D. Á. 2019.12.04 23:02 Frissítve: 2019.12.05 23:21

Csütörtöki sportműsor: pályán az Arsenal és a Newcastle

Két mérkőzés maradt az angol Premier League 15. fordulójából – a Sheffield United a Newcastle Uniteddel találkozik, az Arsenal hazai pályán a Brightont fogadja. A női kézilabda-vb ezen a napon sem szünetel Japánban. Erste Liga, valamint férfi kosár NB I is látható lesz, aki pedig szereti az amerikai sportokat, az nem fog egyhamar lefeküdni aludni!

 

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.30:
Sheffield United–Newcastle (Tv: Spíler1)
21.15: Arsenal–Brighton (Tv: Digi Sport1)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.00:
Parma–Frosinone (Tv: Sport2)
21.00: Cagliari–Sampdoria (Tv: Sport2)

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
  7.00:
Szlovénia–Kuba
10.00: Hollandia–Szerbia (Stream: m4sport.hu)
12.30: Norvégia–Angola (Stream: m4sport.hu)
D-CSOPORT
  7.00:
Kína–Kongói DK
10.00: Oroszország–Japán
12.30: Svédország–Argentína

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Chicago Bears–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
DEAC–Sport Club Csíkszereda (romániai)
KHL, ALAPSZAKASZ
15.00:
Szalavat–Metalurg (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
BUNDESLIGA
19.00:
Magdeburg–Flensburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA
6. FORDULÓ
G-CSOPORT

18.30: VBW CEKK Cegléd–Olympiakosz (görög)
I-CSOPORT
19.00:
Keltern (német)–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI NB I
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Sopron KC
18.00: PVSK-VEOLIA–Atomerőmű SE
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Toronto Raptors–Houston Rockets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1154 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
FÉRFI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, KÖRCSARNOK
14.00:
elődöntő

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Hungast Haladás

SÍLÖVÉSZET
16.10:
világkupaverseny, Östersund (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
UK OPEN, YORK
14.00:
nyolcaddöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: nyolcaddöntő (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30: előfutamok
(Tv: M4 Sport)
Férfi 200 m gyors (Kozma Dominik, Németh Nándor, Zombori Gábor), női 50 m pillangó (Bordás Beatrix), férfi 200 m mell (Horváth Dávid), női 100 m gyors (Jakabos Zsuzsanna), férfi 100 m hát (Bohus Richárd, Németh Nándor, Szentes Bence, Telegdy Ádám), női 100 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Szabó-Feltóthy Eszter), férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Gyurta Gergely, Holló Balázs), vegyes csapatok 4x50 m vegyes váltó, férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely, Kalmár Ákos)
18.00:
elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Női 50 m pillangó, férfi 200 m gyors, férfi 200 m mell, női 100 m gyors, férfi 400 m vegyes, női 100 m hát, férfi 100 m hát, női 100 m vegyes, férfi 100 m pillangó, női 800 m gyors (Késely Ajna), női 50 m pillangó, vegyes csapatok 4x50 m vegyes váltó

2019.12.07 14:47:57

Minden más foci CSILLAG PÉTER (POZSONY, összefoglaló), DÖMÖTÖR CSABA (fotó) RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A pozsonyiak nagyszerű formában futballozó magyar középpályása gólpasszt adott, csapata feledtette dunaszerdahelyi kudarcát.

2019.12.05 22:13:36

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Sok egyéb hasonló útvesztő teszi a közember számára átláthatatlanná a világ leg­egyszerűbb, ezért legszeretettebb játéka, a labdarúgás világát. Amely éppen ezen jellege révén válik vonzóvá.

2019.12.02 23:44:28

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. Szívfájdalmamra nem találtam az idén alapított Jasin-díjra jelöltek között az RB Leipzignél légióskodó Gulácsi Péter nevét...

2019.12.02 17:14:40

Minden más foci HATÁR DÁVID

A legjobb női játékos Rapinoe lett, Matthijs de Ligté a Kopa-díj, Alissoné az első Lev Jasin-trófea.

2019.11.27 09:37:23

Minden más foci GELEI JÓZSEF

„Az afrikai gyerekek nem is álmodhatnak olyan körülményekről, amilyenek Győrben vagy Kispesten vannak.”