Találatok a Wayne Rooney címkére

Találatok száma: 716

Anglia: Rooney gólpasszal debütált a Derby Countyban – videó

2020-01-02 22:37:41

Jól sikerült Wayne Rooney visszatérése Angliába: a 34 éves csatár gólpasszt adott, csapata, a Derby County pedig 2–1-re legyőzte a Barnsleyt a másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 26. fordulójában.

angol labdarúgás Wayne Rooney Derby County Championship Barnsley

Idegesen tépte le magáról a mezét, azonnal tudta: ez az arany ugrott

2019-12-13 19:53:47

A két éve visszavonuló nyolcszoros olimpiai, tizenegyszeres világbajnok, világcsúcstartó jamaicai sprinter, Usain Bolt vitathatatlanul a világ leggyorsabb embere és korunk egyik legnagyobb hatású sportolója. A Nemzeti Sport szombati mellékletében, a Hosszabbításban indított sorozatunkban felelevenítjük pályafutása részleteit, és utánajárunk, hogyan vált a talán túlságosan is laza, kényelmes kissrácból legyőzhetetlen bajnok. Az ötödik részben a tegui vb-n át a londoni olimpiáig jutunk.

Yohan Blake Wayne Rooney Usain Bolt Tyson Gay Sir Alex Ferguson NS Hosszabbítás

CR az edzőközpontban riogatott, a legbizarrabb jelmez Howardé

2019-10-31 19:17:43

Október 31-e halloween napja, ezen a napon sokan különféle jelmezekbe öltöznek, a gyerekek pedig bevetik a „trick or treat”, vagyis „csokit vagy csínyt” néven elhíresült szokást. Természetesen a sportolók közül is sokan ünnepelnek, így körbenéztünk a közösségi médiában, ki hogyan töltötte a hónap utolsó napját.

halloween Wayne Rooney Tom Brady Stephen Curry Sergio Pérez Russell Wilson

Anglia: bizarr botrány tört ki Rooney és Vardy feleségei között

2019-10-09 17:14:29

Bizarr botrány alakult ki Wayne Rooney és Jamie Vardy feleségei között. Coleen Rooney állítása szerint a Leicester City futballistájának párja privát fotókat szivárogtatott ki a brit The Sun bulvárportálnak.

Wayne Rooney Rebekah Vardy Jamie Vardy Coleen Rooney

MLS: ezért kapott piros lapot Wayne Rooney – videó

2019-08-22 07:37:27

Másodszor állították ki Wayne Rooneyt az észak-amerikai profi ligában (MLS-ben). A D. C. United rutinos támadója a New York Red Bulls elleni szerdai találkozó (1–2) 24. percében kapott piros lapot.

Wayne Rooney MLS D. C. United

Videó: „Minden kib...ott meccsen!” – Rooney kifakadt

2019-08-19 11:43:19

Úgy tűnik, egy kicsit már megunta az MLS-t Wayne Rooney… A tengerentúli labdarúgó-bajnokságban szereplő D. C. United játékosa alaposan kifakadt a negyedik játékvezetőnek a Vancouver Whitecaps elleni meccsen, miután lecserélték.

videó amerikai labdarúgás Wayne Rooney MLS D. C. United

Anglia: az anglikán egyház élesen bírálta Wayne Rooneyt

2019-08-09 16:04:28

Élesen bírálta az anglikán egyház pénteken Wayne Rooneyt, az angol labdarúgó-válogatott egykori támadóját, aki januárban úgy tér vissza az Egyesült Államokból Angliába a másodosztályú Derby Countyhoz, hogy fizetését részben egy online kaszinó állja.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Wayne Rooney Derby d'Italia

Anglia: Rooney hazatér, játékos-edzőként folytatja – hivatalos

2019-08-06 15:29:44

Igaznak bizonyultak a sajtóhírek: Wayne Rooney az idény végén távozik az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő D. C. Unitedtől, és hazatér, a másodosztályú Derby Countyhoz szerződik – jelentette be az angol klub hivatalos honlapján.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Wayne Rooney MLS Derby County D. C. United

Anglia: Rooney visszatérhet a szigetországba – sajtóhír

2019-08-06 09:52:16

Először a Daily Mail írta meg, utána futótűzként terjedt a hír az angol sajtóban, hogy Wayne Rooney távozhat az MLS-ben szereplő D. C. Unitedtől, és Angliában folytathatja pályafutását.

angol átigazolás Wayne Rooney Phillip Cocu MLS Derby County D. C. United

MLS: 0–2-ről, furcsa góllal mentett pontot a D.C. United

2019-07-13 03:51:02

A washingtoni D.C. United 0–2-ről mentett pontot a New England Revolution ellen az MLS legutóbbi játéknapján. A fővárosiak nem nevezték Stieber Zoltánt a mérkőzésre.

légiósok Wayne Rooney Stieber Zoltán MLS DC United

MU: Rooney mindenkit meglepett, nem Ferguson nála a top

2019-07-02 08:34:32

A Manchester United korábbi támadója, a jelenleg az MLS-ben szereplő D. C. Unitedben futballozó Wayne Rooney sokakat meglepett legújabb kijelentésével. Az angol támadótól talán mindenki arra számított, hogy az útját kilenc éven át egyengető Sir Alex Fergusont nevezi meg, mint a vele dolgozó legjobb edzőt. Rooney azonban másképp gondolja…

Wayne Rooney Sir Alex Ferguson Manchester United Louis van Gaal

MLS: Rooney a saját térfeléről lőtt győztes gólt – videó

2019-06-27 07:38:09

Hazai pályán 1–0-s győzelmet aratott a D. C. United labdarúgócsapata, amely az MLS legutóbbi játéknapján az Orlando Cityt verte meg Wayne Rooney saját térfeléről (!) lőtt góljával. A washingtoniaknál Stieber Zoltán nevezve volt a meccsre, de nem kapott játéklehetőséget.

Wayne Rooney Stieber Zoltán MLS D. C. United

Rooney édes pofa – Galla Miklós az angol futball rajongója

2019-06-17 18:16:29

Emberek, figyeljetek! címmel új albuma jelent meg Galla Miklósnak, aki a hőségben is sportos hangulatban beszélt Tanzániáról, a változásról, a humorról, a pályafutásáról, a dalkészítésről, a kedvenc zenéiről és persze a futballról.

magyar labdarúgó-válogatott Wayne Rooney Steven Gerrard NS Hosszabbítás Mohamed Szalah Harry Kane

MU: újabb klubikon követheti Rooneyt a D. C. Unitedhoz

2019-05-30 07:08:22

A Manchester Evening News beszámolója szerint a 39-szeres angol válogatott Ashley Young nyáron a Manchester Unitedből Amerikába, a D. C. Unitedhez szerződhet.

Wayne Rooney Manchester United MLS D. C. United Ashley Young Antonio Valencia

MLS: Ibra és Rooney is beköszönt; Nikolicsot lecserélték

2019-05-05 09:48:22

Az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján Nikolics Nemanja csapata, a Chicago Fire gól nélküli döntetlent játszott a Los Angeles FC otthonában. A magyar csatár kezdőként 69 perc játéklehetőséget kapott az edzőjétől.

légiósok Zlatan Ibrahimovic Wayne Rooney Stieber Zoltán Nikolics Nemanja MLS

MLS: Nikolicsék kikaptak, Stieber nélkül nyert a D. C.

2019-04-25 06:58:07

A New York Citytől elszenvedett vereség után győzni tudott a Keleti főcsoport élén álló D. C. United az MLS alapszakaszában. Stieber Zoltán együttese Wayne Rooney szabadrúgásból szerzett góljával verte meg 1–0-ra idegenben a Columbust. A magyar légiós csereként nevezve volt a meccsre, de nem lépett pályára. Nikolics Nemanja viszont lehetőséget kapott – ráadásul kezdőként – csapatában, ám 76 percnyi játék alatt nem tudott gólt szerezni, s a Chicago Fire 1–0-ra kikapott New Yorkban.

Wayne Rooney Stieber Zoltán Nikolics Nemanja Nemanja Nikolics MLS DC United

Videó: parádés mozdulat, Rooney passzából Stieber-gól

2019-04-18 11:45:12

Nagyszerű gólt szerzett a tengerentúli profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) érdekelt D.C. United edzésén a magyar válogatott játékosa, Stieber Zoltán. Az egymás elleni gyakorlás során a 30 éves játékos az angol labdarúgás ikonja, Wayne Rooney passzát továbbította akrobatikus mozdulattal a kapuba.

videó légiósok Wayne Rooney Stieber Zoltán MLS DC United

MLS: brutális belépő, villant a piros lap Rooneynak – videó

2019-04-07 12:06:01

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján a D. C. United hazai pályán 4–0-ra kikapott a Los Angeles FC-től, ráadásul egy brutális belépő után még a legnagyobb sztárját, Wayne Rooneyt is kiállította a játékvezető.

Maradonát az oroszok, CR-t pedig a spanyolok szerződtették – 10+1 áprilisi tréfa

2019-04-01 13:35:15

Április elsejére ajánlatos felkészülni akkor is, ha csak a futball világában olvasunk híreket. Az elmúlt években/évtizedekben számtalan olyan álhír látott napvilágot ezen a napon, amely nyilvánvalóan valótlan volt, mégis rengetegen bedőltek neki. Ezekből szemezgettünk.

labdarúgás Wayne Rooney Plymouth Manchester United Manchester City Fernando Torres

MLS: Rooney onnan rúgott gólt, ahonnan ritkán szoktak – videó

2019-04-01 06:37:39

Wayne Rooney egy gólpasszal, valamint egy rafináltan kiharcolt, majd a szögletzászló közeléből még rafináltabban, egyben nagyszerűen végrehajtott szabadrúgással járult hozzá ahhoz, hogy a D. C. United 2–1-re győzzön az Orlando vendégeként az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) hétfő hajnali mérkőzésén. Rooneynak ez volt a negyedik gólja a szezonban.