Serie A: a hajrában két gólt is szerezve győzött a Roma

S. B.S. B.
2023.11.26. 19:59
Dybala is betalált ab hajrában (Fotó: Getty Images)
Az AS Roma 3–1-re nyert az Udinese ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójában.

Mindössze 20 perc kellett hozzá, hogy megszerezzék a rómaiak a vezetést.Egy távoli szabadrúgásból szépen középre ívelt labdátGianluca Mancini bólintott pontosan a kapuba (VIDEÓ ITT!), hogy előnybe hozza a Romát.

A folytatásban meglepően kiegyenlítetten alakult a találkozó és a fordulás után meglepetést tudott okozni az Udinese. Az 57. percbenFlorian Thauvin is egy fejesgóllal talált be (VIDEÓ ITT!)és egyenlítette ki a mérkőzést.

Már kezdhettük úgy érezni, hogy a találkozó döntetlennel zárul, ám a 82. percben Pauolo Dybala egy okosan felépített támadás végén talált be higgadtan a kapuba (VIDEÓ ITT!), majd a 90. percbenStephan El Shaarawy lőtte gyönyörűen a hosszúba labdát (VIDEÓ ITT!), bebiztosítva ezzel a római gárda győzelmét.

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ

Roma–Udinese 3–1 (Manchini 20., Dybala 81., El Shaarawy 90., ill. Thauvin 57.)

KORÁBBAN
Cagliari–Monza 1–1 (Dossena 10., ill. Maric 61.)
Empoli–Sassuolo 3–4 (Caputo 3. – 11-esből, Fazzini 25., Kovalenko 86., ill. Pinamonti 9., Matheus Henrique 20., Berardi 66., 90+2. – az elsőt 11-esből)
Frosinone–Genoa 2–1 (Soulé 34., Monterisi 90+4., ill. R. Malinovszkij 38.)

SZOMBATON JÁTSZOTTÁK
Atalanta–Napoli 1–2(Lookman 53., ill. Kvarachelia 44., Elmasz 79.)
Salernitana–Lazio 2–1(Kasztanosz 55., Candreva 67., ill. Immobile 43. – 11-esből)
Milan–Fiorentina 1–0(T. Hernández 45+2. – 11-esből)

1. Internazionale 12 10 1 1 29–6 +23 31
2. Juventus 12 9 2 1 19–7 +12 29
3. Milan 13 8 2 3 21–14 +7 26
4. Napoli 13 7 3 3 26–14 +12 24
5. Roma 13 6 3 4 25–15 +10 21
6. Atalanta 13 6 2 5 21–13 +8 20
7. Fiorentina 13 6 2 5 20–17 +3 20