nemzetisport.hu 2019.04.26 23:23 Frissítve: 2019.04.30 10:31

Szombati sportműsor: bajnok lehet a Fradi, final fourért küzd a Tatabánya

Folytatódnak a labdarúgó NB I és a topligák küzdelmei, Franciaországban kupadöntőt rendeznek. A női kézilabda NB I-ben az FTC és a Győr egymással játszik rangadót, a Tatabánya férficsapatának a négy közé jutás a tét az EHF-kupában. Az utolsó előtti nap következik a hazai rendezésű asztalitenisz-világbajnokságon és a budapesti ATP-tenisztornán. A Formula–1 pilótái az Azeri Nagydíj legjobb starthelyeiért köröznek. Újabb találkozókkal halad tovább a sznúker-világbajnokság, harmadik meccse jön a férfi röplabda Extraliga fináléjának. 

 

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
30. FORDULÓ 
17.00: Újpest–Debreceni VSC (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00:
 Mol Vidi FC–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd–Diósgyőri VTK (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Paks–MTK Budapest (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda–Haladás (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
19.30: Bp. Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
19. FORDULÓ
16.00: 
Győri ETO–Szent Mihály

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
13.00: 
Tottenham Hotspur–West Ham United (Tv: Spíler1)
16.00: 
Crystal Palace–Everton (Tv: Spíler1)
16.00: Fulham–Cardiff City
16.00: Southampton–AFC Bournemouth
16.00: Watford–Wolverhampton Wanderers
18.30: Brighton & Hove Albion–Newcastle United (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA KUPA
DÖNTŐ
21.00:
 Rennes–Paris Saint-Germain

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ

15.30: Borussia Dortmund–Schalke 04 (Tv: Sport2)
15.30: RB Leipzig–Freiburg
15.30: Eintracht Frankfurt–Hertha BSC
15.30: Hannover 96–Mainz 05
15.30: Fortuna Düsseldorf–Werder Bremen
18.30: VfB Stuttgart–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ

15.00: Bologna–Empoli (Tv: Digi Sport1)
18.00: Roma–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Juventus (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ

13.00: Athletic Bilbao–Deportivo Alavés 
16.15: Atlético Madrid–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Leganés–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
20.45: Barcelona–Levante (Tv: Spíler2 ) – élőben az NSO-n!

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
31. FORDULÓ
21.30:
 Aves–Belenenses (Tv: Sport2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 6. FORDULÓ    
15.30: DAC Dunaszerdahely–Slovan Bratislava (m4sport.hu) 

TÖRÖK SÜPER LIG
30. FORDULÓ
17.55:
 Fenerbahce–Trabzonspor (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST (HUNGEXPO)
12.00: 
férfi páros, döntő (m4sport.hu)
13.00: női egyes, döntő (Tv: Eurosport2)
17.00: férfi egyes, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.00: női páros, elődöntő  

AUTÓSPORT
10.00: 
Formula–2, Azeri Nagydíj, 1. futam (Tv: M4 Sport)
12.00: 
Formula E, Párizs, selejtező (Tv: Eurosport2)
15.00: 
WTCR, Hungaroring, 1. futam (Tv: Eurosport1)
16.00: Formula E, Párizs, futam (Tv: Eurosport1)

CURLING
VEGYESPÁROS-VILÁGBAJNOKSÁG, STAVANGER
  9.00: elődöntő 
13.00: bronzmérkőzés 
16.00: döntő 

FORMULA–1
AZERI NAGYDÍJ
12.00: 
3. szabadedzés – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NHLRÁJÁTSZÁS
21.00:
St. Louis Blues–Dallas Stars (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
 Mol-Pick Szeged–Vecsési SE
18.00: Sport36-Komló–Mezőkövesdi KC
18.00: Csurgói KK–DVTK-Eger
18.00: CYEB Budakalász–Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
13.00:
 FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Alba Fehérvár KC–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Érd HC–Kisvárda Master Good SE
18.00: Eszterházy SC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.00: MTK Budapest–Siófok KC

FÉRFI EHF-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
16.00: 
Grundfos Tatabánya KC–Holstebro (dán) (Tv: Sport1)
19.00: FC Porto (portugál)–Saint-Raphaël (francia)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
 Kielce (lengyel)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
 ZTE Női Kosárlabda Klub–CMB Cargo-Uni Győr
AZ 5. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
 Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW Cekk Cegléd
NBA, RÁJÁTSZÁS
vasárnap, 4.00: Denver Nuggets–San Antonio Spurs (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
20.00: 
Profi gála, Székesfehérvár. Benne: Darmos József–Tóth Tamás (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
19.00: 
Vegyész RC Kazincbarcika–LV Sport Pénzügyőr SE
A HARMADIK HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
18.00: 
Kecskeméti RC–Fino Kaposvár SE   

SZNÚKER
11.00, 16.00 és 19.30: 
világbajnokság, Sheffield, 8. nap (Tv: Eurosport1)
15.30: világbajnokság, Sheffield, 8. nap (Tv: Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs világkupaverseny, Peking, férfi légpisztoly 

TENISZ
13.30: 
ATP-torna, Barcelona, elődöntő (Tv: Sport1)
13.30 és 16.00: 
WTA-torna, Isztambul, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
15.30: ATP-torna, Budapest (Tv: Duna World)
15.30: WTA-torna, Stuttgart, elődöntő (Tv: Digi Sport3)

UFC
vasárnap, 2.00:
 Fight Night, Miami (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
13.30: 
FINA Bajnokok sorozata, 1. állomás, Hangcsou (Tv: Duna World)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, 8. FORDULÓ
A-CSOPORT (FELSŐHÁZ)
16.00: 
Szolnoki Dózsa–ZF-Eger
17.00: BVSC-Zugló-PannErgy–Miskolci VLC
19.00: A-Híd OSC Újbuda–FTC-Telekom Waterpolo (m4sport.hu)
19.00: RacioNet-Honvéd–Debreceni VSE
B-CSOPORT (ALSÓHÁZ)
11.45: 
KSI–Kaposvári VK
13.15: UVSE Hunguest Hotels–Metalcom Szentes
16.00: AVUS Szombathely–VasasPlaket
17.30: Tatabánya–PVSK-Mecsek Füszért 

 

2019.05.25 23:48:04

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

NS-VÉLEMÉNY. Nem köszön vissza a klubba öntött tengernyi pénz.

2019.05.21 22:07:11

Minden más foci SMAHULYA ÁDÁM

ALAPVONAL. Félreértés ne essék, ma is akadnak kiváló fiatal kapusok, csak néhány kivételtől eltekintve hiányzik belőlük a már említett flúgosság, a jó értelemben vett csibészség.

2019.05.21 15:14:38

Minden más foci nemzetisport.hu

A 22. alkalommal feszülnek egymásnak az ifjúsági válogatottak, ezúttal Lengyelországban.

2019.05.18 23:53:17

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Aki szerint túlzó az összehasonlítás, idézze fel magában – ha nem megy, keressen rá a neten – a Horatiusok esküje című neoklasszicista festményt, és ismerős lesz neki a fogadkozás; effélét láthat tizenegyesrúgások előtt is.

2019.05.18 08:42:23

Minden más foci nemzetisport.hu

NŐI BL-DÖNTŐ: 18.00 • A Lyon sorozatban negyedszer ülhet fel a trónra.