Találatok a Valter Attila címkére

Találatok száma: 18

Kerékpár: ha nincs a koronavírus, lehetett volna magyar a Giro-rajton

2020-03-24 17:46:37

A lengyel CCC kerékpárcsapatában versenyző Valter Attila a Sonkaszeletelő podcastjében arról beszélt, hogy remek szezonkezdete után a vezetők számoltak volna vele a Budapestről startoló, a koronavírus miatt azonban elhalasztott Giro d’Italián.

koronavírus kerékpár Valter Attila Giro d’Italia

Giro d'Italia: „Valter top 10-es szakaszhelyezést is elérhet”

2020-01-30 13:16:45

Lovassy Krisztián szerint top 10-es szakaszhelyezés is benne van Valter Attilában, amennyiben bekerül a CCC keretébe a Giro d’Italia országúti kerékpáros körversenyre.

Valter Attila Lovassy Krisztián Giro d’Italia

Kerékpár: Valter az év legjobb magyar férfi országúti kerékpárosa

2019-12-21 20:05:39

Valter Attila vehette át a felnőttek között az év legjobb magyar férfi országúti kerékpárosának járó elismerést a magyar szövetség (MKSZ) szombati gáláján.

kerékpár Valter Attila

Giro d'Italia: csapata indítani szeretné Valter Attilát

2019-11-29 18:53:28

A CCC csapata szeretné, ha Valter Attila rajthoz állna májusban a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyen, amelynek első három szakaszát Magyarországon rendezik.

Valter Attila Giro d’Italia CCC

Kerékpár: jövőre Valter Attilára a nagy csapatában számít a CCC

2019-11-25 21:21:57

Peák Barnabás után Valter Attila is World Tour-istállóban szerepelhet az országúti kerékpárosok 2020-as idényében, mivel a CCC felhívta a nagy csapatához.

kerékpár Valter Attila CCC

Kerékpáros-vb: dráma az U23-as versenyen, kizárták a győztest

2019-09-27 19:31:40

Az olasz Samuele Battistella nyerte meg az U23-as férfi mezőnyversenyt a Yorkshire-ban zajló országúti kerékpáros-világbajnokság pénteki napján, miután a célba elsőként érkező holland Nils Eekhofft utólag kizárták. A versenyen induló öt magyar kerékpáros közül Valter Attila végzett a legelőrébb. A junior nők szintén pénteken megrendezett mezőnyversenyében Vas Kata Blanka hetedikként ért célba, ezzel a magyar női kerékpársport legjobb országúti világbajnoki helyezését érte el.

kerékpáros-vb kerékpár Vas Kata Blanka Valter Attila Samuele Battistella Peák Barnabás

Kerékpár: Valter Attila óriásit bukott a vb U23-as időfutamán – videó

2019-09-24 17:55:04

Az angliai Yorkshire környéki utakon hatalmas esőben rendezték meg az országúti kerékpáros-világbajnokság U23-as egyéni időfutamversenyét, amelyen két magyar indult: Valter Attila hatalmasat bukott, de visszaült a bringájára, és az 54. helyen végzett, míg Peák Barnabás a 26. helyen ért célba. A versenyt a dán Mikkel Bjerg nyerte meg két amerikai, Ian Garrison és Brandon McNulty előtt.

időfutam Valter Attila U23-as kerékpáros-világbajnokság

Kerékpár: Saját magamat is megleptem! – Valter Attila

2019-09-04 17:30:14

A CCC fiókcsapatában remeklő, idei 11 versenyéből 9-szer a top tízben végző Valter Attila pályafutása legnagyobb sikerével, Tour de l’Avenir-szakaszgyőzelemmel koronázta meg pazar évét, s várja a profi szerződést.

kerékpár Valter Attila Tour de l’Avenir

Kerékpár: Valter reméli, a CCC nagy csapatában is lehetőséget kap

2019-08-27 14:20:03

Valter Attila abban reménykedik, hogy a Tour de l’Avenir elnevezésű országúti kerékpárosversenyen aratott szakaszgyőzelme csapata, a CCC figyelmét is kellően felkeltette, s így jövőre már a legjobbak között is lehetőséget kaphat.

Kerékpár: Valter Attila szakaszt nyert a fiatalok Tourján

2019-08-24 16:35:38

Valter Attila megnyerte a szombati, kilencedik szakaszt a Tour de l'Avenir elnevezésű országúti kerékpárosversenyen.

Valter Attila Tour de l'Avenir

Kerékpár: Valter Attila nyert pénteken a Gemenc Nagydíjon

2019-07-26 20:52:09

Valter Attila győzött a 45. Alisca Bau Gemenc Nagydíj nemzetközi országúti kerékpáros versenyen pénteken.

Valter Attila Gemenci Nagydíj

Kerékpár: Valter etapmásodik a szebeni körversenyen

2019-07-06 18:38:33

Valter Attila második helyen zárta a szebeni országúti kerékpáros-körverseny harmadik szakaszát szombaton.

Kerékpár: Valter nyerte az országúti időfutam ob-ját

2019-06-27 19:56:48

A férfiaknál Valter Attila, a nőknél Kormos Veronika diadalmaskodott az országúti kerékpárosok debreceni időfutam országos bajnokságán.

kerékpár Valter Attila Kormos Veronika

Tour de Hongrie: álomszerű jubileum, két magyar a dobogón!

2019-06-16 15:24:57

A viadalt teljesen megérdemelten megnyerő lett Krists Neilands mögött Dina Márton és Valter Attila végzett a 40. Magyar körverseny második és harmadik helyén. Ez olyan fegyvertény, amire néhány évvel ezelőtt még gondolni sem igen mertünk volna.

kerékpár Valter Attila Tour de Hongrie Dina Márton

Tour de Hongrie: Neilandsé a Kékestető, Dina és Valter a dobogón

2019-06-15 16:04:01

A sárga trikós lett Krists Neilands nyerte meg a Tour de Hongrie országúti kerékpárverseny negyedik szakaszát, a Kékestetőn záruló királyetapot, Dina Márton második, Valter Attila pedig harmadik lett.

kerékpár Vas Balázs Valter Attila Tour de Hongrie Dina Márton

Kerékpár: nagy lépést tett a világelit felé Valter Attila

2018-11-30 09:15:21

A 2019-től az elitben versenyző CCC fiókcsapata kötött kétéves szerződést Valter Attilával.

Valter Attila CCC

Tour de Hongrie: Az a fránya piros trikó is meglehetett volna – Valter

2018-08-22 14:57:24

A Tour de Hongrie legjobb magyarja, Valter Attila szerint az egyéni eredményeknél sokkal fontosabb, amit csapatként vitt véghez a Pannon Cycling Team – ha így folytatja, a fiatal hazai istálló olyan magasságokba juthat el, amit még maguk a versenyzők sem hittek volna.

kerékpár Valter Attila Tour de Hongrie

Tour de Hongrie: német siker a királyetapon, Valter a hegy ura

2018-08-18 16:24:16

A Bike Aid színeiben tekerő Nikodemus Holler diadalmaskodott a Magyar körverseny negyedik, Karcag és Miskolc közötti szakaszán, míg a bükkszentkereszti hegyi hajrát Valter Attila húzta be bravúros teljesítménnyel.