D. Á. 2019.12.03 23:38 Frissítve: 2019.12.04 22:51

Szerdai sportműsor: Szenegál jön női kéziseinknek; MK-nagyüzem

Szerda délben és 18 órakor is rendeznek találkozókat a Magyar Kupa 8. fordulójából, azonban csak az este 20 órakor kezdődő Békéscsaba–Ferencváros összecsapást adja a televízió. Az angol Premier League-ben két rangadót is láthatnak a futball szerelmesei: 20.30-tól Manchester United–Tottenham, 21.15-től pedig Liverpool–Everton városi derbi. Magyarország ismét pályán a női kézilabda-vb-n Japánban, ezúttal Szenegál ellen.

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ (A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT)
12.00:
Monor (NB III)–Budapest Honvéd
12.00: Pécsi MFC (NB III)–Kisvárda
12.00: Szarvasi FC 1905 (Békés megyei I.)–ZTE FC
12.00: Dabas-Gyón FC (NB III)–Puskás Akadémia
12.00: Mosonmagyaróvári TE (NB III)–Paksi FC
12.00: Lipót Pékség SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
12.00: III. Kerületi TVE (NB III)–Vasas FC (NB II)
15.30: Szombathelyi Haladás (NB II)–Budafoki MTE (NB II)
18.00: ETO FC Győr (NB II)–Mezőkövesd
18.00: Dunaújváros (NB III)–BFC Siófok (NB II)
20.00: Békéscsaba (NB II)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.30:
Chelsea–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)
20.30: Leicester–Watford (Tv: Digi Sport3)
20.30: Manchester United–Tottenham (Tv: Spíler1)
20.30: Southampton–Norwich
20.30: Wolverhampton–West Ham
21.15: Liverpool–Everton (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ
19.00:
Amiens–Reims
19.00: Dijon–Montpellier
19.00: Metz–Rennes
19.00: St.-Étienne–Nice
19.00: Toulouse–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.05: PSG–Nantes (Tv: Digi Sport2)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

15.00: Sassuolo–Perugia (Tv: Sport1)
18.00: SPAL–Lecce (Tv: Sport1)
21.00: Udinese–Bologna (Tv: Sport1)

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
  7.00:
Dél-Korea–Ausztrália
11.00: Franciaország–Németország
12.30: Dánia–Brazília (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
  7.00:
Montenegró–Románia (Tv: M4 Sport)
  7.00: Spanyolország–Kazahsztán
11.00: MAGYARORSZÁG–Szenegál (Tv: M4 Sport – ÉLŐBEN AZ NSO-N!)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30:
CSZKA Moszkva–Dinamo Moszkva (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Dinamo Kurszk (orosz)–Sopron Basket
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
7. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Klaipeda (litván)
NŐI EURÓPA-KUPA
6. FORDULÓ
F-CSOPORT
18.00:
Uni Győr MÉLY-ÚT–Salamanca (spanyol)
H-CSOPORT
18.00:
PEAC-Pécs–La Seu (spanyol)
20.00: Landes (francia)–Aluinvent DVTK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1153 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
FÉRFI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, MADÁRFÉSZEK AKADÉMIA
14.00:
negyeddöntők

RÖPLABDA
NŐI CHALLENGE-KUPA
1. FORDULÓ
18.00:
Rigas Volejbola Skola (lett)–Békéscsabai RSE
18.00: UTE–Jenyiszej Krasznojarszk (orosz)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30:
előfutamok
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.30:
A-Híd OSC-Újbuda–Pro Recco (olasz)
19.00: FTC-Telekom Waterpolo–Mladost Zagreb (horvát)

2019.12.07 14:47:57

Minden más foci CSILLAG PÉTER (POZSONY, összefoglaló), DÖMÖTÖR CSABA (fotó) RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A pozsonyiak nagyszerű formában futballozó magyar középpályása gólpasszt adott, csapata feledtette dunaszerdahelyi kudarcát.

2019.12.05 22:13:36

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Sok egyéb hasonló útvesztő teszi a közember számára átláthatatlanná a világ leg­egyszerűbb, ezért legszeretettebb játéka, a labdarúgás világát. Amely éppen ezen jellege révén válik vonzóvá.

2019.12.02 23:44:28

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. Szívfájdalmamra nem találtam az idén alapított Jasin-díjra jelöltek között az RB Leipzignél légióskodó Gulácsi Péter nevét...

2019.12.02 17:14:40

Minden más foci HATÁR DÁVID

A legjobb női játékos Rapinoe lett, Matthijs de Ligté a Kopa-díj, Alissoné az első Lev Jasin-trófea.