Gyeplabda Interliga: kikapott a Rosco együttese hazai pályán

2007.10.01. 08:47
Négygólos vereséget szenvedett a Rosco csapata a gyeplabda Interliga első fordulójában a Pliva Lipovci gárdájától.
Jól kezdett a Rosco, mezőnyfölényt és lövőhelyzeteket alakított ti, de a kapuba nem sikerült betalálni. A Pliva első helyzete kornert, a korner gólt eredményezett. Ezután kiegyenlített játék folyt, a hazaiak többet támadtak, de a gyors szlovén csatárok mindig gólveszélyt jelentettek és egy ellentámadást az üres kapuig kipasszolva 2 gólosra növelték az előnyüket. Ezután Tolnai lőtt óriási gólt kornerből, amire egy hatalmas hiba után válaszoltak a szlovénok. A félidő vége előtt pár perccel Márki Róbert lőtt be egy kipattanó kornert, így félidőben 3-2 a vendégeknek.A második félidő első felében a Rosco játéka szétesett, nem tudtak mit kezdeni a lendületes szlovén támadásokkal és már 6-2-re vezettek a szlovénok. Ekkor vált ismét kiegyenlítetté a játék. Helyzetek és gólok mindkét oldalon, Tolnai előbb büntetőből, majd akcióból is gólt szerzett.