nemzetisport.hu 2019.05.18 21:57 Frissítve: 2019.05.18 22:01

VÍZILABDA OB I, ALAPSZAKASZ 2018–2019

A RÁJÁTSZÁS ADATBANKJA

A FELSŐHÁZ VÉGEREDMÉNYE
1.FTC-Telekom22211294–152+142 63
2. A-Híd OSC Újbuda22211294–134+160 63
3. Szolnoki Dózsa221615257–159+98 49
4. ZF-Eger221426237–186+51 44
5. PannErgy Miskolci VLC221228243–189+54 38
6. Budapesti Honvéd SE228311181–209–28 27
7. BVSC-Zugló227411211–221–10 25
8. Debreceni VSE22814203–259–56 24
AZ ALSÓHÁZ VÉGEREDMÉNYE
1.Metalcom Szentes221129179–196–17 35
2. PVSK-Mecsek Füszért229310198–199–1 30
3. Tatabánya229211168–207–39 29
4. AVUS Szombathely227312195–238–43 24
5. UVSE227213171–229–58 23
6. VasasPlaket226214176–231–55 20
7. Kaposvári VK225215168–246–78 17
8. KSI22121144–264–120 3
KÖZÉPSZAKASZ
1. FORDULÓ (március 2., szombat) 
FELSŐHÁZ 
ZF-Eger–PannErgy Miskolci VLC11–10
FTC-Telekom–Debreceni VSE22–7
Szolnoki Dózsa–BVSC-Zugló12–9
A-Híd OSC Újbuda–Budapesti Honvéd SE 10–5
ALSÓHÁZ 
Tatabánya–KSI9–8
UVSE–AVUS Szombathely9–9
Metalcom Szentes–VasasPlaket10–8
PVSK-Mecsek Füszért–Kaposvári VK 7–4
  
2. FORDULÓ (március 6., szerda) 
FELSŐHÁZ 
FTC-Telekom–Szolnoki Dózsa10–8
A-Híd OSC Újbuda–ZF-Eger 12–5
Budapesti Honvéd SE–PannErgy Miskolci VLC 7–13
Debreceni VSE–BVSC-Zugló 9–6
ALSÓHÁZ 
PVSK-Mecsek Füszért–UVSE11–6
Tatabánya–Metalcom Szentes7–5
Kaposvári VK–AVUS
9–11
KSI–VasasPlaket
8–12
  
3. FORDULÓ (március 9., szombat) 
FELSŐHÁZ 
ZF-Eger–Debreceni VSE14–9
Szolnoki Dózsa–Budapesti Honvéd SE17–6
BVSC-Zugló–A-Híd OSC Újbuda 3–12
PannErgy Miskolci VLC–FTC-Telekom11–12
ALSÓHÁZ
AVUS–Tatabánya 8–10
VasasPlaket–PVSK-Mecsek Füszért 9–5
Metalcom Szentes–Kaposvári VK 13–8
UVSE–KSI
13–8
  
4. FORDULÓ (március 16., szombat) 
FELSŐHÁZ 
ZF-Eger–Szolnoki Dózsa 6–10
PannErgy Miskolci VLC–BVSC-Zugló10–8
Debreceni VSE–Budapesti Honvéd SE13–12
FTC-Telekom–A-Híd OSC Újbuda7–9
ALSÓHÁZ 
Kaposvári VK–KSI10–5
Metalcom Szentes–UVSE12–9
PVSK-Mecsek Füszért–Tatabánya11–11
VasasPlaket–AVUS6–8
  
5. FORDULÓ (március 23., szombat) 
FELSŐHÁZ 
BVSC-Zugló–Szolnoki Dózsa 11–15
Debreceni VSE–FTC-Telekom 9–16
Budapesti Honvéd SE–A-Híd OSC Újbuda 2–11
PannErgy Miskolci VLC–ZF-Eger 6–6
ALSÓHÁZ 
KSI–Tatabánya
10–8
Kaposvári VK–PVSK-Mecsek Füszért 11–11
AVUS–UVSE
11–11
VasasPlaket–Metalcom Szentes 5–10
  
6. FORDULÓ (április 10., szerda) 
FELSŐHÁZ 
ZF-Eger–A-Híd OSC Újbuda 7–8
Szolnoki Dózsa–FTC-Telekom 7–9
PannErgy Miskolci VLC–Budapesti Honvéd SE 6–7
BVSC-Zugló–Debreceni VSE 12–6
ALSÓHÁZ
Metalcom Szentes–Tatabánya 11–10
AVUS–Kaposvári VK 14–10
VasasPlaket–KSI
10–5
UVSE–PVSK-Mecsek Füszért 10–9
  
7. FORDULÓ (április 17., szerda) 
FELSŐHÁZ 
FTC-Telekom–PannErgy Miskolci VLC 10–7
Debreceni VSE–ZF-Eger 11–12
A-Híd OSC Újbuda–BVSC-Zugló 17–10
Budapesti Honvéd SE–Szolnoki Dózsa7–7
ALSÓHÁZ 
Tatabánya–AVUS 9–7
Kaposvári VK–Metalcom Szentes 7–5
PVSK-Mecsek Füszért–VasasPlaket11–6
KSI–UVSE
5–10
  
8. FORDULÓ (április 27., szombat) 
FELSŐHÁZ 
Szolnoki Dózsa–ZF-Eger15–9
BVSC-Zugló–PannErgy Miskolci VLC 12–12
A-Híd OSC Újbuda–FTC-Telekom 8–13
Budapesti Honvéd SE–Debreceni VSE11–10
ALSÓHÁZ
Tatabánya–PVSK-Mecsek Füszért 9–8
KSI–Kaposvári VK 12–14
UVSE–Metalcom Szentes 5–6
AVUS–VasasPlaket 14–13

 

AZ A-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1.FTC-Telekom1414195–87+10842
2. ZF-Eger141112167–105+6234
3. BVSC-Zugló14635137–128 +921
4. Budapesti Honvéd SE14626124–122 +220
5. PVSK-Mecsek Füszért14617125–133 –819
6. Metalcom Szentes14527107–137–3017
7. AVUS Szombathely143110113–161–4810
8. KSI141483–178–950
A B-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1.A-Híd OSC Újbuda1414207–82+12542
2. Szolnoki Dózsa14113166–89+7733
3. PannErgy Miskolci VLC14104169–116+5330
4. Debreceni VSE1468129–154–2518
5. Tatabánya1441995–139–4413
6. UVSE1441098–158–6012
7. VasasPlaket14329107–160–5311
8. Kaposvári VK14211195–168–737

ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ (2018. október 3.)
A-CSOPORT
PVSK-Mecsek Füszért–BVSC-Zugló10–9
FTC-Telekom–KSI17–6
AVUS–Budapesti Honvéd9–11
Metalcom Szentes–ZF-Eger7–16
B-CSOPORT
UVSE–Szolnoki Dózsa7–13
PannErgy-MVLC–Kaposvári VK14–9
VasasPlaket–A-Híd-OSC-Újbuda6–17
Tatabánya–Debreceni VSE
8–7
  
2. FORDULÓ (2018. október 20.)
A-CSOPORT
BVSC-Zugló–AVUS15–8
Budapesti Honvéd–Metalcom Szentes10–5
FTC-Telekom–PVSK-Mecsek Füszért15–9
ZF-Eger–KSI12–4
B-CSOPORT
Debreceni VSE–UVSE8–7
A-Híd-OSC-Újbuda–Kaposvári VK21–3
Szolnoki Dózsa–VasasPlaket16–6
PannErgy-MVLC–Tatabánya13–5
  
3. FORDULÓ (2018. október 31.)
A-CSOPORT
FTC-Telekom–AVUS16–6
ZF-Eger–PVSK-Mecsek Füszért11–3
Budapesti Honvéd–KSI10–5
Metalcom Szentes–BVSC-Zugló 9–12
B-CSOPORT
A-Híd-OSC-Újbuda–Tatabánya14–3
Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK
13–2
Debreceni VSE–VasasPlaket13–10
PannErgy-MVLC–UVSE14–7
  
4. FORDULÓ (2018. november 7.)
A-CSOPORT
Metalcom Szentes–FTC-Telekom7–10
AVUS–ZF-Eger7–16
PVSK-Mecsek Füszért–Budapesti Honvéd
8–7
BVSC-Zugló–KSI13–11
B-CSOPORT
UVSE–A-Híd-OSC-Újbuda3–22
Tatabánya–Szolnoki Dózsa4–11
Kaposvári VK–Debreceni VSE 8–11
VasasPlaket–PannErgy-MVLC6–12
  
5. FORDULÓ (2018. november 10.)
A-CSOPORT
ZF-Eger–Budapesti Honvéd11–10
FTC-Telekom–BVSC-Zugló14–6
Metalcom Szentes–KSI10–6
AVUS–PVSK-Mecsek Füszért10–7
B-CSOPORT
Debreceni VSE–PannErgy-MVLC8–14
Szolnoki Dózsa–A-Híd-OSC-Újbuda8–10
Kaposvári VK–VasasPlaket7–7
Tatabánya–UVSE9–10
  
6. FORDULÓ (2018. november 24.)
A-CSOPORT
BVSC-Zugló–ZF-Eger8–12
Budapesti Honvéd–FTC-Telekom8–17
PVSK-Mecsek Füszért–Metalcom Szentes8–8
KSI–AVUS9–13
B-CSOPORT
PannErgy-MVLC–Szolnoki Dózsa 10–12
A-Híd-OSC-Újbuda–Debreceni VSE
16–6
UVSE–Kaposvári VK11–8
VasasPlaket–Tatabánya7–7
  
7. FORDULÓ (2018. november 28.)
A-CSOPORT
Metalcom Szentes–AVUS 11–9
BVSC-Zugló–Budapesti Honvéd 8–8
FTC-Telekom–ZF-Eger13–8
KSI–PVSK-Mecsek Füszért 4–12
B-CSOPORT
A-Híd-OSC-Újbuda–PannErgy-MVLC14–11
Szolnoki Dózsa–Debreceni VSE17–5
UVSE–VasasPlaket8–11
Tatabánya–Kaposvári VK7–4
  
8. FORDULÓ (2018. december 1.)
A-CSOPORT
BVSC-Zugló–PVSK-Mecsek Füszért11–12
Budapesti Honvéd–AVUS8–5
KSI–FTC-Telekom6–13
ZF-Eger–Metalcom Szentes13–8
B-CSOPORT
Kaposvári VK–PannErgy-MVLC4–14
A-Híd-OSC-Újbuda–VasasPlaket18–6
Szolnoki Dózsa–UVSE17–8
Debreceni VSE–Tatabánya16–13
  
9. FORDULÓ (2019. január 12.)
A-CSOPORT
Metalcom Szentes–Budapesti Honvéd10–9
PVSK-Mecsek Füszért–FTC-Telekom5–14
KSI–ZF-Eger5–15
AVUS–BVSC-Zugló6–10
B-CSOPORT
Tatabánya–PannErgy-MVLC5–11
Kaposvári VK–A-Híd-OSC-Újbuda4–17
UVSE–Debreceni VSE
9–6
VasasPlaket–Szolnoki Dózsa3–12
  
10. FORDULÓ (2019. január 26.)
A-CSOPORT
KSI–Budapesti Honvéd5–14
BVSC-Zugló–Metalcom Szentes9–4
PVSK-Mecsek Füszért–ZF-Eger4–13
AVUS–FTC-Telekom6–17
B-CSOPORT
UVSE–PannErgy-MVLC5–16
Tatabánya–A-Híd-OSC-Újbuda4–15
Kaposvári VK–Szolnoki Dózsa4–12
VasasPlaket–Debreceni VSE
10–9
  
11. FORDULÓ (2019. február 2.)
A-CSOPORT
Budapesti Honvéd–PVSK-Mecsek Füszért 10–9
KSI–BVSC-Zugló 5–12
FTC-Telekom–Metalcom Szentes 16–5
ZF-Eger–AVUS 14–8
B-CSOPORT
A-Híd-OSC-Újbuda–UVSE 12–3
Szolnoki Dózsa–Tatabánya 9–4
Debreceni VSE–Kaposvári VK 13–11
PannErgy-MVLC–VasasPlaket 11–10
  
12. FORDULÓ (2019. február 9.)
A-CSOPORT
Budapesti Honvéd–ZF-Eger 8–10
BVSC-Zugló–FTC-Telekom 6–11
PVSK-Mecsek Füszért–AVUS 18–7
KSI–Metalcom Szentes 7–10
B-CSOPORT
A-Híd-OSC-Újbuda–Szolnoki Dózsa 8–7
UVSE–Tatabánya 8–7
VasasPlaket–Kaposvári VK 12–15
PannErgy-MVLC–Debreceni VSE 12–8
  
13. FORDULÓ (2019. február 16.)
A-CSOPORT
FTC-Telekom–Budapesti Honvéd13–4
ZF-Eger–BVSC-Zugló11–11
Metalcom Szentes–PVSK-Mecsek Füszért8–7
AVUS–KSI14–4
B-CSOPORT
Szolnoki Dózsa–PannErgy-MVLC11–8
Debreceni VSE–A-Híd-OSC-Újbuda9–11
Tatabánya–VasasPlaket10–6
Kaposvári VK–UVSE8–7
  
14. FORDULÓ (2019. február 23.)
A-CSOPORT
Budapesti Honvéd–BVSC-Zugló 7–7
ZF-Eger–FTC-Telekom 5–9
PVSK-Mecsek Füszért–KSI13–6
AVUS–Metalcom Szentes5–5
B-CSOPORT
Debreceni VSE–Szolnoki Dózsa10–8
Kaposvári VK–Tatabánya8–9
VasasPlaket–UVSE7–5
PannErgy-MVLC–A-Híd-OSC-Újbuda9–12

 

2020.05.26 10:26:51

Vízilabda BABJÁK BENCE

A legemlékezetesebb tripla, a legfontosabb labdaszerzés, a legjobb negyed és a legfélelmetesebb uszoda.

2020.05.23 08:40:35

Vízilabda BALLAI ATTILA

Még láthatta, és hősként tisztelte Gyarmatiékat, még láthatták, ma is látják, és hősként tisztelhetik őt Kásásék.

2020.05.21 22:40:22

Vízilabda BALLAI ATTILA

NS-VÉLEMÉNY. A magyar pólóban az ezüstérem kudarc, ebben a versenyben a huszonkettedik hely sem az.

2020.05.19 00:01:45

Vízilabda CH. GÁLL ANDRÁS

Hiteles szakmai grémiumot nem volt nehéz találni. Bemutatjuk a voksoló panel tagjait.