HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2019.01.18 23:16 Frissítve: 2019.01.19 23:02

Szombati sportműsor: Dánia–Magyarország a férfi kézi-vb-n

Számos mérkőzéssel folytatódnak a labdarúgó-topligák küzdelmei: Londonban Arsenal–Chelsea, Spanyolországban Real Madrid–Sevilla rangadót rendeznek. Megkezdődik a férfi kézilabda-világbajnokság középdöntős szakasza, a mieink Dánia ellen lépnek pályára. A Siófok KC az EHF-kupában játszik meccset. Újabb napjához érkezik az Australian Open. Asztalitenisz World Tour-verseny zajlik Budapesten. A szombati programban még: téli sportok, jégkorong, kosárlabda, röplabda, sznúker és vízilabda.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00: DVSC–Balmazújváros
13.00: DVSC–Budaörs
FTC–FC Sion (svájci) – Törökországban
Mezőkövesd–Szpartak Moszkva (orosz) – Törökországban
MTK–Zsetiszu FK (kazah) – Törökországban
MTK–Sabah FK (azeri) – Törökországban
Paksi FC–FK Arszenal Tula (orosz) – Törökországban
Újpest FC–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) – Törökországban

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
13.30: 
Wolverhampton Wanderers–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–West Ham United
16.00: Liverpool–Crystal Palace
16.00: Manchester United–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle United–Cardiff City
16.00: Southampton–Everton
16.00: Watford–Burnley
18.30: Arsenal–Chelsea (Tv: Spíler1) 

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
17.00: Paris Saint-Germain–Guingamp (Tv: Digi Sport2)
20.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nimes–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
20.00: Reims–Nice

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Bayer Leverkusen–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport1)
15.30: VfB Stuttgart–Mainz
15.30: Eintracht Frankfurt–Freiburg (Tv: Sport2)
15.30: Augsburg–Fortuna Düsseldorf
15.30: Hannover–Werder Bremen
18.30: RB Leipzig–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
15.00:
Roma–Torino (Tv: Digi Sport1)
18.00: Udinese–Parma (Tv: Digi Sport2)
20.30: Internazionale–Sassuolo (Tv: Digi Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
16.15:
Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
20.45: Celta Vigo–Valencia (Tv: Spíler2) 

TÖRÖK BAJNOKSÁG, SÜPER LIG
17.00:
Galatasaray–Ankaragücü (Tv: Digi Sport3)

LÉGIÓSMECCSEK 

GÖRÖGORSZÁG, SUPER LEAGUE
17. FORDULÓ
18.00:
Apollon Szmirnisz–Levadiakosz
Levadiakosz: Windecker József

PORTUGÁLIA, SEGUNDA LIGA
18. FORDULÓ
16.00:
Cova De Piedade–Vitória Guimaraes B
Guimaraes B: Bíró Bence

SKÓCIA, FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
16.00:
Hibernian–Elgin (IV.)
Hibernian: Bogdán Ádám

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30:
világkupaverseny, Cortina d'Ampezzo, női lesiklás (Tv: Eurosport2)
12.00: világkupaverseny, Wengen, férfi lesiklás (Tv: Eurosport2)

ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)
10.00:
női egyes elődöntő (Tv: M4 Sport)
11.40: férfi egyes negyeddöntő (Tv: M4 Sport)
13.20: Szudi Ádám, Pergel Szandra (magyar, 8.)–Hszü Hszin, Li Si-ven (kínai, 5.) vegyes páros döntő (Tv: M4 Sport)
18.40: női páros döntő
19.20: férfi páros döntő

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.20:
Schiller-Vasas HC–Gyergyói HK (romániai)
NHL
vasárnap, 4.00:
Edmonton Oilers–Calgary Flames (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, I. CSOPORT (KÖLN)

18.00: Franciaország–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
20.30: Németország–Izland 
II. CSOPORT (HERNING)
18.00: Tunézia–Svédország
20.30: Dánia–Magyarország (Tv: M4 Sport)
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
A 13–16. helyért
13.00:
Oroszország–Macedónia
15.30: Chile–Katar
A 1720. helyért
18.00:
Szerbia–Bahrein
20.30: Ausztria–Argentína
A 2124. helyért
13.00:
Korea–Japán
15.30: Szaúd-Arábia–Angola

NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Siófok KC–Sävehof (svéd) (Tv: Sport2)
NŐI NB I
17.00:
Alba Fehérvár KC–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Atomerőmű SE–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Kaposvári KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Szolnoki Olaj KK–Sopron KC
18.00: JP Auto-JKSE–DEAC
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–CMB CARGO UNI Győr
18.00: Sopron Basket–PINKK-Pécsi 424
18.00: Vasas Akadémia–MTK Budapest
18.30: NKE-Csata–Aluinvent DVTK
NBA
21.30:
Philadelphia 76ers–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00:
DEAC–Vegyész RC Kazincbarcika
NŐI EXTRALIGA
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Hungast-Haladás

SÍLÖVÉSZET
14.30:
világkupaverseny, Ruhpolding, női váltó (Tv: Eurosport1) 

SÍUGRÁS
16.00:
világkupaverseny, Zakopane, csapat, HS 134 (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00: 
Mesterek Tornája, London, elődöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: 
Mesterek Tornája, London, elődöntő (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
1.00: női páros, 2. forduló, Han Hszin-jun, Jurak (kínai, horvát)–Babos, Mladenovic (magyar, francia, 2.)
a 4.00-kor kezdődő program második mérkőzése: vegyes páros, 1. forduló, Csang Suaj, Peers (kínai, ausztrál)–Babos, Fucsovics (magyar)
1.00–14.30: 
Australian Open, 6. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–10.30: 
Australian Open, 6. nap (Tv: Eurosport2)
vasárnap, 1.00–14.30: Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport1)
vasárnap, 1.00–10.00: 
Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport2)

UFC
vasárnap, 4.00:
UFC Fight Night, New York (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
NŐI OB I
11.00:
BVSC-Zugló–RB-Tatabánya
17.00: FTC-Telekom–ZF-Eger

 

2019.02.22 23:32:31

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

NS-VÉLEMÉNY. Számtalan kiskapu eleve meg van nyitva.

2019.02.18 19:41:44

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyar és külföldi példák Zlatan Ibrahimovictól Gera Zoltánig.

2019.02.15 19:16:54

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Nem a 2018-as aranylabdásra osztják a szuperhős szerepét a hirdetők, Angliában szappanoperában játszó csúnyácska színésznőhöz hasonlítják.

2019.02.16 15:47:25

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

Egy góllal jobb volt az éllovas Slovan a DAC-nál, ám egy kis bírói segítség is kellett a vendégsikerhez.

2019.02.15 14:44:15

Minden más foci nemzetisport.hu

A most 27 éves futballistának egy napon belül két gyermeke született – két különböző nőtől.