Női röplabda NB I: a hajrában nyert a Fatum az UTE ellen

2017.03.09. 19:50
Bár az első és a harmadik játszmában is tetemes előnybe került az UTE Nyíregyházán, a végjátékok rendre a hazaiaknak sikerültek jobban, így összességében 3:0-ra győzött a Fatum a női NB I csütörtöki rangadóján.

RÖPLABDA, NŐI NB I, ALAPSZAKASZ
Fatum Nyíregyháza – UTE 3:0 (22, 19, 27)
Continental Aréna. V: Tillmann, Szarka.
Fatum: G. Franchesco 5, Valdez 16, Kalotai 6, Villám 9, Szombathelyi 7, Vacsi 11. Csere: I. Franchesco (liberó). Vezetőedző: Horváth András.
UTE: Headen 5, Ancsin, Varbanova 14, Bezsandolszka 2, Nagy V. 3, Miklai 12. Csere: Kötél D. (liberó), Háfra 3, Dégi 10, Juraszik. Vezetőedző: Valics György.
Az eredmény alakulása. I. játszma: 3:8, 11:16, 20:21. II. játszma: 8:7, 15:16, 21:19. III. játszma: 3:8, 15:16, 20:21.

Horváth András:
- Fontos győzelem volt, főleg a végjátékokat tekintve, a múlt hétvégi Vasas-meccs után. A csapat megmutatta, hogy mennyire erős.
Valics György: - Sajnos a végjátékok nem sikerültek, pedig méltó ellenfelei voltunk idegenben is a Nyíregyházának. Bosszús vagyok, mert ezt a meccset akár mi is hozhattuk volna 3:0-ra, de ezúttal a hazaiaknak volt szerencséje.RÖPLABDA, NŐI NB I, ALAPSZAKASZ