D. Á. 2019.12.02 23:26 Frissítve: 2019.12.03 22:39

Keddi sportműsor: női kézi-vb, Magyar Kupa, topligák

A magyar női kézilabda-válogatottal kezdődik a keddi sportműsor: a mieink reggel 7 órakor küzdenek meg Montenegróval a Japánban zajló világbajnokságon, de a többi mérkőzést is élőben követhetik online streameken keresztül. Ami a labdarúgást illeti, két Magyar Kupa-mérkőzés, angol és  francia bajnokik, olasz kupameccsek szerepelnek a programban. A keddi sportműsorban még: futsal, jégkorong, kosárlabda, ökölvívás, röplabda és vízilabda.

 

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ (A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT)
17.00:
MTK Budapest (NB II)–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
20.00: Szeged-Csanád GA (NB II)–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.30:
Crystal Palace–Bournemouth (Tv: Spíler1)
21.15: Burnley–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ
19.00:
Angers–Marseille (Tv: Digi Sport1)
19.00: Bordeaux–Nimes (Tv: Digi Sport3)
19.00: Brest–Strasbourg
21.05: Lyon–Lille (Tv: Digi Sport2)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
15.00:
Cremonese–Empoli (Tv: Sport2)
18.00: Genoa–Ascoli (Tv: Sport1)
21.00: Fiorentina–Cittadella (Tv: Sport1) 

FUTSAL
Felkészülési mérkőzés, Veszprém
18.00:
Magyarország–Oroszország


OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI  KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
7.00:
Hollandia–Kuba (stream: m4sport.hu)
10.00: Szlovénia–Angola (stream: m4sport.hu)
12.30: Norvégia–Szerbia (stream: m4sport.hu)
B-CSOPORT
7.00:
 Dél-Korea–Brazília (stream: m4sport.hu)
11.00: Franciaország–Ausztrália (stream: m4sport.hu)
12.30: Dánia–Németország (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
7.00: MAGYARORSZÁG
–Montenegró (Tv: M4 Sport)
7.00: Spanyolország–Szenegál (stream: m4sport.hu)
11.00: Románia–Kazahsztán (stream: m4sport.hu)
D-CSOPORT
6.30:
Oroszország–Kongói DK (stream: m4sport.hu)
9.00: Kína–Argentína (stream: m4sport.hu)
11.30: Svédország–Japán (stream: m4sport.hu)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
EBEL
19.45:
HCB Südtirol Alperia (olasz)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Nitra (szlovák) (Tv: DIGI Sport2)
18.30: HC Nové Zámky (szlovák)–MAC Újbuda

KOSÁRLABDA
ALPOK-ADRIA-KUPA
Férfiak, C-csoport, 4. forduló
18.00:
Egis Körmend–KK Sencur GGD (szlovén)
NBA, ALAPSZAKASZ
Szerda, 3.00:
Denver Nuggets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1152 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
FÉRFI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, MADÁRFÉSZEK AKADÉMIA
15.00:
selejtezők

RÖPLABDA
NŐI CEV-KUPA
1. FORDULÓ
17.00:
CSM Targoviste (román)–Fatum Nyíregyháza
MAGYAR KUPA
Nők, negyeddöntő, 1. mérkőzés
17.00:
MTK Budapest–Vasas Óbuda

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Jug Dubrovnik (horvát)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport2)

2020.05.25 21:30:15

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Elismerem, nem gondoltam arra, hogy a nagy futballrivalizálások kapcsán egészen Sigmund Freudig, a pszichoanalitika atyjáig is eljutok.