Találatok a Tour de France címkére

Találatok száma: 487

Kerékpár: a Tour de France előtt döntenek a címvédőről

2018-04-11 12:44:07

A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) elnöke szerint még a Tour de France kezdete előtt döntés születhet a francia körversenyen címvédő Chris Froome doppingügyében.

Tour de France Chris Froome

Tour de Hongrie: együttműködés a Tour de France szervezőivel

2018-03-28 17:26:31

A Tour de Hongrie nemzetközi kerékpáros-körverseny szervezőbizottsága együttműködési megállapodást készít elő a Tour de France-ot szervező céggel.

kerékpár Tour de Hongrie Tour de France

Tour de France: megtagadhatják Froome indulási jogát

2018-03-22 12:57:52

Amennyiben a július 7-i rajtig nem tisztázódik a doppingügye, megtagadhatják az indulási jogot a négyszeres győztes, címvédő Chris Froome-tól a Tour de France kerékpáros körverseny szervezői.

kerékpár UCI Tour de France Chris Froome

Tour de France: két év múlva az 1981-es rajthelyről indulnak

2018-03-12 13:06:23

Nizzából rajtol a 2020-as francia kerékpáros körverseny, a Tour de France mezőnye.

kerékpár Tour de France

Kerékpár: a brit parlament doppingolással vádolja Wigginst

2018-03-05 12:06:11

Egy brit parlamenti jelentés szerint az ötszörös olimpiai bajnok kerékpáros, Sir Bradley Wiggins arra használt fel egy engedélyezett teljesítményfokozó szert, hogy megnyerje a 2012-es Francia körversenyt.

dopping Tour de France Bradley Wiggins

Tour de France: az indulást tűzte ki célul a magyar csapat

2018-02-22 12:30:29

Ambiciózus célokkal vág neki az évnek a novemberben alakult Pannon Cycling Team, amely Magyarország egyetlen, kizárólag magyar versenyzőkből álló profi országúti kerékpárcsapata.

Tour de France Pannon Cycling Team Tour de Hongrie

Kerékpár: Froome versenyzési jogának felfüggesztését követelik

2018-01-19 13:18:34

David Lappartient, a Nemzetközi Kerékpáros-szövetség (UCI) elnöke szerint csapatának, a Sky-nak kellene felfüggesztenie a négyszeres Tour de France-győztes Chris Froome versenyzési jogát.

Tour de France: jövőre Brüsszelből rajtol a verseny

2018-01-16 15:58:11

A belga Eddy Merckx első Tour de France-győzelmének 50. évfordulójára emlékezve jövőre Brüsszelből indul a francia országúti kerékpáros-körverseny.

Tour de France Eddy Merckx

Tour de France: gyors eljárást várnak Froome ügyében

2017-12-22 14:19:19

Christian Prudhomme, a francia országúti kerékpáros-körverseny első embere azt reméli, hogy a nemzetközi szövetség (UCI) gyorsan lefolytatja majd az eljárást a címvédő Chris Froome doppingügyében.

Tour de France: véget ért Sagan és az UCI jogvitája

2017-12-05 12:09:18

Megegyezett egymással a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) és Peter Sagan, így véget ért a szlovák versenyző kizárása miatti jogvita, amely az idei francia körversenyen történtek óta tartott.

kerékpár Tour de France Peter Sagan

Tour de Hongrie: Eisenkrammer 21–24 magyar résztvevőre számít

2017-11-24 12:10:33

Huszonegy-huszonnégy magyar kerékpáros indulására számít a 2018-as, immár 2.1-es kategóriára emelt Tour de Hongrie-n a verseny szervezőbizottságának elnöke, Eisenkrammer Károly.

Tour de France: meglepetések sora a jövő évi útvonalon

2017-10-17 13:28:10

Több meglepetést, közte egy mindössze 65 kilométeres szakaszt is tartalmaz a jövő évi francia országúti kerékpáros körverseny, a Tour de France kedden nyilvánosságra hozott útvonala.

Tour de France: Valverde nem indul a jövő évi versenyen

2017-10-09 16:37:25

Alejandro Valverde úgy érzi, nem lenne az esélyesek között, ezért kihagyja a jövő évi Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

Tour de France Alejandro Valverde

Kerékpár: fontos változás jön a nagy körversenyeken

2017-09-19 20:03:34

Az eddigi kilenc helyett nyolc versenyzővel vehetnek rész a csapatok a három nagy kerékpáros körversenyen, a Giro d'Italián, a Tour de France-on és a Vuelta a Espanán.

kerékpár Vuelta Tour de France Giro d'Italia

Kerékpár: „Froome mindhárom nagy körversenyt megnyerheti jövőre”

2017-09-11 18:54:46

Chris Froome megcélozhatja mindhárom nagy országúti kerékpáros körverseny, a Giro d'Italia, a Tour de France és a Vuelta a Espana megnyerését a sportág egyik élő legendája, Bernard Hinault szerint.

kerékpár Vuelta Tour de France Giro d'Italia Chris Froome Bernard Hinault

Vuelta: Chris Froome igazán különleges duplázása

2017-09-10 20:45:23

Chris Froome először nyerte meg a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körversenyt, amelynek utolsó, vasárnapi szakaszán Matteo Trentin győzött.

kerékpár Vuelta Tour de France Chris Froome Alberto Contador

Kerékpár: a Vuelta után visszavonul a spanyolok sztárja

2017-08-07 13:03:21

Az augusztus 19-én rajtoló spanyol kerékpáros körverseny, a Vuelta a Espana végső befutója után Alberto Contador befejezi aktív pályafutását, ezt a kétszeres Tour- és Giro-, illetve háromszoros Vuelta-győztes spanyol sportoló jelentette be.

kerékpár Vuelta Tour de France Giro d'Italia Alberto Contador

Tour de France: Froome negyedszer is megnyerte a versenyt

2017-07-23 19:26:07

Chris Froome biztonságban célba ért a Tour de France idei utolsó szakaszán, így negyedszer is megnyerte a Francia kerékpáros-körversenyt.

kerékpás Tour de France Dylan Groenewegen Chris Froome

Tour de France: Froome óriásit ment, övé a sárga trikó!

2017-07-22 16:34:37

A lengyel Maciej Bodnar nyerte meg a Tour de France utolsó előtti, 20. szakaszát. A Marseille-ben rendezett egyéni időfutamon a brit Chris Froome növelte az előnyét összetettben, így holnap már csak meg kell érkeznie Párizsba, hogy megszerezze sorozatban harmadik, összességében negyedik győzelmét a francia kerékpáros-körversenyen.

kerékpár Tour de France Maciej Bodnar Chris Froome

Tour de France: Boasson Hagené a szakasz, döntés szombaton

2017-07-21 18:39:55

Edvald Boasson Hagen nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros körverseny 19., pénteki szakaszát, amelyen összetettben a címvédő Chris Froome megőrizte vezető pozícióját.