nemzetisport.hu 2019.07.22 16:58 Frissítve: 2019.07.29 07:59

Heti program: csapataink folytatják a BL-t és az El-t, vizes vb, vívó-vb

A nemzetközi kupákban érdekelt mind a négy NB I-es csapatunk folytatja a selejtezőt: a Ferencváros máltai csapattal találkozik a Bajnokok Ligájában, a Honvéd román, a Fehérvár liechtensteini csapatot fogad, a DVSC a Torinóhoz látogat. Utolsó hete következik a vizes világbajnokságnak, amelyen mindkét vízilabda-válogatottunknak és az úszóinknak is szurkolhatunk. Zárul a hazai rendezésű vívó-világbajnokság. A Formula–1 pilótái a Német Nagydíjon versenyeznek. Befutójához érkezik a Tour de France mezőnye. A világ legjobb dartsjátékosai a blackpooli World Matchplayen mérik össze tudásukat. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk ezen a héten! 

 

JÚLIUS 22., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00: 
a selejtező 3. körének sorsolása (Nyon) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
13.00: a selejtező 3. körének sorsolása (Nyon) – élőben az NSO-n!

NB II-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
18.00, Linz: 
Haladás–Trabzonspor (török I.)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
  0.00: Liverpool (angol)–Sevilla (spanyol)
14.00: Ajax (holland)–ÓFi Kréta (görög)
18.30: Fenerbahce (török)–Wolfsburg (német)
19.00: Ajax (holland)–Panathinaikosz (görög) 

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
ÓRIÁS-TORONYUGRÁS
4.30:
 nők (20 m), selejtező 
7.00: férfiak (27 m), selejtező 

ÚSZÁS
03.00:  
előfutamok, selejtezők (Tv: M4 Sport)
Benne: 
Női 100 m hát (Burián Katalin, Hosszú Katinka)
Férfi 100 m hát (Bohus Richárd)
Női 100 m mell (Sztankovics Anna)
Férfi 200 m gyors (Kozma Dominik)
Női 1500 m gyors (Késely Ajna)
13.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Benne:
Férfi 100 m mell
Női 100 m pillangó
Férfi 100 m hát
Női 100 m mell
Férfi 50 m pillangó (Szabó Szebasztián)
Női 100 m hát 
Férfi 200 m gyors
Női 200 m vegyes (Hosszú Katinka)

NŐI VÍZILABDA
Helyosztók
A 15. helyért
1.00: Dél-Korea–Kuba
A 13. helyért
2.30: Dél-Afrika–Japán
A 9–12. helyért
4.00: Kanada–Kína 
5.30: Új-Zéland–Kazahsztán
Negyeddöntő

7.00: Egyesült Államok–Görögország
8.30: Oroszország–Ausztrália
10.00: Spanyolország–Hollandia
11.30: Olaszország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.00: 
World Matchplay, Blackpool, 3. nap (Tv: Sport1)

KÉZLABDA
FÉRFI JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
17.45:
 MAGYARORSZÁG–Brazília (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
12.00: 
A 2021-es férfi és női Európa-bajnokság selejtezőjének sorsolása (München)

TENISZ
11.30–20.30:
 ATP-torna, Hamburg, 1. nap (Tv: Sport2)
13.00 és 17.30: WTA-torna, Jurmala, 1. nap (Tv: Digi Sport1)
16.00 és 20.30: WTA-torna, Palermo, 1. nap (Tv: Digi Sport2)
20.45: WTA-torna, Jurmala, 1. nap (Tv: Digi Sport3)

VÍVÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, BOK CSARNOK  
  8.30: női tőr csapat nyolcas tábla
  9.40: férfi párbajtőr csapat nyolcas tábla
  9.40: férfi tőr csapat selejtező
11.15: női kard csapat selejtező
16.00: női tőr csapat és férfi párbajtőrcsapat, bronzmérkőzés és döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

 

JÚLIUS 23., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00:
Paradu (algériai I.)–ZTE

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 2. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00: Viktoria Plzen (cseh)–Olympiakosz Pireusz (görög)
19.30:
Szaburtalo Tbiliszi (grúz)–Dinamo Zagreb (horvát)
20.00: The New Saints (walesi)–FC Köbenhavn (dán)
20.00:
PSV (holland)–FC Basel (svájci)
20.15: Szutjeszka Niksics (montenegrói)–APOEL (ciprusi)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.00:
Ararat-Armenia (örmény)–Lincoln Red Imps (gibraltári)
17.45: HB Tórshavn (feröeri)–Linfield FC (északír)
17.55: Shkëndija (északmacedón)–F91 Dudelange (luxemburgi)
20.00: FC Santa Coloma (andorrai)–Asztana FK (kazah)
20.30: SP Tre Penne (San Marinó-i)–Suduva Marijampole (litván)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
12.30:
Barcelona (spanyol)–Chelsea (angol)
Szerda, 1.00: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Real Madrid (spanyol)–Arsenal (angol)
Szerda, 3.00: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Bayern München (német)–Milan (olasz)
Szerda, 3.00: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Guadalajara (mexikói)–Atlético Madrid (spanyol)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
ÓRIÁS-TORONYUGRÁS
5.00:
nők (20 m), döntő

ÚSZÁS
3.00:
előfutamok
Benne:
Férfi 50 m mell
Női 200 m gyors (Hosszú Katinka, Késely Ajna)
Férfi 200 m pillangó (Milák Kristóf, Kenderesi Tamás)
Férfi 800 m gyors (Kalmár Ákos)
13.00: elődöntők, döntők
Benne:
Férfi 200 m gyors, döntő
Női 1500 m gyors, döntő
Férfi 50 m mell, elődöntő
Női 100 m hát, döntő
Férfi 100 m hát, döntő
Női 200 m gyors, elődöntő
Férfi 200 m pillangó, elődöntő
Női 100 m mell, döntő
 
VÍZILABDA
FÉRFIAK
A 15. helyért
1.00:
Dél-Korea–Új-Zéland
A 13. helyért
2.30:
Kazahsztán–Brazília
A 9–12. helyért
4.00: Montenegró–Japán
5.30: Egyesült Államok–Dél-Afrika
NEGYEDDÖNTŐ
  7.00: Szerbia–Spanyolország
  8.30: Horvátország–Németország
10.00: Magyarország–Ausztrália – élőben az NSO-n!
11.30: Olaszország–Görögország

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.00: 
World Matchplay, Blackpool, 4. nap (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
13.05: 
Tour de France, 16. szakasz, Nimes–Nimes, 177 km (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
A női Euroliga és az Európa-kupa csoportkörének sorsolása (München)

TENISZ
11.30–20.30:
 ATP-torna, Hamburg, 2. nap (Tv: Sport2)
13.00: WTA-torna, Jurmala, 2. nap (Tv: Digi Sport1)
16.00: WTA-torna, Palermo, 2. nap (Tv: Digi Sport2)

VÍVÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, BOK CSARNOK  
10.30:
női kardcsapat nyolcas tábla
11.20: férfi tőrcsapat nyolcas tábla
16.00: női kardcsapat és férfi tőrcsapat, bronzmérkőzés és döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)

18.30: záróünnepség

 

JÚLIUS 24., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 2. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.00: Ferencváros–Valletta FC (máltai) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

A további párosítás
19.00:
BATE (fehérorosz)–Rosenborg (norvég)
20.00: CFR Cluj (Kolozsvári Vasutas, román)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
20.15: Maribor (szlovén)–AIK (svéd)
20.45: Dundalk (ír)–Qarabag (azeri)
20.45: Celtic (skót)–Nomme Kalju (észt)
20.45: Crvena zvezda (szerb)–HJK (finn)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Slovan Bratislava (Pozsony, szlovák)–Feronikeli (koszovói)

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.30, Bad Kleinkirchheim:
PAFC–Lárisza (görög I.)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.00:
Nemzetközi Bajnokok Kupája, Juventus (olasz)–Internazionale (olasz)
14.00: Kitchee (hongkongi)–Manchester City (angol)
Csütörtök, 2.00: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Fiorentina (olasz)–Benfica (portugál)
Csütörtök, 2.05: Liverpool (angol)–Sporting CP (portugál)

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG
ELŐDÖNTŐ
16.00:
Portugália–Írország
19.00:
Franciaország–Spanyolország

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
ÓRIÁS-TORONYUGRÁS
5.00:
férfi (27 m), döntő

ÚSZÁS
3.00:
 előfutamok
Benne:
Női 50 m hát
Férfi 100 m gyors (Németh Nándor)
Férfi 200 m vegyes (Bernek Péter, Cseh László)
Női 200 m pillangó (Szilágyi Liliána, Kapás Boglárka)
4x100 m mix vegyes váltó
13.00: elődöntők, döntők
Benne:
Férfi 800 m gyors, döntő
Női 200 m gyors, döntő
Férfi 100 m gyors, elődöntő
Női 50 m hát, elődöntő
Férfi 200 m pillangó, döntő
Férfi 50 m mell, döntő
Női 200 m pillangó, elődöntő
Férfi 200 m vegyes, elődöntő
4x100 m mix vegyes váltó, döntő

VÍZILABDA
NŐK
A 11. helyért
10.30: Kína–Új-Zéland
A 9. helyért
12.00: Kanada–Kazahsztán
Az 5–8. helyért
7.00: Görögország–Oroszország
8.30: Hollandia–Olaszország
Elődöntő
10.00: Egyesült Államok–Ausztrália
11.30: Spanyolország–MAGYARORSZÁG – élőben az NSO-n!

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti  

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.00: 
World Matchplay, Blackpool, 5. nap (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
12.15:
 Tour de France, 17. szakasz, Pont du Gard–Gap, 200 km (Tv: Eurosport1)

KÉZLABDA
FÉRFI JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
16.15:
 nyolcaddöntő (Tv: Sport1)

TENISZ
11.30–20.30:
 ATP-torna, Hamburg, 3. nap (Tv: Sport2)
13.00: WTA-torna, Jurmala, 3. nap (Tv: Digi Sport1)
16.00 és 20.30: WTA-torna, Palermo, 3. nap (Tv: Digi Sport2)

 

JÚLIUS 25., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.55: Budapest Honvéd–Universitatea Craiova (román) (Győrben) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Mol Fehérvár–Vaduz (liechtensteini) (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
21.00: Torino (olasz)–DVSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

19.30: CSZKA Szófia (bolgár)–NK Osijek (Eszék, horvát)
20.30:
 DAC (Dunaszerdahely, szlovákiai)–Atromitosz (görög) – élőben az NSO-n!

A további párosítás
15.30:
Pjunik Jerevan (örmény)–FK Jablonec (cseh)
16.45: FK Ventspils (lett)–Gzira United (máltai)
17.00: Gabala (azeri)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
17.30: Partizani Tirana (albán)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
17.30: AEK Larnaca (ciprusi)–Levszki Szófia (bolgár)
18.00: Csihura Szacshere (grúz)–Aberdeen (skót)
18.30: Utrecht (holland)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
19.00: Haugesund (norvég)–Sturm Graz (osztrák)
19.00: Lechia Gdansk (lengyel)–Bröndby IF (dán)
19.00: Molde FK (norvég)–Csukaricski (szerb)
19.00: Arszenal Tula (orosz)–Neftci PFK (azeri)
19.00: Malatyaspor (török)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
19.00: Mladá Boleslav (cseh)–Ordabaszi (kazah)
19.00: FC Flora (észt)–Eintracht Frankfurt (német)
19.00: Alaskert (örmény)–FCSB (román)
19.00: Sahtyor Szoligorszk (Sahcjor Szalihorszk, fehérorosz)–Esbjerg (dán)
19.30: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Kajrat Almati (kazah)
19.30: Lokomotiv Plovdiv (bolgár)–Spartak Trnava (Nagyszombat, szlovák)
19.30: Connah's Quay Nomads (walesi)–Partizan (szerb)
20.00: Piast Gliwice (lengyel)–Riga FC (lett)
20.00: IFK Norrköping (svéd)–Liepaja (lett)
20.00: Jeunesse Esch (luxemburgi)–Vitória (portugál)
20.15: Luzern (svájci)–KÍ (feröeri)
20.30: Gent (belga)–Viitorul (román)
20.30: Arisz (görög)–AEL Limassol (ciprusi)
20.30: AZ Alkmaar (holland)–Häcken (svéd)
20.45: NK Domzale (szlovén)–Malmö FF (svéd)
20.45: Rangers FC (skót)–Progres Niederkorn (luxemburgi)
20.45: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Zorja Luhanszk (ukrán)
20.45: Strasbourg (francia)–Maccabi Haifa (izraeli)
20.45: Wolverhampton (angol)–Crusaders (északír)
21.00: Valur Reykjavík (izlandi)–Ludorogec (bolgár)
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–KuPS Kuopio (finn)
21.00: Espanyol (spanyol)–Stjarnan (izlandi)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Apollon Limassol (ciprusi)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.30:
Nemzetközi Bajnokok Kupája, Tottenham Hotspur (angol)–Manchester United (angol)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

ÚSZÁS
3.00:
 előfutamok
Benne:
Női 100 m gyors (Verrasztó Evelyn)
Férfi 200 m hát (Telegdy Ádám)
Női 200 m mell
Férfi 200 m mell (Horváth Dávid)
4x200 m női gyorsváltó
13.00: elődöntők, döntők
Benne:
Női 200 m pillangó, döntő
Női 100 m gyors, elődöntő
Férfi 100 m gyors, döntő
Női 50 m hát, döntő
Férfi 200 m mell, elődöntő
Férfi 200 m vegyes, döntő
Női 200 m mell, elődöntő
Férfi 200 m hát, elődöntő
4x200 m női gyorsváltó, döntő

VÍZILABDA
FÉRFIAK
2.30:
a 11. helyért
4.00: a 9. helyért
7.00 és 8.30: az 5–8. helyért  
10.00 és 11.30: elődöntő

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti  

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.30: 
World Matchplay, Blackpool, 6. nap (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
11.00:
 Tour de France, 18. szakasz, Embrun–Valloire, 208 km (Tv: Eurosport1)

KÉZLABDA
FÉRFI JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
18.15:
 negyeddöntő (Tv: Sport1)

TENISZ
11.30–20.30:
 ATP-torna, Hamburg, 4. nap (Tv: Sport2)
14.00: WTA-torna, Jurmala, 4. nap (Tv: Digi Sport1)
16.00 és 20.30: WTA-torna, Palermo, 4. nap (Tv: Digi Sport2)

 

JÚLIUS 26., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NÉMET 2. BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–Hannover (Tv: Sport2)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Szombat, 1.30:
Nemzetközi Bajnokok Kupája, Real Madrid (spanyol)–Atlético Madrid (spanyol)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

ÚSZÁS
3.00:
előfutamok
Benne:
Férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Cseh László)
Női 200 m hát (Burián Katalin, Hosszú Katinka)
Férfi 50 m gyors (Lobanovszkij Maxim, Németh Nándor)
Női 50 m pillangó (Bordás Beatrix)
4x200 m férfi gyorsváltó
Női 800 m gyors (Késely Ajna, Kapás Boglárka)
13.00: elődöntők, döntők
Benne:
Női 100 m gyors, döntő
Férfi 100 m pillangó, elődöntő
Női 200 m hát, elődöntő
Férfi 50 m gyors, elődöntő
Női 200 m mell, döntő
Férfi 200 m hát, döntő
Női 50 m pillangó, elődöntő
Férfi 200 m mell, döntő
4x200 m férfi gyorsváltó, döntő
    
VÍZILABDA
NŐK
  7.00:
a 7. helyért  
  8.30: az 5. helyért  
10.00: a 3. helyért  
11.30: döntő

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti  

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
17.00:
Grand Prix-verseny, Zágráb, 1. nap (Tv: Sport1)

DARTS
20.00: 
World Matchplay, Blackpool, 7. nap (Tv: Sport1)

FORMULA–1
NÉMET NAGYDÍJ, HOCKENHEIM
11.00:
1. szabadedzés – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
Országos bajnokság, Szolnok

KERÉKPÁR
13.35:
 Tour de France, 19. szakasz, Saint-Jean-de-Maurienne–Tignes, 126.5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
9.55:
Riga Masters, 1. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
10.30 és 12.30:
ATP-torna, Gstaad, negyeddöntő (Tv: Sport1)
11.30–20.00:
 ATP-torna, Hamburg, negyeddöntő (Tv: Sport2)
14.00: WTA-torna, Jurmala, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
16.00 és 20.30: WTA-torna, Palermo, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)

 

JÚLIUS 27., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
18.00:
Paks–Budaörs (NB II)
Kaposvár–Vác FC (NB II)
Kisvárda–Gyirmót (NB II)
Mezőkövesd–Soroksár SC (NB II)
Mezőkövesd–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
Újpest FC–MTK Budapest (NB II)
ZTE–el Ittihad Kalba (arab emírségekbeli I.)

HOLLAND SZUPERKUPA
18.00:
Ajax–PSV

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG
DÖNTŐ
18.30:
az elődöntő győztesei

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Barcelona (spanyol)–Vissel Kobe (japán)
12.30: Jokohama (japán)–Manchester City (angol)
13.30: Paris Saint-Germain (francia)–Internazionale (olasz)
17.00: Borussia Dortmund (német)–Udinese (olasz)

STRANDFOCI
NB I
12.55, 13.55, 17.25 és 18.25:
döntő (Tv: Digi Sport2)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

ÚSZÁS
3.00: 
előfutamok
Benne:
Női 50 m gyors
Férfi 50 m hát (Balogh Gábor, Bohus Richárd)
Női 50 m mell (Sztankovics Anna)
4x100 m vegyes gyorsváltó
Férfi 1500 m gyors (Kalmár Ákos, Gyurta Gergely)
13.00: elődöntő, döntők
Benne:
Női 50 m pillangó, döntő
Férfi 50 m gyors, döntő
Női 50 m gyors, elődöntő
Női 50 m mell, elődöntő
Férfi 100 m pillangó, döntő
Női 200 m hát, döntő
Férfi 50 m hát, elődöntő
Női 800 m gyors, döntő
4x100 m vegyes gyorsváltó, döntő
    
VÍZILABDA
FÉRFIAK
  7.00:
a 7. helyért
  8.30: az 5. helyért
10.00: a 3. helyért
11.30: döntő

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti  

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
14.00:
Országos bajnokság (Lantos Mihály Sportközpont), 1. nap

AUTÓSPORT
8.15:
V8 Supercars-bajnokság, Ipswich, 1. futam (Tv: Spíler1)
16.15:
24 órás verseny, Spa (Tv: Eurosport2)
22.00:
24 órás verseny, Spa (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
17.00:
Grand Prix-verseny, Zágráb, 2. nap (Tv: Sport2)

DARTS
20.00: 
World Matchplay, Blackpool, 8. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
NÉMET NAGYDÍJ, HOCKENHEIM
12.00:
3. szabadedzés – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő (Tv: Duna) – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
Országos bajnokság, Szolnok
Maratoni Európa-bajnokság, Decize (Franciaország)   

KERÉKPÁR
13.25:
 Tour de France, 20. szakasz, Albertville–Val Thorens, 130 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZLABDA
FÉRFI JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
17.45 és 20.15:
 elődöntő (Tv: Sport1)

SÍUGRÁS
19.00:
Nyári Grand Prix, Hinterzarten, HS 108 (Tv: Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
9.00:
Skeet országos bajnokság (Sarlóspuszta) 1. nap

SZNÚKER
9.55:
Riga Masters, 2. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
11.00 és 13.15:
ATP-torna, Gstaad, elődöntő (Tv: Sport2)
13.30 és 15.30:
 ATP-torna, Hamburg, elődöntő (Tv: Sport1)
16.00: WTA-torna, Jurmala, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Palermo, elődöntő (Tv: a Digi Sport2-n 19.25-ig)
19.25 és 20.30: WTA-torna, Palermo, elődöntő (Tv: Digi Sport2)

UFC
Vasárnap, 4.00:
főmeccs: Max Holloway–Frankie Edgar (Tv: Sport1)

 

JÚLIUS 28., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
16.00:
Reading (angol)–Chelsea (angol)
16.15: Emirates-kupa, Arsenal (angol)–Lyon (francia)
18.00: Liverpool (angol)–Napoli (olasz)
21.00: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Milan (olasz)–Benfica (portugál)

STRANDFOCI
NB I
10.55, 12.10, 16.25 és 17.40:
döntő (Tv: Digi Sport1)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

ÚSZÁS
3.00: 
előfutamok
Benne:
Férfi 400 m vegyes (Verrasztó Dávid, Bernek Péter)
Női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
Női 4x100 m vegyes váltó
Férfi 4x100 m vegyes váltó
13.00: döntők
Benne:
Férfi 50 m hát
Női 50 m mell
Férfi 1500 m gyors
Női 50 m gyors
Férfi 400 m vegyes
Női 400 m vegyes
Férfi 4x100 m vegyes váltó
Női 4x100 m vegyes váltó

15.45: záróünnepség

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti  

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
14.00:
Országos bajnokság (Lantos Mihály Sportközpont), 2. nap

AUTÓSPORT
10.30 és 15.00:
24 órás verseny, Spa (Tv: Eurosport1)
11.50: Porsche-szuperkupa, Hockenheim (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
17.00:
Grand Prix-verseny, Zágráb, 3. nap (Tv: Sport2)

DARTS
20.00: 
World Matchplay, Blackpool, 9. nap (Tv: Sport1)

FORMULA–1
NÉMET NAGYDÍJ, HOCKENHEIM
15.10:
futam (Tv: Duna) – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
Országos bajnokság, Szolnok
Maratoni Európa-bajnokság, Decize (Franciaország)

KERÉKPÁR
12.40 és 14.50:
mountain bike, Európa-bajnokság, Brno (Tv: Eurosport1)
17.55: Tour de France, 21. (utolsó) szakasz, Rambouillet–Párizs, Champs-Élysées, 128 km (Tv: Eurosport1)

KÉZLABDA
FÉRFI JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
18.00:
 döntő (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
  4.15:
FIM Endurance vb-sorozat, szuzukai 8 órás (Tv: Eurosport2)
13.00: motokrossz-vb-sorozat, Loket, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00 és 17.00: motokrossz-vb-sorozat, Loket, MXGP, 1. és 2. futam (Tv: Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
9.00:
Skeet országos bajnokság (Sarlóspuszta) 2. nap

SZNÚKER
19.25:
Riga Masters, döntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
11.30:
ATP-torna, Gstaad, döntő (Tv: Sport2)
12.00:
ATP-torna, Hamburg, döntő (Tv: Sport1)
18.00: WTA-torna, Jurmala, döntő (Tv: Digi Sport2)
19.30: WTA-torna, Palermo, döntő (Tv: Digi Sport1)

 

JÚLIUS 29., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET 2. BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
20.30:
Arminia Bielefeld–St. Pauli (Tv: Sport1)

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

TENISZ
22.30–kedd, 6.00:
ATP-torna, Washington, 1. nap (Tv: Sport2)

 

2019.08.17 23:22:59

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Párás szemmel idézzük Törőcsiket, Ebedlit, Kocsis Lajost. Ám az a rossz hírem, hogy a mai Újpestbe, Fradiba, Honvédba az edzőik valószínűleg nem tennék be őket.

2019.06.23 14:25:14

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

A Tottenhamnek sokba került egy fel nem vett telefon • Bozsik és a ruha, az újpesti legenda és a lakásátok.

2019.08.16 23:16:44

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. »Az elérhető klasszis hátvédek száma kevés, ráadásul értük klubjuk is mindent megtesz, így még jobban felmennek az árak.«

2019.08.15 18:21:44

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

ALAPVONAL. Mi a kellemetlenebb, ha a kocsmában a nénikémet egy ősi mesterséggel hozzák kapcsolatba, s még a vélt származását is felemlegetik, vagy ha szó nélkül pofán vernek, esetleg széttörnek egy sörösüveget a fejemen?