NB II: a Csákvár győzelmével zárult a forduló

2015.09.27. 16:48
A Csákvár 2–1-re legyőzte az utolsó helyen álló Vácot a labdarúgó NB II 8. fordulójának záró mérkőzésén.

A Csákvár 2–0 után több helyzetet is kialakított, de újabb gólt nem tudott szerezni, Frank Richárd szép emeléssel szerzett találata így izgalmassá tette a hajrát. A ligautolsó azonban nem tudott pontot menteni.

LABDARÚGÓ NB II
8. FORDULÓ
AQVITAL FC CSÁKVÁR–VÁC FC 2–1
(1–0)
Csákvár, 300 néző
Vezette: Molnár Attila (Takács Gábor, Horváth Zoltán)
CSÁKVÁR: Gróf – Hajdú S., Racskó, Dulló, Baranyai – Bakos, Fényes – Bartos (Molnár Cs., 57.), Kocsis G., Molnár T. (Nyilasi B., 90.) – Makrai (Mihály D., 57.). Vezetőedző: Toldi Gábor
VÁC: Tajti – Tóth G., Dlusztus, Görgényi, Hegedűs Cs. – Tóth B., Farkas P. – Obot (Rusvay, 79.), Csirszki (Magos, szünetben), Zsolnai R. – Prasler (Frank, szünetben). Vezetőedző: Sisa Tibor
Gólszerző: Kocsis G. (1–0) a 24., Molnár T. (2–0) a 81., Frank (2–1) a 88. percben
Toldi Gábor: – Sokat tettünk a győzelemért, ha hamarabb szerezzük a második gólt, korábban megnyugodhattunk volna. Sajnálom a kapott gólt, de így is megérdemelten nyertünk.
Sisa Tibor: – Sokat kellene előrelépnünk az NB III-hoz képest. Nem úgy játszottunk, ahogy kellett volna, sokkal agresszívebb volt a Csákvár. Ennek ellenére ha a két kapufánk bemegy, fordított eredmény is születhetett volna.

A forduló többi eredményét itt nézheti meg.

1. Gyirmót FC Győr 8 5 2 1 14– 7 +7 17
2. Mezőkövesd Zsóry FC 8 5 2 1 13– 6 +7 17
3. ZTE FC 8 5 1 2 15– 6 +9 16
4. Szolnoki MÁV FC 8 4 1 3 14–10 +4 13
5. Budaörs 8 4 1 3 15–15 0 13
6. Aqvital FC Csákvár 8 4 4 14–13 +1 12
7. Balmazújváros 8 3 3 2 8– 9 –1 12
8. Kisvárda 8 3 2 3 14– 9 +5 11