nemzetisport.hu 2017.05.11 14:54 Frissítve: 2017.05.11 14:56

Juventus: Khedira sérülése nem súlyos, játszhat a BL-döntőben

A Juventus német válogatott középpályása, Sami Khedira a Facebook-oldalán nyugtatta meg az érte rajongókat, hogy a Monaco elleni Bajnokok Ligája-elődöntő visszavágóján (2–1) összeszedett combsérülése nem súlyos, és rövid időn belül visszatérhet a pályára.

A Juventus a hivatalos honlapján kiadott hírében nem számolt be róla, hogy a keddi mérkőzés 10. percében lecserélt labdarúgónak mennyit kell kihagynia, a 30 esztendős játékos azonban a közösségi oldalán elárulta, csak néhány nap pihenő vár rá.

„Jó hírek! Nem történt semmi komoly. A következő néhány napban pihennem kell, de a szezon legfontosabb mérkőzésein már ismét a csapat segítségére lehetek” – írta Khedira, hozzátéve, hogy nagyon várja már volt csapata, a Real Madrid elleni BL-döntőt, amelyre június 3-án kerül sor.

A Juventus vasárnap a bajnoki cím bebiztosításának reményében lép pályára az AS Roma vendégeként, majd három nappal később a Lazióval csap össze az Olasz Kupa fináléjában.

2019.10.14 17:00:36

Olasz labdarúgás KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

„Nehogy eszedbe jusson lepisilni a rendőrautó kerekeit! A rendőrök nem találják viccesnek, és a klubod sem…”

2019.10.06 20:13:56

Olasz labdarúgás CS. Z.

Pattogós, harcos meccset hozott a Derby d'Italia, Conte Interjében kevesebb volt az átütőerő.

2019.09.21 20:19:28

Olasz labdarúgás T. I.

Antonio Conte csapata négy forduló után négy győzelemmel a tabella első helyén áll.

2019.09.14 13:03:49

Olasz labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Nagyon készültek a rangadóra a firenzeiek, akik az első félidőben több ziccert is elhibáztak, a vége 0–0 lett.

2019.09.01 16:56:00

Olasz labdarúgás R. GY.

Hat kapufát láttunk a Lazio és a Roma rangadóján, gólból viszont csak kettőt, így lett iksz.