PES 2018: van, amiben Usain Bolt mindenkinél jobb lesz

A PES (Pro Evolution Soccer) alkotói lehetővé teszik, hogy a játék csütörtökön megjelenő, 2018-as változatában Usain Bolttal is játszani lehessen. Az augusztusi vb után visszavonult jamaicai sprinter kvalitásai az eredeti szakmájának megfelelőek. Így a sebessége is.

Usain Bolt  PES

Atlétika: Bolt szerint a világcsúcsai 15-20 évig élnek majd

2017-09-05 16:45:39

A nyolcszoros olimpiai bajnok Usain Bolt szerint a 100 és a 200 méteres síkfutás általa futott világrekordjait 15-20 évig senki nem dönti meg.

atlétika  Usain Bolt

Atlétika: kóstolja meg Usain Bolt hamburgereit!

2017-08-23 19:24:17

Kóstolt már jamaicai ételeket? Usain Bolt, az atlétika történetének talán legnagyobb alakja az idei londoni vb után visszavonult, és ennek megfelelően a jövőjét tervezi, amelyben nagy szerepet kapnak a hamburgerek (is).

Portugália: hamburger, sör és szelfibot – ezekkel csábítja Boltot a futballklub

2017-08-19 16:26:57

Vicces kedvükben voltak a portugál labdarúgóklubnál, a Beira-Marnál. A jelenleg negyedosztályú aveirói csapat a Facebook-oldalán tett nem mindennapi ajánlatot a nemrégiben visszavonuló Usain Boltnak.

portugál labdarúgás  Usain Bolt  atlétika  Beira-Mar

MU: eldőlt, Usain Bolt nem játszik a Barcelona ellen

2017-08-17 21:49:26

A vártnál súlyosabb Usain Bolt sérülése, így a nyolcszoros olimpiai bajnok sprinter az előzetes tervekkel ellentétben kihagyja a Manchester United szeptember 2-i jótékonysági mérkőzését a Barcelona ellen.

jótékonysági mérkőzés  Usain Bolt  Manchester United  Barcelona

Anglia: a Burton menedzsere hallani sem akar Usain Boltról

2017-08-16 10:59:18

Miközben a Manchester United tárt karokkal várja a szeptember 2-i jótékonysági mérkőzésre Usain Boltot, addig a másodosztály utolsó helyén álló Burton Albion menedzsere, Nigel Clough hallani sem akar a jamaicaiak nyolcszoros olimpiai és tizenegyszeres világbajnok sprinterének esetleges próbajátékáról.

Usain Bolt  Manchester United  Championship  Burton Albion

Atlétikai vb: Gyulai Miklós igyekszik két lábbal a földön maradni

2017-08-15 12:19:19

Tizennégy éve nem szerepelt ilyen jól a magyar csapat, de Gyulai Miklós, a Magyar Atlétikai Szövetség elnöke igyekszik két lábbal a földön maradni. Beszélt Baji Balázs és Márton Anita érmeiről, a fiatalokról, az idősebb generációról és persze Usain Bolt visszavonulásáról.

atlétikai vb  atlétika  Usain Bolt  Márton Anita  Gyulai Miklós  Baji Balázs

Atlétikai vb: Bolt letérdelésében minden benne van – képek

2017-08-14 15:18:00

Megérte megnézni az atlétikai világbajnokságot Londonban. Fantasztikus hangulatot varázsoltak a szervezők és a nézők, a vb mindent tartalmazott, aminek egy ilyen eseménynek tartalmaznia kell. Dráma és öröm, két szenzációs magyar érem, búcsú a sportág történetének két kiemelkedő klasszisától.

atlétikai vb  atlétika  Usain Bolt  Márton Anita  Mo Farah  Justin Gatlin

Atlétika: Nem leszek közülük való – Usain Bolt

2017-08-14 10:55:12

Usain Bolt, az aktív versenyzéstől szombaton végleg elbúcsúzó jamaicai sprinter elmondta, hogy sokakkal ellentétben ő biztosan nem tér vissza a profi sportba.

atlétikai vb  atlétika  Usain Bolt

Atlétika: Nem így akartam befejezni a vébét – Bolt

2017-08-13 09:49:47

Akik azért látogattak ki szombat este a londoni Olimpiai Stadionba, hogy egy utolsó Usain Bolt show-t lássanak az atlétikai világbajnokságon, csalódniuk kellett, ugyanis a 4x100 méteres váltók döntőjében célba sem ért a visszavonuló jamaicai sztár, befutó emberként a combját fájlalva leállni kényszerült. Bolt a verseny után sajnálatát fejezte ki, amiért így ért számára véget a vb, de elmondása szerint ezúttal is mindent kiadott magából.

atlétikai vb  atlétika  Usain Bolt  Justin Gatlin

Atlétikai vb: Usain Bolt megsérült az utolsó versenyén

2017-08-12 23:06:16

Drámai körülmények között búcsúzott el az aktív versenyzéstől Usain Bolt, a 4x100-as váltók döntőjében utolsó emberként a harmadik helyen vette át a botot Yohan Blake-től, de néhány lépés után lesántult, így végül a célba sem ért be. Az aranyérmet Nagy-Britannia nyerte.

Usain Bolttal népszerűsítik a jamaicai konyhát Nagy-Britanniában

2017-08-12 17:34:07

Nagy-Britanniában nyílik az első jamaicai tulajdonú nemzetközi étteremlánc: a nyolcszoros olimpiai bajnok Usain Bolt egyik kiemelt támogatója, a Franjam nevű cég szerződést kötött a brit Casual Dining Restaurants csoporttal. Ennek értelmében 15 Tracks & Records elnevezésű étterem létesül a következő öt évben.

Atlétikai vb: Jamaica a 4x100 döntőjében, Bolt este fut utoljára

2017-08-12 12:12:50

A Londonban zajló 16. szabadtéri atlétikai világbajnokság 9. versenynapjának egyik legnagyobb érdeklődésre számot tartó eseménye a férfiak 4x100 méteres váltója, amelyben szerephez jutott a jamaicai egység is, soraiban a vb után az atlétikától visszavonuló 8-szoros olimpiai bajnok Usain Bolttal.

atlétikai világbajnokság  Usain Bolt  Atlétika

Atlétika: a Juventus sztárja így búcsúzott el Usain Bolttól

2017-08-06 19:22:19

Gianluigi Buffon, a Juventus olasz kapusa szívhez szóló üzenettel tisztelgett a profi sporttól a londoni világbajnokságon szerzett bronzéremmel búcsúzó Usain Bolttól, aki futballrajongóként bizonyára nagyra értékeli a szavakat.

Usain Bolt  Gianluigi Buffon

Usain Bolt: Ezt is el kell fogadni ugyanúgy, mint a győzelmeket

2017-08-06 16:54:02

Csak harmadik lett a londoni világbajnokság százméteres síkfutásának döntőjében a címvédő Usain Bolt, aki pontosan tudja, mi volt ennek az oka, de azt mondja, a vereséget is el kell fogadni, és elárulta, hogy már csak a szurkolók miatt vállalta ezt a szezont.

interjú  atlétikai vb  atlétika  Usain Bolt

Videó: egy meztelen férfi próbálta ellopni Bolttól a show-t

2017-08-06 12:55:39

Szombaton nem sokkal a 100 méteres síkfutás döntője előtt az atlétikai világbajnokságon egy férfi meztelenül futott be a versenytérre. A mellkasára és a hasára csupán annyit írt: béke, szeretet. A biztonsági őrök azonnal utánaeredtek, elkapták, majd kivezették.

atlétikai vb  Usain Bolt  London 2017  Justin Gatlin

Atlétikai vb: Nem érdemelted meg a pfujolást – Bolt Gatlinnak

2017-08-06 11:19:29

Nem akármilyen versenyt hozott a nagy érdeklődéssel várt 100 méteres síkfutás döntője a londoni atlétikai világbajnokságon. A győztes amerikai Justin Gatlin leborult a célba érkezés után a visszavonuló nagy rivális Usain Bolt előtt, aki a fülébe súgva azt mondta neki, nem érdemelte meg, hogy a közönség kifütyülje. A jamaicai sztár egyébként a rajtját okolta a harmadik helyért, de mint fogalmazott, a mostani eredmény semmit sem változtat a karrierje megítélésén.

Atlétikai vb: Bolt kikapott, Gatlin a világbajnok férfi 100-on

2017-08-05 21:20:54

Justin Gatlin nyerte meg a férfi 100 méteres síkfutást a londoni atlétikai világbajnokságon. A jamaicai Usain Bolt a harmadik helyen ért célba.

44.72 kilométeres sebességgel a csúcsra – Usain Bolt búcsúzik

2017-08-04 18:08:05

A londoni világbajnokságon 100 méteres síkfutásban és a 4x100-as váltóban még rajthoz áll minden idők legsikeresebb atlétája, a jamaicai Usain Bolt, de utána szögre akasztja a futócipőjét. Kilenc évig volt verhetetlen a világversenyeken, s amilyen laza volt futás előtt, közben és főleg után, legalább annyira tudatosan építette fel kivételes karrierjét. És még az is megadatott neki, hogy ő maga zárja le akkor, amikor akarja.

Atlétikai vb: Mo Farah megint megnyerte a 10 000 méter aranyát

2017-08-04 22:57:58

Sorozatban harmadszor is világbajnok lett Mo Farah 10 000 méteren. A brit klasszis 43 százados előnnyel, a világ idei legjobb időeredményével végzett az élen, ezzel megszerezte a londoni atlétikai vb első aranyérmét. Usain Bolt simán elődöntőbe jutott, viszont Kővágó Zoltánnak nem jött össze a döntő diszkoszban.