Találatok a Wayne Rooney címkére

Találatok száma: 648

Everton: Wayne Rooney élvezi a büntetésből kapott közmunkát

2017-12-20 16:41:52

Körülbelül a felénél tart a 100 órás fizetés nélküli közmunka letöltésében Wayne Rooney, aki tanulási nehézségekkel küzdő felnőtteknek segít a karácsonyi készülődésben egy kertészeti központban. A szeptemberben ittas vezetésen kapott csatárt pénzbüntetéssel is sújtották, s a jogosítványát is bevonták két évre.

ittas vezetés  büntetés  Wayne Rooney  Everton

PL: Rooney – kihagyott büntető, belőtt büntető, gólpassz

2017-12-18 22:51:41

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 18. fordulójában az Everton hazai pályán 3–1-re nyert a Swansea City ellen.

Wayne Rooney  Swansea City  Swansea  PL  Everton

PL: Szalah gyönyörű tekerésére Rooney válaszolt a Mersey-parti derbin

2017-12-10 16:45:09

Döntetlenre végződött a Mersey-parti derbi: a Liverpool ugyan Mohamed Szalah gyönyörű góljával vezetést szerzett, az Everton azonban Wayne Rooney tizenegyesből rúgott találatával egyenlített, így 1–1-gyel ért véget a vasárnapi első rangadó az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 16. fordulójában.

Wayne Rooney  Premier League  Mohamed Szalah  Liverpool  Everton

PL: Arsenal- és Rooney-gála, a Man. City a 96. percben döntött

2017-11-29 22:41:22

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 14. fordulójában az Arsenal 5–0-ra legyőzte a Huddersfieldet, a Chelsea pedig 1–0-ra nyert a Swansea City ellen. A Manchester City a 96. percben csikarta ki a győzelmet, Wayne Rooney pedig nem mindennapi góllal szerzett mesterhármast.

Wayne Rooney  Manchester City  Everton  Chelsea  Arsenal

PL: Rooney a saját térfeléről, futtából lőtt gólt – videó

2017-11-29 22:30:19

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 14. fordulójának szerdai játéknapján Wayne Rooney 67 perc alatt klasszikus mesterhármast szerzett a West Ham United ellen. A harmadik gólja egészen elképesztőre sikeredett: a saját térfeléről, futtából lőtt Joe Hart kapujába. A 32 éves csatár a hetedik mesterhármasát szerezte az angol élvonalban, ám ez volt az első, amelyet az Everton színeiben ért el. Rooney egyébként legutóbb 2272 nappal ezelőtt szerzett három gólt egy meccsen a Premier League-ben.

Wayne Rooney  Premier League  Everton

PL: Rooneyt lecserélték, Baines történelmet írt

2017-11-06 17:44:52

Drámai mérkőzést játszott egymással az Everton és a Watford az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában. Leighton Baines 91. percben belőtt büntetője 3–2-es győzelmet ért az Evertonnak, de csak azért, mert a 12 perces hosszabbítást hozó találkozót 101. percében Tom Cleverley kihagyta a Watford tizenegyesét… Baines viszont bekerült minden idők tíz legeredményesebb büntetőlövője közé a premierleague.com statisztikája szerint.

videó  Wayne Rooney  Watford  Premier League  Leighton Baines  Everton

Premier League: Rooney csak ráijesztett az Arsenalra

2017-10-22 16:26:37

Hiába szerzett Wayne Rooney távoli lövésével már a 12. percben vezetést az Everton, az Arsenal bedarálta a „stolverkosokat” a Goodison Parkban az angol Premier League 8. fordulójában.

angol foci  Wayne Rooney  Premier League  Everton  Arsenal

PL: Rooney bombagólt lőtt az Arsenal ellen – videó

2017-10-22 14:49:22

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának vasárnapi játéknapján Wayne Rooney az Everton–Arsenal összecsapás 12. percében egy bombagóllal szerzett vezetést a liverpooliaknak.

Wayne Rooney  Premier League  Everton  Arsenal

El: elszórakozta előnyét, de nyert a Milan, Kádárék fordítottak

2017-09-28 21:26:55

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 2. fordulójában a Milan hazai pályán előbb elszórakozta kétgólos előnyét a HNK Rijekával szemben, majd a 94. percben csak megszerezte a győzelmet. Szintén 3–2-re nyert Kádár Tamás csapata, az első félidőben még kétgólos hátrányban lévő Dinamo Kijev a Partizan vendégeként.

Wayne Rooney  Milan  HNK Rijeka  Everton  Európa-liga  Emre Belözoglu

Videó: Rooney véres könyököst kapott, a bíró továbbot intett

2017-09-24 13:35:20

Szombaton az Everton 2–1-re legyőzte a Bournemoutht az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában. Wayne Rooney hatalmas könyököst kapott a 34. percben, azonban a játékvezető továbbot intett. A visszajátszás alapján egy szót sem szólhattak volna az ellenfél játékosai, ha a bíró tizenegyest ítél.

Wayne Rooney  Premier League  Everton  Bournemouth

Everton: Rooneyt bűnösnek találták ittas vezetés vádjában

2017-09-18 12:01:46

A Premier League-ben szereplő Everton labdarúgócsapatának angol ikonját, Wayne Rooneyt ittas vezetés vádjában bűnösnek találta a bíróság a hétfői tárgyaláson.

letartóztatás  ittas vezetés  angol foci  alkohol  Wayne Rooney  Premier League

PL: nem sikerült jól Rooney visszatérése az Old Traffordra

2017-09-17 18:19:36

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójában a Manchester United hazai pályán Antonio Valencia, Henrih Mhitarjan, Romelu Lukaku és Anthony Martial góljával 4–0-ra kiütötte az Evertont.

angol labdarúgás  angol foci  Wayne Rooney  Premier League  Manchester United  Everton

MU: Mourinho elárulta, ki volt a legjobb, akit valaha edzett

2017-09-12 09:14:05

José Mourinho, a Manchester United labdarúgócsapatának menedzsere rendkívül meglepő nevet mondott, amikor arról volt szó, ki a legjobb, akit pályafutása során valaha edzett.

Zlatan Ibrahimovic  Wayne Rooney  Real Madrid  Nemanja Matics  Manchester United  José Mourinho

Óriási bajban a piásan vezető Rooney, 70 millióba kerülhet az este

2017-09-04 13:11:46

Korántsem ér véget Wayne Rooney kálváriája annyival, hogy az Everton ikonja ittas vezetés miatt hamarosan a bíróságon felel tettéért.

Everton: Rooneyt ittas vezetés gyanújával letartóztatták – sajtóhír

2017-09-01 12:14:43

Egybehangzó sajtóértesülések szerint ittas vezetés gyanújával letartóztatták Wayne Rooneyt, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Everton sztárját.

Anglia: a korábbi kapitány szerint Rooney visszatérhet a válogatottba

2017-08-24 14:43:34

Roy Hodgson, az angol labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitánya szerint a nemzeti együttestől visszavonult Wayne Rooney nem zárta be örökre az ajtót a válogatott előtt.

angol labdarúgó-válogatott  Wayne Rooney  Roy Hodgson  Everton  Anglia

Anglia: jókor meghozott döntésnek tartják Rooney visszavonulását

2017-08-24 12:02:40

Jókor meghozott döntésnek tartja a csütörtöki brit lapok többsége Wayne Rooney visszavonulását az angol labdarúgó-válogatottól, bár vannak köztük olyanok is, amelyek szerint az Everton játékosa hibát követ el.

lapszemle  angol válogatott  Wayne Rooney  Anglia

Anglia: egy korszak vége – Rooney lemondta a válogatottságot

2017-08-23 14:09:30

Az angol Labdarúgó-szövetség a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy Wayne Rooney lemondta a válogatottságot. A 31 esztendős támadó 119 mérkőzésen 53-szor volt eredményes a nemzeti csapatban, ezzel válogatottsági gólrekorder.

válogatott  angol válogatott  Wayne Rooney  Anglia

Alan Shearer már nem magányos: Wayne Rooney megszerezte 200. PL-gólját!

2017-08-22 11:40:53

A Premier League 25 éves története során csupán egyetlen futballistának, a Blackburn Rovers és a Newcastle United színeiben remekelő Alan Shearernek sikerült legalább 200 gólt szereznie – egészen hétfő estig. Immár Wayne Rooney, az Everton és a Manchester United legendája is belépett a kétszázasok klubjába, miután a 462. PL-találkozóján gólt lőtt: a Manchester City elleni bajnokin volt eredményes (1–1).

Wayne Rooney  Premier League  Manchester United  Everton  Alan Shearer

PL: csak a lelátót nézze Rooney gólöröménél – képek

2017-08-22 08:55:33

Mint arról beszámoltunk, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójában az Everton 1–1-es döntetlent játszott a Manchester Cityvel. A találkozón a liverpooliak találatát Wayne Rooney jegyezte, az angol támadó kiszúrt néhány ismerős arcot a lelátón az ünneplés közben…