nemzetisport.hu 2019.05.18 21:57 Frissítve: 2019.05.18 22:01

VÍZILABDA OB I, ALAPSZAKASZ 2018–2019

A RÁJÁTSZÁS ADATBANKJA

A FELSŐHÁZ VÉGEREDMÉNYE
1.FTC-Telekom22211294–152+142 63
2. A-Híd OSC Újbuda22211294–134+160 63
3. Szolnoki Dózsa221615257–159+98 49
4. ZF-Eger221426237–186+51 44
5. PannErgy Miskolci VLC221228243–189+54 38
6. Budapesti Honvéd SE228311181–209–28 27
7. BVSC-Zugló227411211–221–10 25
8. Debreceni VSE22814203–259–56 24
AZ ALSÓHÁZ VÉGEREDMÉNYE
1.Metalcom Szentes221129179–196–17 35
2. PVSK-Mecsek Füszért229310198–199–1 30
3. Tatabánya229211168–207–39 29
4. AVUS Szombathely227312195–238–43 24
5. UVSE227213171–229–58 23
6. VasasPlaket226214176–231–55 20
7. Kaposvári VK225215168–246–78 17
8. KSI22121144–264–120 3
KÖZÉPSZAKASZ
1. FORDULÓ (március 2., szombat) 
FELSŐHÁZ 
ZF-Eger–PannErgy Miskolci VLC11–10
FTC-Telekom–Debreceni VSE22–7
Szolnoki Dózsa–BVSC-Zugló12–9
A-Híd OSC Újbuda–Budapesti Honvéd SE 10–5
ALSÓHÁZ 
Tatabánya–KSI9–8
UVSE–AVUS Szombathely9–9
Metalcom Szentes–VasasPlaket10–8
PVSK-Mecsek Füszért–Kaposvári VK 7–4
  
2. FORDULÓ (március 6., szerda) 
FELSŐHÁZ 
FTC-Telekom–Szolnoki Dózsa10–8
A-Híd OSC Újbuda–ZF-Eger 12–5
Budapesti Honvéd SE–PannErgy Miskolci VLC 7–13
Debreceni VSE–BVSC-Zugló 9–6
ALSÓHÁZ 
PVSK-Mecsek Füszért–UVSE11–6
Tatabánya–Metalcom Szentes7–5
Kaposvári VK–AVUS
9–11
KSI–VasasPlaket
8–12
  
3. FORDULÓ (március 9., szombat) 
FELSŐHÁZ 
ZF-Eger–Debreceni VSE14–9
Szolnoki Dózsa–Budapesti Honvéd SE17–6
BVSC-Zugló–A-Híd OSC Újbuda 3–12
PannErgy Miskolci VLC–FTC-Telekom11–12
ALSÓHÁZ
AVUS–Tatabánya 8–10
VasasPlaket–PVSK-Mecsek Füszért 9–5
Metalcom Szentes–Kaposvári VK 13–8
UVSE–KSI
13–8
  
4. FORDULÓ (március 16., szombat) 
FELSŐHÁZ 
ZF-Eger–Szolnoki Dózsa 6–10
PannErgy Miskolci VLC–BVSC-Zugló10–8
Debreceni VSE–Budapesti Honvéd SE13–12
FTC-Telekom–A-Híd OSC Újbuda7–9
ALSÓHÁZ 
Kaposvári VK–KSI10–5
Metalcom Szentes–UVSE12–9
PVSK-Mecsek Füszért–Tatabánya11–11
VasasPlaket–AVUS6–8
  
5. FORDULÓ (március 23., szombat) 
FELSŐHÁZ 
BVSC-Zugló–Szolnoki Dózsa 11–15
Debreceni VSE–FTC-Telekom 9–16
Budapesti Honvéd SE–A-Híd OSC Újbuda 2–11
PannErgy Miskolci VLC–ZF-Eger 6–6
ALSÓHÁZ 
KSI–Tatabánya
10–8
Kaposvári VK–PVSK-Mecsek Füszért 11–11
AVUS–UVSE
11–11
VasasPlaket–Metalcom Szentes 5–10
  
6. FORDULÓ (április 10., szerda) 
FELSŐHÁZ 
ZF-Eger–A-Híd OSC Újbuda 7–8
Szolnoki Dózsa–FTC-Telekom 7–9
PannErgy Miskolci VLC–Budapesti Honvéd SE 6–7
BVSC-Zugló–Debreceni VSE 12–6
ALSÓHÁZ
Metalcom Szentes–Tatabánya 11–10
AVUS–Kaposvári VK 14–10
VasasPlaket–KSI
10–5
UVSE–PVSK-Mecsek Füszért 10–9
  
7. FORDULÓ (április 17., szerda) 
FELSŐHÁZ 
FTC-Telekom–PannErgy Miskolci VLC 10–7
Debreceni VSE–ZF-Eger 11–12
A-Híd OSC Újbuda–BVSC-Zugló 17–10
Budapesti Honvéd SE–Szolnoki Dózsa7–7
ALSÓHÁZ 
Tatabánya–AVUS 9–7
Kaposvári VK–Metalcom Szentes 7–5
PVSK-Mecsek Füszért–VasasPlaket11–6
KSI–UVSE
5–10
  
8. FORDULÓ (április 27., szombat) 
FELSŐHÁZ 
Szolnoki Dózsa–ZF-Eger15–9
BVSC-Zugló–PannErgy Miskolci VLC 12–12
A-Híd OSC Újbuda–FTC-Telekom 8–13
Budapesti Honvéd SE–Debreceni VSE11–10
ALSÓHÁZ
Tatabánya–PVSK-Mecsek Füszért 9–8
KSI–Kaposvári VK 12–14
UVSE–Metalcom Szentes 5–6
AVUS–VasasPlaket 14–13

 

AZ A-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1.FTC-Telekom1414195–87+10842
2. ZF-Eger141112167–105+6234
3. BVSC-Zugló14635137–128 +921
4. Budapesti Honvéd SE14626124–122 +220
5. PVSK-Mecsek Füszért14617125–133 –819
6. Metalcom Szentes14527107–137–3017
7. AVUS Szombathely143110113–161–4810
8. KSI141483–178–950
A B-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1.A-Híd OSC Újbuda1414207–82+12542
2. Szolnoki Dózsa14113166–89+7733
3. PannErgy Miskolci VLC14104169–116+5330
4. Debreceni VSE1468129–154–2518
5. Tatabánya1441995–139–4413
6. UVSE1441098–158–6012
7. VasasPlaket14329107–160–5311
8. Kaposvári VK14211195–168–737

ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ (2018. október 3.)
A-CSOPORT
PVSK-Mecsek Füszért–BVSC-Zugló10–9
FTC-Telekom–KSI17–6
AVUS–Budapesti Honvéd9–11
Metalcom Szentes–ZF-Eger7–16
B-CSOPORT
UVSE–Szolnoki Dózsa7–13
PannErgy-MVLC–Kaposvári VK14–9
VasasPlaket–A-Híd-OSC-Újbuda6–17
Tatabánya–Debreceni VSE
8–7
  
2. FORDULÓ (2018. október 20.)
A-CSOPORT
BVSC-Zugló–AVUS15–8
Budapesti Honvéd–Metalcom Szentes10–5
FTC-Telekom–PVSK-Mecsek Füszért15–9
ZF-Eger–KSI12–4
B-CSOPORT
Debreceni VSE–UVSE8–7
A-Híd-OSC-Újbuda–Kaposvári VK21–3
Szolnoki Dózsa–VasasPlaket16–6
PannErgy-MVLC–Tatabánya13–5
  
3. FORDULÓ (2018. október 31.)
A-CSOPORT
FTC-Telekom–AVUS16–6
ZF-Eger–PVSK-Mecsek Füszért11–3
Budapesti Honvéd–KSI10–5
Metalcom Szentes–BVSC-Zugló 9–12
B-CSOPORT
A-Híd-OSC-Újbuda–Tatabánya14–3
Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK
13–2
Debreceni VSE–VasasPlaket13–10
PannErgy-MVLC–UVSE14–7
  
4. FORDULÓ (2018. november 7.)
A-CSOPORT
Metalcom Szentes–FTC-Telekom7–10
AVUS–ZF-Eger7–16
PVSK-Mecsek Füszért–Budapesti Honvéd
8–7
BVSC-Zugló–KSI13–11
B-CSOPORT
UVSE–A-Híd-OSC-Újbuda3–22
Tatabánya–Szolnoki Dózsa4–11
Kaposvári VK–Debreceni VSE 8–11
VasasPlaket–PannErgy-MVLC6–12
  
5. FORDULÓ (2018. november 10.)
A-CSOPORT
ZF-Eger–Budapesti Honvéd11–10
FTC-Telekom–BVSC-Zugló14–6
Metalcom Szentes–KSI10–6
AVUS–PVSK-Mecsek Füszért10–7
B-CSOPORT
Debreceni VSE–PannErgy-MVLC8–14
Szolnoki Dózsa–A-Híd-OSC-Újbuda8–10
Kaposvári VK–VasasPlaket7–7
Tatabánya–UVSE9–10
  
6. FORDULÓ (2018. november 24.)
A-CSOPORT
BVSC-Zugló–ZF-Eger8–12
Budapesti Honvéd–FTC-Telekom8–17
PVSK-Mecsek Füszért–Metalcom Szentes8–8
KSI–AVUS9–13
B-CSOPORT
PannErgy-MVLC–Szolnoki Dózsa 10–12
A-Híd-OSC-Újbuda–Debreceni VSE
16–6
UVSE–Kaposvári VK11–8
VasasPlaket–Tatabánya7–7
  
7. FORDULÓ (2018. november 28.)
A-CSOPORT
Metalcom Szentes–AVUS 11–9
BVSC-Zugló–Budapesti Honvéd 8–8
FTC-Telekom–ZF-Eger13–8
KSI–PVSK-Mecsek Füszért 4–12
B-CSOPORT
A-Híd-OSC-Újbuda–PannErgy-MVLC14–11
Szolnoki Dózsa–Debreceni VSE17–5
UVSE–VasasPlaket8–11
Tatabánya–Kaposvári VK7–4
  
8. FORDULÓ (2018. december 1.)
A-CSOPORT
BVSC-Zugló–PVSK-Mecsek Füszért11–12
Budapesti Honvéd–AVUS8–5
KSI–FTC-Telekom6–13
ZF-Eger–Metalcom Szentes13–8
B-CSOPORT
Kaposvári VK–PannErgy-MVLC4–14
A-Híd-OSC-Újbuda–VasasPlaket18–6
Szolnoki Dózsa–UVSE17–8
Debreceni VSE–Tatabánya16–13
  
9. FORDULÓ (2019. január 12.)
A-CSOPORT
Metalcom Szentes–Budapesti Honvéd10–9
PVSK-Mecsek Füszért–FTC-Telekom5–14
KSI–ZF-Eger5–15
AVUS–BVSC-Zugló6–10
B-CSOPORT
Tatabánya–PannErgy-MVLC5–11
Kaposvári VK–A-Híd-OSC-Újbuda4–17
UVSE–Debreceni VSE
9–6
VasasPlaket–Szolnoki Dózsa3–12
  
10. FORDULÓ (2019. január 26.)
A-CSOPORT
KSI–Budapesti Honvéd5–14
BVSC-Zugló–Metalcom Szentes9–4
PVSK-Mecsek Füszért–ZF-Eger4–13
AVUS–FTC-Telekom6–17
B-CSOPORT
UVSE–PannErgy-MVLC5–16
Tatabánya–A-Híd-OSC-Újbuda4–15
Kaposvári VK–Szolnoki Dózsa4–12
VasasPlaket–Debreceni VSE
10–9
  
11. FORDULÓ (2019. február 2.)
A-CSOPORT
Budapesti Honvéd–PVSK-Mecsek Füszért 10–9
KSI–BVSC-Zugló 5–12
FTC-Telekom–Metalcom Szentes 16–5
ZF-Eger–AVUS 14–8
B-CSOPORT
A-Híd-OSC-Újbuda–UVSE 12–3
Szolnoki Dózsa–Tatabánya 9–4
Debreceni VSE–Kaposvári VK 13–11
PannErgy-MVLC–VasasPlaket 11–10
  
12. FORDULÓ (2019. február 9.)
A-CSOPORT
Budapesti Honvéd–ZF-Eger 8–10
BVSC-Zugló–FTC-Telekom 6–11
PVSK-Mecsek Füszért–AVUS 18–7
KSI–Metalcom Szentes 7–10
B-CSOPORT
A-Híd-OSC-Újbuda–Szolnoki Dózsa 8–7
UVSE–Tatabánya 8–7
VasasPlaket–Kaposvári VK 12–15
PannErgy-MVLC–Debreceni VSE 12–8
  
13. FORDULÓ (2019. február 16.)
A-CSOPORT
FTC-Telekom–Budapesti Honvéd13–4
ZF-Eger–BVSC-Zugló11–11
Metalcom Szentes–PVSK-Mecsek Füszért8–7
AVUS–KSI14–4
B-CSOPORT
Szolnoki Dózsa–PannErgy-MVLC11–8
Debreceni VSE–A-Híd-OSC-Újbuda9–11
Tatabánya–VasasPlaket10–6
Kaposvári VK–UVSE8–7
  
14. FORDULÓ (2019. február 23.)
A-CSOPORT
Budapesti Honvéd–BVSC-Zugló 7–7
ZF-Eger–FTC-Telekom 5–9
PVSK-Mecsek Füszért–KSI13–6
AVUS–Metalcom Szentes5–5
B-CSOPORT
Debreceni VSE–Szolnoki Dózsa10–8
Kaposvári VK–Tatabánya8–9
VasasPlaket–UVSE7–5
PannErgy-MVLC–A-Híd-OSC-Újbuda9–12

 

2019.06.12 21:54:01

Vízilabda CSURKA GERGELY

ALAPVONAL. Ha a csapatot olyan tökéletesen felkészült, tiszta fejű edző, mint Varga Zsolt kovácsolja egybe, mögötte meg ott egy profi stáb és egy tőkeerős klub, akkor még így, »hátulról« érkezve is simán elérhető, hogy az FTC végül mindenkit megelőzzön.

2019.06.12 09:50:47

Vízilabda ROSKA EMESE BOGLÁRKA

„Meglátjuk, mennyi fér bele, mennyit akar a Fradi, de harmincöt éves koromig biztosan játszom.”

2019.06.08 13:07:26

Vízilabda HATÁR DÁVID (Budapest), LAKNER GÁBOR (Hannover)

Az Olympiakosz óriási hajrával egyenlített, de a Vargát és Vámost is elveszítő zöld-fehérek így is nyertek.

2019.06.07 19:49:43

Vízilabda LAKNER GÁBOR (HANNOVER) / NSO

Varga Dénesék kiváló negyedik negyeddel verték meg a Barcelonetát.