Olasz Kupa: az utolsó percekben jutott tovább az Atalanta

2019.01.14. 19:27
A labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében az Atalanta az utolsó percekben szerzett két góllal jutott tovább a legjobb nyolc közé a Cagliari otthonában.

Már úgy tűnt, hogy nem születik döntés a rendes játékidőben, és hosszabbítással folytatódik a mérkőzés, amikor jött Duvan Zapata, és a 88. percben megszerezte a vezetést a vendégeknek. A hármas sípszó előtt még Mario Pasalic is betalált, aki gólja előtt egy perccel állt be csereként. Az Atalanta tehát 2–0-s győzelemmel jutott a legjobb nyolc közé a sorozatban.Duvan Zapata, és a 88. percben megszerezte a vezetést a vendégeknek. A hármas sípszó előtt még Mario Pasalic is betalált, aki gólja előtt egy perccel állt be csereként. Az Atalanta tehát 2–0-s győzelemmel jutott a legjobb nyolc közé a sorozatban.

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ

Cagliari–Atalanta 0–2 (D. Zapata 88., Pasalic 93.)

KORÁBBAN
Lazio–Novara (III.) 4–1 (Luis Alberto 12., Immobile 20., 35., Milinkovics-Szavics 45+3., ill. Eusepi 49. – 11-esből)
Sampdoria–Milan 0–2 (Cutrone 102., 108.) – hosszabbítás után

Bologna–Juventus 0–2 (Bernardeschi 9., M. Kean 49.)
Torino–Fiorentina 0–2 (Chiesa 87., 93.)
Internazionale–Benevento (II.) 6–2 (Icardi 3. – 11-esből, Candreva 7., 95., Dalbert 45., L. Martínez 48., 66., ill. Insigne 58., Bandinelli 74.)
Napoli–Sassuolo 2–0 (Milik 15., F. Ruiz 74.)