Ligue 1: hatgólos meccsen ikszelt idegenben a Monaco

2023.08.25. 23:07
Ben Yedderék ikszre mentették a meccset (Fotó: Getty Images)
Gólzáporos meccsel indult a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 3. fordulója: az eddig nyeretlen Nantes 3–3-as döntetlent játszott az eddig hibátlan Monacóval.

Hiába kezdett jobban a Monaco, egy gyors 11-es után már az 5. percben előnyhöz jutott a Nantes, majd az első negyedóra végén már kettő volt közte. A szünetre végül egy gólt ledolgozott hátrányából a Monaco Minamino Takumi révén.

A büntetőt értékesítő Mosztafa Mohamed a második játékrészben is korán beköszönt, így ismét kettőre nőtt a különbség. Nem sokkal később Wissam Ben Yedder szépített, majd egyre nagyobb nyomást helyezett ellenfelére a Monaco, míg a 86. percben be nem talált Myron Boadu. 3–3

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
Nantes–Monaco 3–3 (Mosztafa Mohamed 5., 48., Castelletto 15., ill. Minamino 27., Ben Yedder 59., Boadu 86.)