Serie A: Koman kezdett, a Bari súlyos vereséget szenvedett

2010.02.27. 19:58
Koman Vladimir kezdett a Bariban, amely négygólos vereséget szenvedett Cataniában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának szombati nyitányán. A Barinak ez volt sorozatban a negyedik elveszített bajnokija.

Az argentin Adrián Ricchiuti jól eltalált lövéssel korán megszerezte a vezetést a Cataniának, majd a szünet előtt honfitársa, Christian Llama egy ellencsapás végén növelte az előnyt. A második félidő hajrájában két újabb légiós, a csereként beállt japán Morimoto Takajuki, valamint az uruguayi Jorge Andrés Martínez adta meg a kegyelemdöfést a vendégeknek.

Koman Vladimir a szünetig volt a pályán a vendégcsapatban, amely a megelőző hetekben az Atalantától (0–1), a Cagliaritól (1–3) és a Milantól (0–2) is kikapott. A Bariban 0–2-nél, a második félidő derekán Barreto büntetőt hibázott.

Másik magyar légiósát, Gosztonyi Andrást nem nevezte a Bari.