D. Á. 2020.01.09 22:53 Frissítve: 2020.01.10 23:46

Pénteki sportműsor: a belga bajnokkal csap össze a Fradi

A labdarúgó NB I-ben szereplő csapatok megkezdik felkészülésüket a tavaszi szezonra: a Mol Fehérvár FC a svájci másodosztályú FC Winterthurral játszik, míg a Ferencváros a belga élvonalbeli Genkkel találkozik. Az angol Premier League-ben és a francia Ligue 1-ben is egy-egy meccset rendeznek. A férfi kézilabda-Európa-bajnokság második napján is 1. fordulós összecsapásokat láthatunk.

 

JANUÁR 10., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
14.30: al-Aluminium (egyiptomi II. o.)–Kisvárda
16.00: Fehérvár FC–FC Winterthur (svájci II. o.)
17.30: FTC–KRC Genk (belga I. o.) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
21.00:
Sheffield United–West Ham United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
20.45:
Rennes–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
16. FORDULÓ
20.00:
Benfica–Desportivo Aves (Tv: Sport1)
22.15: Moreirense–FC Porto (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.15:
Ausztria–Csehország (Tv: Sport1)
20.30: Észak-Macedónia–Ukrajna
D-CSOPORT
18.15:
Franciaország–Portugália
20.30: Norvégia–Bosznia-Hercegovina
F-CSOPORT
18.15:
Szlovénia–Lengyelország
20.30: Svédország–Svájc
NŐI NB I
18.30:
Alba Fehérvár KC–Dunaújvárosi Kohász KA

BIATLON
14.20:
Világkupa, Németország (Tv: Eurosport1) 

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00
és 20.00: 7. nap (Tv: Sport2)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.50
és 13.40: Világkupa, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HEERENVEEN
19.30:
férfi és női 1500 m és csapat üldözéses verseny

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Újpesti TE
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: Debreceni EAC–Hokiklub Budapest
18.30: Fehérvári Titánok–Schiller-Vasas HC
TIPSPORT LIGA
18.00:
HK Nitra (Nyitra, szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.30:
Debreceni EAC–OSE Lions (Tv: M4 Sport)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

TEREPRALI
Dakar rali, 6. gyorsasági szakasz, Hail–Rijád, 478 km

SÍUGRÁS
VILÁGKUPA
17.55:
Val di Fiemme, Olaszország (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-kupa, Ausztrália
  9.00: WTA-torna, Auckland, negyeddöntők (Tv: Digi Sport3)
10.00: WTA-torna, Brisbane, negyeddöntők (Tv: Digi Sport1)
Szombat, 5.00: WTA-torna, Auckland, elődöntők (Tv: Digi Sport3)
Szombat, 5.00: WTA-torna, Brisbane, elődöntők (Tv: Digi Sport1)
Szombat, 6.00: WTA-torna, Sencsen, döntő (Tv: Digi Sport2)

2020.02.27 22:02:00

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A szurkolói gyanút az táplálja, hogy a szentgyörgyi futballcsapatban négy olyan játékos is szerepel, aki korábban több-kevesebb időt töltött az egyik ellenlábasnál, az FC Botosani-nál.

2020.02.23 23:32:07

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. „Ahhoz, hogy valaki jó zsoké legyen, nem kell előtte lónak lennie.” „A fogorvosom a legjobb a szakmában, pedig sosem volt erősebb fogfájása.” „Nincs jó edző meg rossz edző, csak szerencsés meg szerencsétlen.”

2020.02.21 00:13:31

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Lassan eljutunk oda, hogy visszasírjuk a technológia­mentes játékvezetés korát. Azt, amikor egy bíró nem a tévedhetetlensége révén szerzett tekintélyt a futballisták körében, hanem az igazságosságra való törekvéssel, a csibészséggel.