazionale (Tv: Digi Sport3) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ

12.00: Real Madrid–Real Betis (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
16.15:
 Eibar–FC Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
34. FORDULÓ
15.30: 
Magdeburg–1. FC Köln (Tv: Sport2)

AZERI KUPA
DÖNTŐ
17.00: 
Qabala–Sumqayit

SVÁJCI KUPA
DÖNTŐ
14.00: 
FC Basel–FC Thun

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÍRORSZÁG
17.30: döntő

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
FÉRFI EB-SELEJTEZŐ, RÁJÁTSZÁS, 4-ES CSOPORT, HAVIROV
11.00:
 MAGYARORSZÁG–Írország

AUTÓSPORT
  8.00:
 WTCR, Zandvoort, időmérő (Tv: Eurosport2)
12.00: WTCR, Zandvoort, 2. futam (Tv: Eurosport1)
16.00: WTCR, Zandvoort, 3. futam (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÁKIA
A-CSOPORT (KASSA)
16.15:
 Németország–Egyesült Államok
20.15: Franciaország–Finnország
B-CSOPORT (POZSONY)
16.15:
 Ausztria–Csehország
20.15: Svájc–Oroszország (Tv: Sport2)
NHL, RÁJÁTSZÁS
21.00: San Jose Sharks–St. Louis Blues (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
13.05: 
Giro d’Italia, 9. szakasz, Riccione–San Marino, 34.7 km, egyéni hegyi időfutam (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA, NÉGYES DÖNTŐ, VITORIA-GASTEIZ
17.30:
 bronzmérkőzés (Tv: Digi Sport3)
20.15: döntő (Tv: Digi Sport1)
NBA, RÁJÁTSZÁS
Hétfő, 1.00: 
Toronto Raptors–Milwaukee Bucks (Tv: Sport1)

LOVASÍJÁSZAT
  9.55:
 világkupaverseny, magyar extrém (Tv: Digi Sport1)
12.30: világkupaverseny, koreai extrém (Tv: Digi Sport1)

MOTORSPORT
14.00: 
motokrossz-vb, Portugália, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
15.00: motokrossz-vb, Portugália, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: motokrossz-vb, Portugália, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
18.00: motokrossz-vb, Portugália, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ
11.00: 
Moto3, futam (Tv: Spíler1)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)

STRANDRÖPLABDA
8.30:
 European Masters, Aydin (Tv: Sport1)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG
, BAKI (BAKU)
10.00: junior együttes kéziszercsapat döntő: 5 karika 
10.45: junior együttes kéziszercsapat döntő: 5 szalag
12.30: felnőtt egyéni döntő: karika és labda
14.00: felnőtt egyéni döntő: buzogány és szalag

TENISZ
13.00:
 WTA-torna, Róma, döntő (Tv: Digi Sport2)
16.00: ATP-torna, Róma, döntő (Tv: Digi Sport2)

2019.06.17 23:15:17

Minden más foci DÓCS ÁKOS

Jay-Jay Okocha a Magyarország elleni olimpiai meccsről, emlékezetes góljairól és Ronaldinhóról is beszélt az NSO-nak.