Felkészülés: a Vasas két góllal kikapott a Mladától

2017.02.03. 16:32
Lipóton a Vasas 3–1-es vereséget szenvedett a Mladá Boleslavtól a pénteki felkészülési labdarúgó-mérkőzésen.

A Vasas négy nap alatt négy edzőmeccset játszott Lipóton (minden nap egyet), a cseh Mladá Boleslav elleni volt a negyedik a sorban. Michael Oenning legénysége a Lipót SE, az FC Nitra és a Mosonmagyaróvári TE ellen összesen egy gólt kapott, a Mladá azonban erősebb ellenfélnek bizonyult.

Bár Ádám Martin még egyenlített a csehek első találata után egy kifogástalanul elvégzett büntetővel, a második félidő közepén a Mladá két gyors góllal eldöntötte a találkozó sorsát.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Vasas–FK Mladá Boleslav (cseh) 1–3
Lipót

VASAS: Nagy G. – Burmeister (Ferenczi 77.), Korcsmár, Risztevszki – Murka, James, Berecz, Hangya – Ádám, Saglik, Gaál (Király 68.). Vezetőedző: Michael Oenning
G: Ádám 40. – tizenegyesből, ill. Prikryl (23.), Takács (61.), Golgol (63.)

Lipót

A VASAS TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
január 5.
Edzőtábor: január 9–14., Mátraháza; január 30. – február 4., Lipót
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 21.: Vasas–Csepel 8–0 (Ferenczi I. 2, Kulcsár T. 2, Saglik, Ádám, Gaál, Király B.)
Január 25.: Vasas–Nyíregyháza 3–1 (Saglik, Preklet, Berecz)
Január 28.: Vasas–Pénzügyőr 4–0 (Remili, Saglik, Berecz, Király B.)
Január 31.:Lipót SE Pékség–Vasas 1–11 (Saglik 4, Ferenczi I. 3, Ádám, Kulcsár T. 2–2)
Február 1., Lipót:Vasas–FC Nitra (Nyitra, szlovák) 2–0 (Ádám M., Saglik)
Február 2., Lipót:Vasas–Mosonmagyaróvári TE 4–0 (Debreceni, Ferenczi I., Berecz, Kleisz)
Február 3., Lipót Vasas–FK Mladá Boleslav (cseh) 1–3 (Ádám)
Február 8., 14.30: Vasas–SZEOL SC