Németország: kevés U19-esből lesz topligás játékos

Egy felmérés szerint a német korosztályos csapatokból a labdarúgóknak csak a töredéke jut el a felnőttélvonalba vagy más nagy európai ligába.

utánpótlás német foci Wolfsburg Werder Bremen Schalke Hoffenheim

Bundesliga: Pizarro történelmet írt, de pont nem járt érte

2018-11-04 19:56:44

A Mainz hazai pályán 2–1-re legyőzte a Werder Brement a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójában.

Werder Bremen Mainz Claudio Pizarro Bundesliga

Német Kupa: csak a Werder jutott tovább 90 perc alatt

2018-10-31 21:21:11

A labdarúgó Német Kupa 2. fordulójának kora esti mérkőzésein három élvonalbeli csapat is túlórára kényszerült, csak a Werder oldotta meg 90 perc alatt a 16 közé jutás kérdését. A Schalke a másodosztályú 1. FC Köln otthonában húzott rá plusz félórát, míg a Nürnberg a Hansa Rostock vendégeként kényszerült hosszabbításra – mindkét párharcban tizenegyesek döntöttek az élvonalbeliek javára. A Borussia Dortmund is ráadásban, egy 118. percben megítélt büntetővel győzte le az Union Berlint.

Werder Bremen Union Berlin Német Kupa Borussia Dortmund

Bundesliga: nyolcgólos meccsen ütötték ki a Werdert

2018-10-28 19:58:31

Háromgólos hátrányból egyszer felállt a Werder Bremen, Pavlenka kapusbakijai és Langkamp öngólja után viszont már nem tudott. A Bayer Leverkusen 6–2-re nyert Brémában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 9. fordulójában.

Werder Bremen Leverkusen Claudio Pizarro Bundesliga

Werder: csomagtartón utazott a barátnője, megállították a rendőrök

2018-10-22 19:44:45

Davy Klaassen a nyáron szerződött az Evertontól a Werder Bremenhez, és a beilleszkedése tökéletesen sikerült, hiszen új csapatánál azonnal alapemberré vált, nyolc eddigi Bundesliga-mérkőzésén két gólt és egy gólpasszt jegyzett. A Bild beszámolója szerint a holland válogatott középpályásnak a pályán kívül azonban akadt egy kisebb kihágása, ennek pedig rendőri intézkedés lett a vége.

Werder Bremen Davy Klaassen

Bundesliga: Schalke-veréssel második a Werder Bremen

2018-10-20 20:22:13

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 8. fordulójában a Werder Bremen 2–0-ra nyert a Schalke otthonában, így feljött a tabella második helyére.

Werder Bremen Schalke Maximilian Eggestein Bundesliga

Bundesliga: nyert és a dobogóra ugrott a Werder Bremen

2018-10-05 21:53:13

A brémai alakulat hazai pályán 2–0-ra győzött a Wolfsburg ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) hetedik fordulójának nyitányán.

német labdarúgás Wolfsburg Werder Bremen Bundesliga

Bundesliga: komikus öngólt hozott össze a Stuttgart – videó

2018-09-30 13:52:36

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 6. fordulójának szombati játéknapján megszületett a hónap, de lehet, hogy az év egyik legfurcsább öngólja. Borna Sosa bedobása után a VfB Stuttgart kapusa, Ron-Robert Zieler nem tudta átvenni a labdát, amely így a kapuban kötött ki. Mivel a kapus hozzáért a labdához, a gól érvényes volt, a Werder Bremen egyenlített vele.

öngól Werder Bremen Stuttgart Ron-Robert Zieler Bundesliga Borna Sosa

Bundesliga: „A futball az enyém és a tiéd, nem a kib...ott fizetős tévéé”

2018-09-26 11:31:37

A szokásostól eltérően kezdődött kedden a Werder Bremen–Hertha BSC (3–1) és a Bayern München–Augsburg (1–1) találkozó a német Bundesligában. Mindkét meccsen a hazai szurkolótábor csendben maradt a mérkőzés elején, és a fizetős televíziózás ellen feszítettek ki transzparenst.

német foci Werder Bremen Hertha DFB Bundesliga Bayern München

Bundesliga: Fizikailag és mentálisan sem voltunk frissek – Dárdai

2018-09-26 10:13:35

A Hertha BSC kedden 3–1-re kikapott a Werder Bremen vendégeként a Bundesliga 5. fordulójában. Dárdai Pál, a berliniek vezetőedzője szerint ellenfelük megérdemelte a három pontot.

német foci Werder Bremen Hertha Dárdai Pál Bundesliga

Bundesliga: védelmi hiba és kapuscsere, kikapott a Hertha

2018-09-25 19:38:29

Martin Harnik 4049 nap után lőtt újra gólt a Werder Bremen színeiben a Bundesligában. Dárdai Palkó kezdőként 64 percet kapott a vendég Herthában a 3–1-re elvesztett találkozón.

német labdarúgás Werder Bremen Nuri Sahin Martin Harnik Hertha BSC Hertha

Bundesliga: óriási hiba miatt kerültek hátrányba Dárdaiék

2018-09-25 18:52:47

Már a 11. percben hátrányba került Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC a Werder Bremen vendégeként a Bundesliga 5. fordulójában. A hazaiak vezető gólját óriási védelmi hiba előzte meg, a berliniek középpályása, Fabian Lustenberger nemes egyszerűséggel kirúgta saját kapusának kezéből a labdát, amit aztán Martin Harnik közelről a hálóba pöckölt.

Werder Bremen Hertha Bundesliga

Bundesliga: a ráadásban mentett pontot az újonc

2018-09-16 17:29:27

A Nürnberg a 92. percben egyenlített a Werder Bremen vendégeként a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 3. fordulójában.

Werder Bremen Nürnberg Bundesliga

Bundesliga: Németországon belül váltott a korábbi Real-játékos

2018-08-31 16:52:41

A 29 esztendős Nuri Sahin ingyen került a Werder Bremenhez, miután a Dortmund vezetősége eddigi szolgálataiért cserébe, kérésére felbontotta a szerződését.

német átigazolások Werder Bremen Werder Sahin Németország Nuri Sahin

Nicht alibitransfer, megérkezett Dortmundba a nyár éke

2018-08-30 16:18:39

Lassan véget ér a nyár, utolsó gyümölcseit ízlelgetjük, számot vetünk az örömökkel és a bánatokkal, közben a nemzetközi futballpiacon a topligákban háromötödös többséggel zajlik az átigazolási időszak.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Wolfsburg Werder Bremen VfB Stuttgart Schalke

Bundesliga: negyedszer is a Werderhez igazolt a támadó

2018-07-29 13:47:04

A Werder Bremen hivatalos honlapján jelentette be, hogy ismét leigazolta Claudio Pizarrót. A 39 éves perui csatár hosszú pályafutása során immár negyedik alkalommal lesz a brémaiak játékosa, ez alkalommal egy évre szóló szerződést kötött a klubbal.

Werder Bremen Claudio Pizarro

Bundesliga: holland középpályást szerződtetett a Werder

2018-07-27 13:23:48

A német első osztályban szereplő Werder Bremen bejelentette Davy Klaassen holland középpályás szerződtetését.

német átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Werder Bremen Everton Davy Klaassen

FTC: Paintsil iránt a német élvonalból is érdeklődnek – sajtóhír

2018-06-10 15:12:48

A kickgh.com információi szerint a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Werder Bremen is beszállt a Joseph Painsti játékjogáért folyó küzdelembe.

Werder Bremen Joseph Paintsil Fradi Ferencváros FTC Basel

Dortmund: vb-résztvevő dán középpályás érkezett – hivatalos

2018-06-07 18:50:03

A Borussia Dortmund a hivatalos honlapján jelentette be, hogy megvásárolta a Werder Bremen labdarúgóját, a dánok világbajnoki keretébe is bekerült Thomas Delaneyt. A két klub nem hozta nyilvánosságra a 26 éves középpályás vételárát, de a BVB sajtóhírek szerint 20 millió eurót fizetett érte.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Werder Bremen Thomas Delaney Borussia Dortmund

Bundesliga: hiába vezetett a Dortmund Brémában

2018-04-29 19:59:53

Nem bírt egymással a Werder Bremen és a Borussia Dortmund a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 32. fordulójának záró mérkőzésén (1–1).