La Liga: meglepetésre kikapott a Villarreal, esély a Realnak

2015.10.04. 20:11
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) hetedik fordulójában az éllovas Villarreal meglepetésre kikapott az eddig sereghajtó Levante otthonában.

Hat forduló után a Villarreal az első helyen várta a meccs előtt az utolsó helyen álló Levante elleni összecsapást, ám a „sárga tengeralattjáró a 35. perctől emberhátrányban játszott a balhátvéd Bojan Jokic kiállítása miatt.

A mérkőzés előtt nyeretlen Levante a 82. percben betalált, s ezzel megszerezte első győzelmét, míg a Villarreal először kapott ki.

A Villarreal vereségével már csak a Celta Vigo és a Real Madrid veretlen a La Ligában. Utóbbi ma az Atlético Madrid ellen lép pályára, s ha nyer, átveheti a vezetést a tabellán.

SPANYOLORSZÁG, LA LIGA
7. FORDULÓ

Levante–Villarreal 1–0 (Deyverson 82.)
KÉSŐBB
20.30: Atlético Madrid–Real Madrid (Tv: Sport1)
KORÁBBAN
Rayo Vallecano–Betis 0–2(Westermann 20., R. Castro 61.)
Athletic Bilbao–Valencia 3–1 (Laporte 33., Susaeta 59., Aduriz 68., ill. Parejo 19.)