HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.07.09 16:44 Frissítve: 2018.07.09 16:45

Heti program: véget ér a vb; kezdenek BL- és El-csapataink

A héten véget ér a labdarúgó-világbajnokság, már csak Anglia, Belgium, Franciaország és Horvátország van versenyben. Négy magyar klubcsapat számára is megindul az idény: a Mol Vidi FC a Bajnokok Ligájában, az Újpest, a Ferencváros és a Bp. Honvéd az Európa-ligában érdekelt. Megkezdődik a vízilabda Európa-bajnokság, amelyen a férfi és a női válogatottunkért is szoríthatunk. Befejeződik a wimbledoni tenisztorna idei kiírása, tovább halad a Tour de France mezőnye. A WTCR pilótái Szlovákiában versenyeznek, a MotoGP-sorozat Németországba látogat. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

HIRDETÉS

 

JÚLIUS 9., HÉTFŐ

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
19.00:
EAA-verseny, Luzern (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
15.00:
Tour de France, 3. szakasz, Cholet, 35.5 km, csapatidőfutam (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.30–22.00: Wimbledon, 7. nap (Tv: Europsort2)
Női páros, nyolcaddöntő
14.30 körül:
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)–Kirsten Flipkens, Monica Niculescu (belga, román, 13.) 

 

JÚLIUS 10., KEDD

FIFA-VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

ELŐDÖNTŐ
20.00:
Franciaország–Belgium (Szentpétervár) (Tv: M4 Sport)

EGYÉB FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
F91 Dudelange (luxemburgi)–Mol Vidi FC (Tv: Duna World)

17.30: Torpedo Kutaiszi (grúz)–Sheriff (moldovai)
17.30: FC Flora Tallinn (észt)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
18.00: Alaskert (örmény)–Celtic (skót)
20.00: Víkingur Göta (feröeri)–Helsingin JK (finn)
20.15: Shkëndija (macedón)–The New Saints (walesi)
20.45: FC Drita (koszovói)–Malmö FF (svéd)
20.45: Cork City (ír)–Legia Warszawa (lengyel)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
KÍ Klaksvík (feröeri)–Zalgiris Vilnius (litván)
18.00: Szamtredia (grúz)–FK Tobol (kazah)

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
13.00:
Tour de France, 4. szakasz, La Baule–Sarzeau, 195 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Női junior-világbajnokság, Debrecen
A nyolcaddöntő programja ágrajz szerint

14.00: Oroszország–Brazília (Főnix Csarnok)
16.15: Svédország–Hollandia (Hódos Imre Sportcsarnok)
18.30: Izland–Norvégia (Főnix Csarnok)
20.45: Franciaország–Japán (Főnix Csarnok)
14.00: Románia–Horvátország (Hódos Imre Sportcsarnok)
16.15: Magyarország–Szlovénia (Főnix Csarnok) Tv: M4 Sport
18.30: Montenegró–Dél-Korea (Hódos Imre Sportcsarnok)
20.45: Dánia–Németország (Hódos Imre Sportcsarnok)

ELNÖKI KUPA
A 17–20. helyért

11.45: Portugália–Chile (Főnix Csarnok)
11.45: Angola–Spanyolország (Hódos Imre Sportcsarnok)
A 21–23. helyért
  9.30: Paraguay–Egyiptom (Hódos Imre Sportcsarnok)
Kína erőnyerő

TENISZ
14.00–19.00:
Wimbledon, női negyeddöntő (Tv: Europsort2)

 

JÚLIUS 11., SZERDA

FIFA-VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

ELŐDÖNTŐ
20.00:
Horvátország–Anglia (Moszkva, Luzsnyiki Stadion) (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00:
Asztana (kazah)–Szutjeszka Niksics (montenegrói)
18.00:
FK Suduva (litván)–APOEL (ciprusi)
18.00: Spartaks Jurmala (lett)–Crvena zvezda (szerb)
18.00: Spartak Trnava (szlovák)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
19.00: Ludogorec Razgrad (bolgár)–Crusaders FC (északír)
19.00: Kukësi (albán)–Valletta FC (máltai)
20.00:
Olimpija Ljubljana (szlovén)–Qarabag (azeri)
22.00: Valur Reykjavík (izlandi)–Rosenborg BK (norvég)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.30: Rabotnicski Szkopje (macedón)–Budapest Honvéd (Tv: Duna World)

15.30:
Bananc (örmény)–FK Sarajevo (bosnyák)
17.45:
Vaduz (liechtensteini)–Levszki Szófia (bolgár)
18.00: CS Fola Esch (luxemburgi)–Prishtina (koszovói)
20.45: Glenavon FC (északír)–Molde FK (norvég)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
16.00:
Diósgyőri VTK–FK Poprad (Poprád, szlovákiai)
Ukrán első osztályú csapat–Kisvárda, Ukrajna
Puskás Akadémia FC–NK Aluminij (szlovén)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
12.15:
Tour de France, 5. szakasz, Lorient–Quimper, 204.5 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Női junior-világbajnokság, Debrecen
16.15:
negyeddöntő (Tv: M4 Sport)

TENISZ
14.00–21.00: Wimbledon, férfi negyeddöntő (Tv: Europsort2)

 

JÚLIUS 12., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00: Ferencváros
–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: M4 Sport)
19.00: Neftci PFK (azeri)–Újpest FC (Tv: Duna World)

16.00:
Pjunik (örmény)–Vardar (macedón)
16.45: Ventspils (lett)–Luftëtari (albán)
17.00: Csihura Szacshere (grúz)–Beitar Jeruzsálem (izraeli)
17.30: FK Partizani (albán)–Maribor (szlovén)
17.30: Rudar Pljevlja (montenegrói)–Partizan Beograd (szerb)
18.00: Balzan (máltai)–Kesla FK (azeri)
18.00: Qabala (azeri)–Progres Niederkorn (luxemburgi)
18.00: Ilves (finn)–Szlavija Szófia (bolgár)
18.00: KuPS (finn)–FC Köbenhavn (dán)
18.00: Narva Trans (észt)–FK Zeljeznicar (bosnyák)
18.00: Trakai (litván)–Irtis Pavlodar (kazah)
18.00: Lahti (finn)–FH Hafnafjördur (izlandi)
18.05: FK Liepaja (lett)–Häcken (svéd)
19.00: Anorthoszisz (ciprusi)–KF Laci (albán)
19.00: Connah's Quay (walesi)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
19.00: Derry City (ír)–Dinamo Minszk (fehérorosz)
19.00: Milsami Orhei (moldovai)–Slovan Bratislava (szlovák)
19.00: Petrocub (moldovai)–NK Osijek (horvát)
19.00: Stumbras (litván)–Apollon Limassol (ciprusi)
19.45: CSZKA Szófia (bolgár)–Riga FC (lett)
20.00: B36 Tórshavn (feröeri)–OFK Titograd (montenegrói)
20.00: Górnik Zabrze (lengyel)–Zaria Balti (moldovai)
20.00: ÍBV (izlandi)–Sarpsborg (norvég)
20.00: Racing FC (luxemburgi)–Viitorul Constanta (román)
20.00: Siroki Brijeg (bosnyák)–Domzale (szlovén)
20.00: Engordany (andorrai)–Kajrat Almati (kazah)
20.05: Shamrock Rovers (ír)–AIK (svéd)
20.15: Rudar Velenje (szlovén)–Tre Fiori (San Marinó-i)
20.30: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Trencín (szlovák)
20.45: Cliftonville (északír)–Nordsjaelland (dán)
20.45: Rangers (skót)–Shkupi (macedón)
20.45: Hibernian (skót)–NSI Runavík (feröeri)
20.45: Lech Poznan (lengyel)–Gandzaszar (örmény)
20.45: Szpartak Szubotica (szerb)–Coleraine (északír)
21.00:
DAC (szlovák)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
21.00: Stjarnan (izlandi)–Nomme Kalju (észt)
21.00: Radnicski Nis (szerb)–Gzira United (máltai)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GOLF
22.00:
John Deere Classic, 1. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.00:
Tour de France, 6. szakasz, Brest–Mur de Bretagne, 181 km (Tv: Eurosport1)

TENISZ
14.00–16.00: Wimbledon, női elődöntő (Tv: Europsort2)

 

JÚLIUS 13., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Puskás Akadémia FC–HNK Gorica (horvát)

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Rabat

AUTÓSPORT
17.55:
WTCR, Szlovákia, Slovakiaring, selejtező

GOLF
22.00:
John Deere Classic, 2. nap (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
15.30:
válógatóverseny, Szolnok (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
12.00:
Tour de France, 7. szakasz, Fougeres–Chartres, 231 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Női junior-világbajnokság, Debrecen, Főnix Csarnok
20.00:
elődöntő (Tv: M4 Sport)

MOTORSPORT
MOTOGP, SACHSENRING
  9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
  9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05:
MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)

TENISZ
14.00–17.00: Wimbledon, férfi elődöntő (Tv: Europsort2)

 

JÚLIUS 14., SZOMBAT

FIFA-VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG
16.00: a harmadik helyért (Szentpétervár) (Tv: M4 Sport)

EGYÉB FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
16:00: MTK–FK Senica (Szenice, szlovákiai) (Monor)
18.00: DVTK–Maccabi Netanya (izraeli)(Telki)
18:00: Monor–MTK Budapest (Monor)
Nyíregyháza Spartacus–Kisvárda

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
FEZEN HFL
DÖNTŐ, SZUSZA FERENC STADION
17.10:
Budapest Wolves–Miskolc Steelers (Tv: Digi Sport1)

AUTÓSPORT
12.00:
WTCR, Szlovákia, Slovakiaring, 1. futam
13.30: DTM, Zandvoort, 1. futam (Tv: M4 Sport)
15.10: WTCR, Szlovákia, Slovakiaring, selejtező
17.30: Formula–E, New York, selejtező (Tv: Eurosport1)
19.00: WTCR, Szlovákia, Slovakiaring, 2. futam (Tv: Eurosport1)
21.30: Formula–E, New York, 11. forduló (Tv: Eurosport1)

GOLF
19.00
: John Deere Classic, 3. nap (Tv: Sport1)

KAJAK-KENU
12.00:
válógatóverseny, Szolnok (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
11.30:
Tour de France, 8. szakasz, Dreux–Amiens, 181 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Női junior-világbajnokság, Debrecen, Főnix Csarnok
 17.30:
a 3. helyért
20.00: döntő (Tv: M4 Sport)

LOVASSPORT
17.30:
Global Champions Tour, Chantilly (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, SACHSENRING
  9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
  9.55: MotoGP,  3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.35: Moto3,  időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, időmérő (Tv: Spíler Tv)

TENISZ
15.00: Wimbledon, női döntő (Tv: Europsort2)

TORNA
Országos szerbajnokság, Budapest

UFC
vasárnap, 4.00:
Junior Dos Santos–Blagoj Ivanov (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BARCELONA
NŐK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Hollandia–Horvátország
15.30: Izrael–Olaszország
20.30: Franciaország–Görögország
B-CSOPORT
17.00:
Oroszország–Törökország
18.30: Szerbia–Németország
22.15: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)

 

JÚLIUS 15., VASÁRNAP

FIFA-VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG
17.00: döntő (Luzsnyiki Stadion) (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

MLS
20.00:
Atlanta United–Seattle Sounders FC (Tv: Eurosport2)
hétfő, 0.00:
Los Angeles FC–Portland Timbers (Tv: Eurosport1)

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
11.45:
WTCR, Szlovákia, Slovakiaring, 3. futam (Tv: Eurosport1)
17.00: Formula–E, New York, selejtező (Tv: Eurosport1)
21.00: Formula–E, New York, 12. forduló (Tv: Eurosport1)

GOLF
19.00:
John Deere Classic, 4. nap (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Válógatóverseny, Szolnok

KERÉKPÁR
12.30:
Tour de France, 9. szakasz, Arras–Roubaix, 156.5 km (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, SACHSENRING
  8.40:
Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
  9.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
  9.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler Tv)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler Tv)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler Tv)

TENISZ
15.00: Wimbledon, férfi döntő (Tv: Europsort2)

TORNA
Országos szerbajnokság, Budapest

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BARCELONA
NŐK, CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Izrael–Hollandia
18.30: Horvátország–Franciaország
20.30: Olaszország–Görögország (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
14.00:
Törökország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
15.30: Szerbia–Oroszország
22.00: Németország–Spanyolország

 

JÚLIUS 16., HÉTFŐ

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BARCELONA
FÉRFIAK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.30:
Grúzia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
18.30: Németország–Olaszország (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
11.00:
Montenegró–Franciaország
22.15: Málta–Spanyolország
C-CSOPORT
14.00
: Törökország–Görögország
17.00: Horvátország–Hollandia
D-CSOPORT
12.30:
Oroszország–Szlovákia
20.30: Szerbia–Románia

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.17 23:25:11

Minden más foci CSILLAG PÉTER

ALAPVONAL. Az ellenfél tizenegyesénél kapusukat félreállították, hogy a vetélytárs rúgója akadálytalanul vethesse ki rájuk megérdemelt büntetésüket, a kapott gólt.

HIRDETÉS
HIRDETÉS