Gyeplabda, Interliga: legyőzte a Rosco az Építőket

2007.10.25. 23:20
Az élvonalbeli gyeplabda-bajnokságban az Ares négy góllal kapott ki az Olcota, eggyel a Szent László csapatától - utóbbi meccsen még a vesztes vezetett a félidőben -, míg az U21-s válogatott a Rosco 1. és 2. csapatával szemben maradt alul. A gyeplabdázók Interligájában a Rosco 1-1-s félidő után 2-1-re verte az Építők együttesét.
Mindkét csapatnak voltak hiányzói, így már a felállításban volt némi eltérés a megszokottól. Közepes iramban kezdődött a mérkőzés, az első negyedórában nem igazán forogtak veszélyben a kapuk, míg a 14. percben az Építők Konorót Bálint révén hétméteresből megszerezte a vezetést.A góltól megélénkült a játék, a Rosco rendezte sorait és több ígéretes akciót is vezetett, majd a 32. percben Kosárszky büntető szögletből az egyenlített. A második játékrészben a küzdelemé volt a főszerep, de gólt egészen az 58. percig egyik csapatnak sem sikerült elérni, amikor a Rosco, Beszeda Gergő révén egy szemre is tetszetős támadás végén akciógóllal szerezte meg a vezetést.Az utolsó negyedórában változatos játék folyt, itt is - ott is adódtak lehetőségek de ezekből gól már nem született, a végeredmény maradt 2-1 a Rosco javára, amely így újabb lépést tett az Interliga Négyes Döntőbe való bekerülés felé.