Találatok a Tour de France címkére

Találatok száma: 582

Tour: szülővárosában ezrek fogadták a győztes Bernalt

2019-08-07 21:28:06

Több ezren ünnepelték szülővárosában Egan Bernalt, aki másfél hete első kolumbiaiként megnyerte a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

kerékpár Tour de France Egan Bernal

Tour de France: győzelemre tör jövőre a nagyot bukó Froome

2019-08-03 17:40:31

A jövő évi Tour de France országúti kerékpáros-körverseny megnyerésére készül a négyszeres győztes Chris Froome, aki júniusban hatalmasat bukott.

Tour de France Chris Froome

A porból a csúcsra – ő Egan Bernal, a Tour 22 éves győztese

2019-07-30 16:42:37

Vannak még modern tündérmesék: a kolumbiai Egan Bernal tehetségével és kemény munkájával tört ki az elképzelhetetlen szegénységből, s lett 22 évesen minden idők harmadik legfiatalabb és első dél-amerikai Tour de France-győztese.

Tour de France Richard Carapaz Nairo Quintana Egan Bernal

Tour: A kolumbiai csoda elérte a Champs-Elysées-t – lapszemle

2019-07-29 15:04:30

A nemzetközi sajtó a kolumbiai Egan Bernal sporttörténelmi sikerét részletezte a vasárnap véget ért Tour de France országúti kerékpáros körverseny másnapján.

Tour: Bernal első kolumbiaiként nyerte meg a versenyt

2019-07-28 21:34:34

Egan Bernal első kolumbiaiként nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

kerékpár Tour de France Steven Kruijswijk Romain Bardet Peter Sagan Geraint Thomas

Tour de France: a 22 éves kolumbiai Bernal nyeri a versenyt

2019-07-27 17:42:48

Egan Bernal megőrizte első helyét összetettben a Tour de France 20., utolsó előtti szakaszán, ezzel szinte biztosan megnyeri a francia országúti kerékpáros-körversenyt. A szombati etapon Vincenzo Nibali győzött.

Vincenzo Nibali Tour de France Steven Kruijswijk Julian Alaphilippe Geraint Thomas Egan Bernal

Tour de France: földcsuszamlás, rövidítik a szombati etapot

2019-07-26 22:39:27

A rossz idő miatti földcsuszamlások következtében az eredetileg tervezett 130 helyett csak 59 kilométeres lesz a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 20., utolsó előtti szakasza.

Tour de France

Tour de France: drámai szakasz, Bernal átvette a sárga trikót

2019-07-26 17:17:45

Egan Bernal nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 19., az út járhatatlansága miatt lerövidített szakaszát pénteken, és átvette a sárga trikót a francia Julian Alaphilippe-től.

kerékpár Tour de France Thibaut Pinot Julian Alaphilippe Egan Bernal

Tour de France: Quintana szökésből nyert, Bernal zárkózik

2019-07-25 17:42:47

Nairo Quintana nyerte meg szökésből a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 18. szakaszát csütörtökön, amelyen Egan Bernal fél perccel közelebb került a sárga trikós Julian Alaphilippe-hez.

Tour de France Nairo Quintana Egan Bernal

Tour de France: kizártak két lökdösődő versenyzőt

2019-07-24 23:04:33

A walesi Luke Rowe-t és a német Tony Martint kizárták a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyről a szerdai, 17. szakasz után.

kerékpár Tour de France

Tour de France: Trentin nyert, Alaphilippe sárgában maradt

2019-07-24 18:30:10

Matteo Trentin nyerte meg szerdán a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 17. szakaszát, amelyen a francia Julian Alaphilippe megőrizte első helyét az összetettben.

kerékpár Tour de France Matteo Trentin Julian Alaphilippe

Tour: Caleb Ewan sprintsikerével indult az utolsó hét

2019-07-23 18:48:39

Caleb Ewan idei második szakaszgyőzelmét ünnepelhette a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyen a 16., keddi szakaszt követően, amelyen a francia Julian Alaphilippe megőrizte az összetettben élen állónak járó sárga trikót.

kerékpár Tour de France Caleb Ewan

Tour: Alaphilippe őrzi előnyét, Sagan menet közben dedikált

2019-07-21 18:23:19

A brit Simon Yates második szakaszgyőzelmét aratta a Tour de France országúti kerékpáros körversenyen vasárnap, míg az összetettben élen álló francia Julian Alaphilippe-nek ugyan csökkent az előnye, de megőrizte a sárga trikót az utolsó pireneusi etapon.

kerékpár Tour de France Simon Yates Peter Sagan Julian Alaphilippe

Tour: Pinot nyert a Tourmalet-n, nőtt Alaphilippe előnye

2019-07-20 18:01:08

Thibaut Pinot nyerte a hegyi befutót a legendás Tourmalet-n a Tour de France országúti kerékpáros körverseny szombati, 14. szakaszán. A másodikként célba érő Julian Alaphilippe növelte előnyét összetettben.

Tour de France Thibaut Pinot Julian Alaphilippe Geraint Thomas

Tour: Van Aert óriásit bukott, Alaphilippe meglepő győzelme

2019-07-19 18:53:46

Az összetettben vezető Julian Alaphilippe nyerte meg a pénteki időfutamot, a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 13. szakaszát.

kerékpár Wout Van Aert Tour de France Julian Alaphilippe

Tour: a nemzetközi szövetség tízszakaszos női versenyt szeretne

2019-07-19 10:41:26

A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) tízszakaszos női verseny megrendezéséről tárgyal a Tour de France országúti kerékpáros körverseny rendezőivel.

Tour de France: sikeres szökés, az élcsoportban nincs változás

2019-07-18 17:38:09

Simon Yates szökésből nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny csütörtöki, 12. szakaszát. A francia Julian Alaphilippe megőrizte az összetettben élen állónak járó sárga trikót.

Tour de France Simon Yates Julian Alaphilippe

Tour de France: kirabolták a Lotto csapatot

2019-07-18 14:47:53

Kirabolták a Lotto-Soudal csapatot a Tour de France országúti kerékpáros körverseny szerdai szakasza alatt.

kerékpár Tour de France Lotto

Tour: centik döntöttek, ausztrál szakaszsiker a vége

2019-07-17 18:08:53

Az ausztrál Caleb Ewan nyerte szerdán a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 11. szakaszát, amelyen a francia Julian Alaphilippe megőrizte az összetettben élen állónak járó sárga trikót.

kerékpár Tour de France Julian Alaphilippe Caleb Ewan

Tour de France: Pinot a hegyekben támadásba lendül

2019-07-17 14:00:18

Hétfői hibája továbbra is bosszantja Thibaut Pinot-t, a francia kerékpáros körverseny egyik legnagyobb esélyesét, ám a folytatásban arra koncentrál majd, hogy a hegyekben ledolgozza hátrányát vetélytársaival szemben.