nemzetisport.hu 2019.03.02 23:12 Frissítve: 2019.03.08 23:32

Vasárnapi sportműsor: topligák, kézi BL és EHF-kupa, NB II

Folytatódnak a labdarúgó NB II küzdelmei és kezdődik az NB III tavaszi szezonja. A topligákban többek között Everton–Liverpool derbit, valamint Napoli–Juventus rangadót rendeznek. A Szeged férfi kézilabdacsapata a Zágrábot fogadja a Bajnokok Ligájában, és pályára lépnek EHF-kupa-csapataink is. Befejező napjához érkezik a fedett pályás atlétikai Európa-bajnokság – amelyen a súlylökő Márton Anita a döntőben szerepel –, valamint a darts UK Open. Bőséges a téli sportprogram.

 

FUTBALLPROGRAM

NB II
26. FORDULÓ

14.30: Budaörs–Vác FC
14.30: Ceglédi VSE–Balmazújváros
14.30: Monor–Kaposvári Rákóczi FC
14.30: BFC Siófok–Békéscsaba
14.30: Csákvár–ETO FC Győr
14.30: Kazincbarcika–Soroksár
14.30: Mosonmagyaróvár–Dorog
16.00: Vasas FC–Nyíregyháza Spartacus (Tv: M4 Sport)
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Tiszakécske
17.00: Gyirmót FC Győr–Budafoki MTE

NB III
17. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
DVTK II–Salgótarjáni BTC
14.30:
Füzesgyarmat–Sényő
14.30: Eger–Nyírbátor
14.30: Debreceni EAC–Tiszaújváros
14.30: Szolnok–Putnok
14.30: ESMTK–Sajóbábony
14.30: Cigánd–Tállya
14.30: Jászberény–Gyöngyös
KÖZÉP-CSOPORT
14.30:
Kecskemét–Dabas
14.30: Hódmezővásárhely–Taksony
14.30: Kozármisleny–Rákosmente
14.30: Szeged-Grosics Akadémia–Pécsi MFC
14.30: Iváncsa–Makó
14.30: SZEOL SC–Bp. Honvéd II
14.30: Paks II–Szentlőrinc
17.00: Dunaújváros–Szekszárd
NYUGATI CSOPORT
11.30:
III. kerületi TVE–Pápai Perutz
14.30: Csepel–Mol Vidi FC II
14.30: BKV Előre–Komárom
14.30: Andráshida–Sárvár
14.30: Dunaharaszti–Puskás Akadémia II
14.30: Érd–THSE-Szabadkikötő
16.00: Ajka–Pénzügyőr
18.00: Ménfőcsanak–Nagykanizsa

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
13.00:
Watford–Leicester City (Tv: Spíler1)
15.05: Fulham–Chelsea (Tv: Spíler1)
17.15: Everton–Liverpool (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ

15.00: Guingamp–Nantes
15.00: Lille–Dijon (Tv: Digi Sport3)
15.00: Nice–Strasbourg
17.00: Lyon–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30:
VfB Stuttgart–Hannover 96
18.00: Wolfsburg–Werder Bremen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ

12.30: Torino–Chievo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Bologna (Tv: Digi Sport1)
15.00: Genoa–Frosinone
15.00: SPAL–Sampdoria (Tv: Digi Sport2)
18.00: Atalanta–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
20.30: Napoli–Juventus  (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
12.00:
Eibar–Celta Vigo
16.15: Real Betis–Getafe
18.30: Real Sociedad–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
20.45: Valencia–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  8.15:
világkupaverseny, Szocsi, női szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)
10.45: világkupaverseny, Kvitfjell, férfi szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
Országos bajnokság, Ormai László Csarnok (Marczibányi tér)
10.00:
női és férfi egyes negyeddöntők, elődöntők
16.30: döntők

ATLÉTIKA
Fedett pályás Európa-bajnokság, Glasgow
11.00:
3. nap, délelőtti program (Tv: Eurosport2, M4 Sport)
• Benne
• • 12.05: férfi 60 m gát elődöntő (Szűcs Valdó)
• • 12.25: női 60 m gát elődöntő (Kerekes Gréta, Kozák Luca)
• • 13.20: női súly, döntő (Márton Anita)
19.00: 3. nap, esti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

DARTS
14.00–18.00:
UK Open, Minehead, 3. nap (Tv: Sport2)
20.00–hétfő, 0.00:
UK Open, Minehead, 3. nap (Tv: Sport2)

ÉSZAKI SÍ
Világbajnokság, Seefeld
12.30:
sífutás, férfi 50 km-es tömegrajtos verseny (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
20.00:
Összetett világbajnokság, Calgary 

ÍJÁSZAT
Pályaíjász ob, Győrújbarát 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–DEAC
EBEL
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
17.30:
Vienna Capitals (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
18.30:
New York Islanders–Washington Capitals (Tv: Spíler1)
22.00: Anaheim Ducks–Colorado Avalanche (Tv: Spíler1)
hétfő, 1.00: Columbus Blue Jackets–Winnipeg Jets (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.30:
pályakerékpáros-világbajnokság, Pruszkow, 5. nap (Tv: Eurosport2)
15.15: Kuurne–Brüsszel–Kuurne (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 14. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Mol-Pick Szeged–Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR,
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Saint-Raphael Var HB (francia)–Balatonfüredi KSE (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
13.00:
Hannover-Burgdorf (német)–Grundfos Tatabánya (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
15.00:
GOG (dán)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Storhamar HE (norvég)–Siófok KC

MOTORSPORT
17.00:
világbajnokság, Neuquén, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA

19.00: MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika 

UNIVERSIADE
TÉLI UNIVERSIADE, KRASZNOJARSZK
6.30:
alpesi sí, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)

2017.05.26 21:13:55

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Bundabotrány, számlagyár, dopping... No és egy elképesztően jó és sikeres, máig emlegetett Marseille!

2020.03.26 10:09:37

Minden más foci BABJÁK BENCE

A korábbi magyar kapitánynak az idény végén lejár a szerződése • Kispestről nem keresték.

2020.03.24 11:04:05

Minden más foci ILKU MIKLÓS

Bergkamptól Ronaldinhón át Zlatanig: nagy egyéniségek utánozhatatlan pillanatai.

2017.10.24 20:52:33

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Amikor az isteni Copfocskát BL-arannyal feledtette a Vialli, Ravanelli, De Piero trió.