HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.05.17 22:20 Frissítve: 2018.05.18 23:28

Pénteki sportműsor: folytatódik a kosár NB I negyeddöntője

A napokban kajak-kenu világkupaversenyt rendeznek Szegeden. Folytatódik a férfi kosárlabda NB I rájátszása, a Giro d’Italia kerékpárverseny, valamint ugyancsak Olaszországban a római férfi és női tenisztorna. Két meccset játszanak a női kézilabda NB I-ben, elődöntőznek a férfi kosár Euroligában. Íme, a pénteki sportműsor!

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

NB III
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00:
Tállya–Jászberény

PUSKÁS-SUZUKI-KUPA
U17-ES NEMZETKÖZI TORNA, FELCSÚT
A-CSOPORT
 
15.15: Flamengo (brazil)–Panathinaikosz (görög)
17.00: Puskás Akadémia–Bayern München (német)
B-CSOPORT
13.30: Bp. Honvéd–Real Madrid (spanyol)

FRANCIAORSZÁG,  RÁJÁTSZÁS A LIGUE 1-BE JUTÁSÉRT
2. KÖR
20.45:
 AC Ajaccio–Le Havre

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 4. MÉRKŐZÉS
szombat, 2.00:
Vegas Golden Knights–Winnipeg Jets (Tv: Spíler Tv)

KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
  8.00:
előfutamok
13.20 és 15.50: paradöntők
14.30: középfutamok
16.00: döntők (Tv: M4 Sport)
18.00: elő- és középfutamok

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d'Italia, 13. szakasz, Ferrara–Nervesa della Battaglia, 180 km (Tv: Eurosport1)
17.30: Tour de l'Ain, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
23.00: Tour of California, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
DVSC-TVP–Kisvárda Master Good SE
19.00: Alba Fehérvár KC–Érd HC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉSEK
18.00: Atomerőmű SE– Szolnoki Olaj KK
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Szombathely
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Alba Fehérvár
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EUROLIGA, FINAL FOUR, BELGRÁD
ELŐDÖNTŐ
18.00:
Fenerbahce (török)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport1)
21.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, LE MANS
  9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
  9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
14.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
16.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Spor3)
19.30: WTA-torna, Róma, páros, negyeddöntő: Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 3.)–Sorana Cirstea, Jelena Ostapenko (román, lett) (Tv: Digi Sport2)
21.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

SZINKRONÚSZÁS
Világkupaverseny (Duna Aréna)

 

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2010.07.11 16:12:36

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. 1966 csodája: Bene halomba dönti a védőket, Farkas álomszerű kapásgólt lő, Mészöly bevágja a 11-est.

2010.07.11 16:30:42

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Uruguay elcseni az aranyat Brazília elől • Bobby Charlton megadja az alaphangot Angliának.

2018.07.14 07:42:11

Minden más foci PIETSCH TIBOR

A PSG új pályaedzője hatalmas elismerésnek veszi, hogy Buffonékkal dolgozhat.

2010.07.11 16:08:23

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Kelet-Európa meghódította Montevideót, a jugók legyőzték a selecaót.

2010.07.11 16:04:47

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Megszületik az első vb-gól • Német diadal 2014-ben.

HIRDETÉS
HIRDETÉS