Találatok a Tour de France címkére

Találatok száma: 426

Kerékpár: 8 fő egy csapatban a háromhetes körversenyeken

2016-11-25 21:59:28
Jövő évtől az eddigi kilenc helyett nyolcfős csapatok szerepelnek majd a háromhetes országúti kerékpáros körversenyeken, így a Giro d'Italián, a Tour de France-on és a Vuelta a Espanán.

Kerékpár: Froome elégedetlen a Tour útvonalával

2016-10-28 20:11:02
A címvédő, háromszoros győztes Chris Froome nem igazán elégedett a Tour de France országúti kerékpáros körverseny jövő évi útvonalával.

Rio 2016: egy picit megőrült a dobogón a legsikeresebb brit

2016-08-13 08:17:47
Sir Bradley Wiggins a pályakerékpáros férfi csapat üldözőverseny eredményhirdetésén csapattársait és az egész világot megnevettette. Jelképes grimasz volt, sportolóként ment fel a dobogóra, s apaként jött le róla – ezt később nyilatkozatában is megerősítette.

Tour de France: Froome harmadszor nyerte meg a versenyt

2016-07-24 19:38:56
Csakúgy, mint tavaly, a német André Greipel nyerte meg a Tour de France utolsó szakaszát. Chris Froome minden probléma nélkül beért a párizsi célba, ezzel harmadszor is megnyerte a világ leghíresebb kerékpáros-körversenyét.

Tour: Froome megtartotta a sárga trikót, vasárnap megvédi címét

2016-07-23 18:01:34
Az összetettben élen álló Chris Froome megtartotta a sárga trikót a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny utolsó előtti, 20. szakaszát követően is, ezzel szinte biztossá vált, hogy megvédi címét. A brit versenyző 2013 és 2015 után harmadszor ér(het) fel a csúcsra.

Tour: bukása ellenére Chris Froome őrzi előnyét

2016-07-22 19:28:12
A hazai közönség előtt versenyző Romain Bardet nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny 19. szakaszát, melyen összetettben megőrizte előnyét a brit Chris Froome.

Tour: szakaszgyőzelemmel növelte előnyét Froome

2016-07-21 18:45:19
A címvédő és éllovas Chris Froome nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny csütörtöki, 18. szakaszát, amely egyéni hegyi időfutam volt.

Tour de France: Froome tovább növelte előnyét

2016-07-20 17:09:28
Az orosz Ilnur Zakarin nyerte meg a Tour de France 17. szakaszát, amelyen a sárga trikós Chris Froome tovább növelte előnyét.

Tour de France: Cavendish feladta a versenyt

2016-07-19 22:21:45
A brit Mark Cavendish feladta a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt a 17. szakasz előtt.

Tour de France: Sagan az utolsó méteren előzött

2016-07-18 17:36:38
Rendkívül szoros sprintbefutóban a szlovák Peter Sagan nyerte meg a Tour de France 16. szakaszát.

Tour: kolumbiai szakaszsiker, Froome maradt az élen

2016-07-17 18:38:33
A kolumbiai Jarlinson Pantano nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 15., vasárnapi szakaszát, amelyen összetettben megőrizte előnyét a címvédő brit Chris Froome.

Tour de France: Cavendish nyerte meg a szombati szakaszt

2016-07-16 19:06:53
Mark Cavendish nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 14. szakaszát.

Fotó: van baj – a Tour címvédője Pokémonnak képzeli magát

2016-07-16 14:55:10
A 2016-os Tour de France versenyét összesítésben vezető Chris Froome is beszállt a Pokémon Go-játékot övező világméretű őrületbe.

Tour de France: Dumouliné az időfutam, Froome növelte előnyét

2016-07-15 18:26:35
Tom Dumoulin nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny 13. szakaszát, amelyen a címvédő Chris Froome tovább növelte előnyét összetettben.

Tour: kerékpárja nélkül, futva ment a hegyen az éllovas – videó

2016-07-14 17:58:01
Ritkán látható jelenetsornak lehettek tanúi a nézők a Tour de France csütörtöki szakaszán, a királyetapon, amely a legendás Mont Ventoux-n ért véget. Az összetettben élen álló Chris Froome egy ütközés miatt nem tudta tovább használni a kerékpárját, így futva tette meg a táv egy darabját, amíg megérkezett a segítség.

Tour: szélvihar miatt nem másszák meg a legendás hegyet

2016-07-14 07:45:31
Száz kilométer per órásnál is erősebb széllökések várhatóak Provence és az Alpok találkozásánál, ezért a Tour de France kerékpáros-körverseny szervezői hat kilométerrel lerövidítették a csütörtöki 12. szakaszt, amely a legendás Mont Ventoux-n ér véget.

Tour de France: Sagan második szakaszgyőzelmét aratta

2016-07-13 18:15:45
Peter Sagan nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny tizenegyedik szakaszát, amelyen összetettben növelte előnyét a másodikként célba érő Chris Froome.

Tour: ausztrál szakaszsiker, Froome maradt az élen

2016-07-12 18:40:28
Michael Matthews nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny keddi, tizedik szakaszát, amelyen összetettben megőrizte előnyét a címvédő brit Chris Froome.

Tour de France: Dumoulin nyerte a szakaszt, Contador feladta

2016-07-10 17:46:20
A holland Tom Dumoulin nyerte meg a Tour de France kilencedik szakaszát, amelyen a kétszeres győztes Alberto Contador feladta a versenyt. Összetettben továbbra is a címvédő Chris Froome áll az élen.

Tour de France: Alberto Contador feladta a versenyt

2016-07-10 16:04:00
Betegség miatt visszalép a Tour de France országúti kerékpáros-körversenytől Alberto Contador.