HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2019.02.22 23:07 Frissítve: 2019.02.23 23:44

Szombati sportműsor: labdarúgó NB I, topligák, kézi BL

Folytatódnak a labdarúgó NB I és a topligák küzdelmei, Németországban Bayern München–Hertha, Spanyolországban Sevilla–Barcelona összecsapást rendeznek. A Győr és a Ferencváros női, valamint a Szeged férfi kézilabdacsapata is a Bajnokok Ligájában lép pályára. Újabb fordulóra kerül sor a legtöbb labdajáték hazai élvonalában. Bőséges a télisport-program.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
22. FORDULÓ

17.00: Ferencváros–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)
17.00: Mezőkövesd–Kisvárda
17.00: Mol Vidi FC–Haladás
17.00: Újpest–Diósgyőri VTK 
17.00: Paks–Debreceni VSC
19.30: Bp. Honvéd–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)

NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ

17.00: Ferencváros–ETO FC Győr

FUTSAL
FÉRFI MAGYAR KUPA, SZIGETSZENTMIKLÓS
ELŐDÖNTŐ
15.30:
Berettyóújfalu–Haladás
18.00: Dunaferr–Veszprém

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
13.30: 
Burnley–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport1)
16.00: 
AFC Bournemouth–Wolverhampton Wanderers
16.00: Newcastle United–Huddersfield Town
18.30: Leicester City–Crystal Palace (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
17.00:
Paris Saint-Germain–Nimes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Nice (Tv: Digi Sport2)
20.00: Guingamp–Angers (Tv: Digi Sport3)
20.00: Montpellier–Reims
20.00: Toulouse–Caen

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Hertha BSC (Tv: Sport2)
15.30: Borussia Mönchengladbach–Wolfsburg
15.30: Freiburg–Augsburg
15.30: Mainz 05–Schalke 04
18.30: Fortuna Düsseldorf–Nürnberg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
15.00:
Torino–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
20.30: Frosinone–Roma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
13.00:
Getafe–Rayo Vallecano
16.15: Sevilla–Barcelona (Tv: Spíler2)
18.30: Deportivo Alavés–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
20.45: Athletic Bilbao–Eibar (Tv: Spíler2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
13.00:
1. FC Köln–Sandhausen (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
23. FORDULÓ
17.00:
Basaksehir–Bursaspor (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30:
világkupaverseny, Crans Montana, női lesiklás (Tv: Eurosport2)

BIRKÓZÁS
Kötöttfogású Magyar Nagydíj, Polyák Imre-emlékverseny, Győr
10.00:
55, 63, 72, 82, 97 kg selejtezők, elődöntők
18.00: helyosztók

GYORSKORCSOLYA
13.30:
sprintvilágbajnokság, Heerenveen

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom
NHL
23.00:
Columbus Blue Jackets–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)
vasárnap, 2.00: Philadelphia Flyers–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.00:
Vuelta a Andalucía, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.00: Tour of the Algarve, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 4. FORDULÓ
2. CSOPORT
14.00:
CSM Bucuresti (román)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
19.35: FTC-Rail Cargo Hungaria–Thüringer HC (német) (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 13. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Nantes (francia)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.45:
Balatonfüredi KSE–Saint-Raphaël Var HB (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Csurgói KK–Vecsési SE
18.00: CYEB Budakalász–Mezőkövesdi KC
18.00: Dabasi KC–Sport36-Komló
NŐI NB I
14.45:
GVM Europe-Vác–Siófok KC (Tv: M4 Sport)
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.00: MTK Budapest–Érd HC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
17.00: Aluinvent DVTK–Vasas Akadémia
18.00: PINKK-Pécsi 424–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: PEAC-Pécs–Sopron Basket
18.00: MTK Budapest–CMB Cargo-Uni Győr
18.30: NKE-Csata–ZTE Női Kosárlabda Klub

MOTORSPORT
vasárnap, 5.00:
Superbike-vb, Victoria, 2. futam (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
19.00:
MAFC-BME–Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA
17.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Hungast-Haladás

SÍFUTÁS
10.30 és 12.00:
világbajnokság, női és férfi síatlon, Seefeld (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
  9.00:
Európa-bajnokság, Raubicsi (Tv: Eurosport1)
12.00: Európa-bajnokság, Raubicsi (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
14.30:
világbajnokság, Seefeld, HS 130, férfiak (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
9.00:
világkupaverseny, Sunny Valley (Tv: Eurosport2)

SZÁNKÓ
13.30:
világkupaverseny, Szocsi, női 2. futam (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
20.00:
Shoot Out, Watford, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
14.30:
WTA-torna, Budapest (Tv: Duna World)
16.00: WTA-torna, Dubai, döntő (Tv: Digi Sport1)
23.00: ATP-torna, Rio de Janeiro (Tv: Sport2)

UFC
20.30:
Fight Night, Prága (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
NŐI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.00:
UVSE–Plebiscito Padova (olasz)
E.ON FÉRFI OB I
A-CSOPORT
16.00:
AVUS Szombathely–Metalcom Szentes
19.00: RacioNet-Honvéd–BVSC-Zugló
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–KSI
B-CSOPORT
16.00:
Kaposvári VK–Tatabánya
18.00: VasasPlaket–UVSE
19.00: Debreceni VSE–Szolnoki Dózsa
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–A-Híd OSC Újbuda
NŐI OB I
16.00:
RB-Tatabánya–Szeged SZTE

 

2019.03.22 19:45:21

Minden más foci nemzetisport.hu

Csehül álltak: az angolok a Wembley-ben öt gólt vágtak a borzalmasan védekező vendégeknek.

2019.03.18 18:36:48

Minden más foci nemzetisport.hu

Hetedik állomásához érkezik a darts Premier League. Folytatódik a tenisz Miami Open.

2019.03.19 19:40:15

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

ALAPVONAL. Nem először vetődött fel a téma, olykor a sportág prominens személyiségei is hangoztatják: el kellene törölni a futball egyik legkülönösebb, legvitatottabb, az idők során a legtöbbet változó, ugyanakkor egyik legősibb szabályát.

2019.03.13 23:40:55

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A sport hőskorszakának makulátlanságáért sem tennénk feltétlenül tűzbe a kezünket, már csak azért sem, mert akkoriban is gyarló emberek feszültek egymásnak a vicces mezek ellenére nemesnek hirdetett küzdelemben.

2019.03.12 23:53:48

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

ALAPVONAL. Talán annyit szűrhetünk le: ahogy a szerbek és a horvátok jó pénzért cserébe zokszó nélkül megválnak legnagyobb tehetségeiktől (hiszen úgyis terem másik), úgy trénereiktől is (mert az is terem).