nemzetisport.hu 2019.07.24 23:49 Frissítve: 2019.07.25 23:54

Csütörtöki sportműsor: pályán a Loki, a Fehérvár, a Honvéd és a DAC az El-ben

Folytatódik az Európa-liga második selejtezőköre, a Honvéd román, a Mol Fehérvár liechtensteini csapatot fogad, a DVSC a Torinóhoz látogat, a DAC az Atromitoszt látja vendégül. A döntőbe jutás a tét a vizes világbajnokság férfi vízilabdatornáján, a mieink Olaszországgal csapnak össze, továbbá számos magyar úszónak is szurkolhatunk a kvangdzsui világeseményen. A 18. szakaszához érkezik a Tour de France. A csütörtöki programban még: férfi junior kézilabda-vb, darts World Matchplay és tenisz. 

 

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.55: Budapest Honvéd–Universitatea Craiova (román) (Győrben) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Mol Fehérvár–Vaduz (liechtensteini) (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
21.00: Torino (olasz)–DVSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

19.30: CSZKA Szófia (bolgár)–NK Osijek (Eszék, horvát)
20.30:
 DAC (Dunaszerdahely, szlovákiai)–Atromitosz (görög) – élőben az NSO-n!

A további párosítás
15.30: 
Pjunik Jerevan (örmény)–FK Jablonec (cseh)
16.45: FK Ventspils (lett)–Gzira United (máltai)
17.00: Gabala (azeri)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
17.30: Partizani Tirana (albán)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
17.30: AEK Larnaca (ciprusi)–Levszki Szófia (bolgár)
18.00: Csihura Szacshere (grúz)–Aberdeen (skót)
18.30: Utrecht (holland)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
19.00: Haugesund (norvég)–Sturm Graz (osztrák)
19.00: Lechia Gdansk (lengyel)–Bröndby IF (dán)
19.00: Molde FK (norvég)–Csukaricski (szerb)
19.00: Arszenal Tula (orosz)–Neftci PFK (azeri)
19.00: Malatyaspor (török)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
19.00: Mladá Boleslav (cseh)–Ordabaszi (kazah)
19.00: FC Flora (észt)–Eintracht Frankfurt (német)
19.00: Alaskert (örmény)–FCSB (román)
19.00: Sahtyor Szoligorszk (Sahcjor Szalihorszk, fehérorosz)–Esbjerg (dán)
19.30: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Kajrat Almati (kazah)
19.30: Lokomotiv Plovdiv (bolgár)–Spartak Trnava (Nagyszombat, szlovák)
19.30: Connah's Quay Nomads (walesi)–Partizan (szerb)
20.00: Piast Gliwice (lengyel)–Riga FC (lett)
20.00: IFK Norrköping (svéd)–Liepaja (lett)
20.00: Jeunesse Esch (luxemburgi)–Vitória (portugál)
20.15: Luzern (svájci)–KÍ (feröeri)
20.30: Gent (belga)–Viitorul (román)
20.30: Arisz (görög)–AEL Limassol (ciprusi)
20.30: AZ Alkmaar (holland)–Häcken (svéd)
20.45: NK Domzale (szlovén)–Malmö FF (svéd)
20.45: Rangers FC (skót)–Progres Niederkorn (luxemburgi)
20.45: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Zorja Luhanszk (ukrán)
20.45: Strasbourg (francia)–Maccabi Haifa (izraeli)
20.45: Wolverhampton (angol)–Crusaders (északír)
21.00: Valur Reykjavík (izlandi)–Ludorogec (bolgár)
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–KuPS Kuopio (finn)
21.00: Espanyol (spanyol)–Stjarnan (izlandi)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Apollon Limassol (ciprusi)

NB II-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Kazincbarcika–Putnok (NB III)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
  2.00: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Fiorentina (olasz)–Benfica (portugál)
13.30: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Tottenham Hotspur (angol)–Manchester United (angol)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

ÚSZÁS
3.00:
 előfutamok 
Benne: 
Női 100 m gyors (Verrasztó Evelyn)
Férfi 200 m hát (Telegdy Ádám)
Női 200 m mell
Férfi 200 m mell (Horváth Dávid)
4x200 m női gyorsváltó (Magyarország)
13.00: elődöntők, döntők 
Benne:
13.02: Női 200 m pillangó, döntő (Kapás Boglárka, Szilágyi Liliána)
13.11: Női 100 m gyors, elődöntő
13.22: Férfi 100 m gyors, döntő (Németh Nándor)
13.37: Női 50 m hát, döntő

13.44: Férfi 200 m mell, elődöntő
14.05: Férfi 200 m vegyes, döntő
14.21: Női 200 m mell, elődöntő
14.35: Férfi 200 m hát, elődöntő (Telegdy Ádám)
14.47: 4x200 m női gyorsváltó, döntő (Magyarország)

VÍZILABDA
FÉRFIAK
A 11. helyért
2.30: Japán–Dél-Afrika
A 9. helyért
4.00: Montenegró–Egyesült Államok
Az 5–8. helyért
7.00: Szerbia–Németország
8.30: Ausztrália–Görögország
Elődöntő
10.00: Spanyolország–Horvátország (Tv: M4 Sport)
11.30: Magyarország–Olaszország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti  

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.30: 
World Matchplay, Blackpool, negyeddöntő (Tv: Sport1)
Benne:
Michael Smith (angol, 5.)–Mervyn King (angol)
Glen Durrant (angol)–James Wade (angol, 8.)

KERÉKPÁR
11.00:
 Tour de France, 18. szakasz, Embrun–Valloire, 208 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
18.45:
Egyiptom–Norvégia
18.45: Franciaország–Dánia
21.00: Tunézia–Horvátország
21.00: Portugália–Szlovénia
A 15. HELYÉRT
14.15:
Magyarország–Dél-Korea

TENISZ
11.30–20.30: 
ATP-torna, Hamburg, 4. nap (Tv: Sport2)
14.00: WTA-torna, Jurmala, 4. nap (Tv: Digi Sport1)
16.00 és 20.30: WTA-torna, Palermo, 4. nap (Tv: Digi Sport2)
17.30 körül: Stollár Fanny–Paula Badosa (spanyol)

2019.08.17 23:22:59

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Párás szemmel idézzük Törőcsiket, Ebedlit, Kocsis Lajost. Ám az a rossz hírem, hogy a mai Újpestbe, Fradiba, Honvédba az edzőik valószínűleg nem tennék be őket.

2019.06.23 14:25:14

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

A Tottenhamnek sokba került egy fel nem vett telefon • Bozsik és a ruha, az újpesti legenda és a lakásátok.

2019.08.16 23:16:44

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. »Az elérhető klasszis hátvédek száma kevés, ráadásul értük klubjuk is mindent megtesz, így még jobban felmennek az árak.«

2019.08.15 18:21:44

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

ALAPVONAL. Mi a kellemetlenebb, ha a kocsmában a nénikémet egy ősi mesterséggel hozzák kapcsolatba, s még a vélt származását is felemlegetik, vagy ha szó nélkül pofán vernek, esetleg széttörnek egy sörösüveget a fejemen?