Találatok a Tour de France címkére

Találatok száma: 476

Tour de France: meglepetések sora a jövő évi útvonalon

2017-10-17 13:28:10

Több meglepetést, közte egy mindössze 65 kilométeres szakaszt is tartalmaz a jövő évi francia országúti kerékpáros körverseny, a Tour de France kedden nyilvánosságra hozott útvonala.

kerékpár  Tour de France

Tour de France: Valverde nem indul a jövő évi versenyen

2017-10-09 16:37:25

Alejandro Valverde úgy érzi, nem lenne az esélyesek között, ezért kihagyja a jövő évi Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

Tour de France  Alejandro Valverde

Kerékpár: fontos változás jön a nagy körversenyeken

2017-09-19 20:03:34

Az eddigi kilenc helyett nyolc versenyzővel vehetnek rész a csapatok a három nagy kerékpáros körversenyen, a Giro d'Italián, a Tour de France-on és a Vuelta a Espanán.

kerékpár  Vuelta  Tour de France  Giro d'Italia

Kerékpár: „Froome mindhárom nagy körversenyt megnyerheti jövőre”

2017-09-11 18:54:46

Chris Froome megcélozhatja mindhárom nagy országúti kerékpáros körverseny, a Giro d'Italia, a Tour de France és a Vuelta a Espana megnyerését a sportág egyik élő legendája, Bernard Hinault szerint.

kerékpár  Vuelta  Tour de France  Giro d'Italia  Chris Froome  Bernard Hinault

Vuelta: Chris Froome igazán különleges duplázása

2017-09-10 20:45:23

Chris Froome először nyerte meg a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körversenyt, amelynek utolsó, vasárnapi szakaszán Matteo Trentin győzött.

kerékpár  Vuelta  Tour de France  Chris Froome  Alberto Contador

Kerékpár: a Vuelta után visszavonul a spanyolok sztárja

2017-08-07 13:03:21

Az augusztus 19-én rajtoló spanyol kerékpáros körverseny, a Vuelta a Espana végső befutója után Alberto Contador befejezi aktív pályafutását, ezt a kétszeres Tour- és Giro-, illetve háromszoros Vuelta-győztes spanyol sportoló jelentette be.

kerékpár  Vuelta  Tour de France  Giro d'Italia  Alberto Contador

Tour de France: Froome negyedszer is megnyerte a versenyt

2017-07-23 19:26:07

Chris Froome biztonságban célba ért a Tour de France idei utolsó szakaszán, így negyedszer is megnyerte a Francia kerékpáros-körversenyt.

kerékpás  Tour de France  Dylan Groenewegen  Chris Froome

Tour de France: Froome óriásit ment, övé a sárga trikó!

2017-07-22 16:34:37

A lengyel Maciej Bodnar nyerte meg a Tour de France utolsó előtti, 20. szakaszát. A Marseille-ben rendezett egyéni időfutamon a brit Chris Froome növelte az előnyét összetettben, így holnap már csak meg kell érkeznie Párizsba, hogy megszerezze sorozatban harmadik, összességében negyedik győzelmét a francia kerékpáros-körversenyen.

kerékpár  Tour de France  Maciej Bodnar  Chris Froome

Tour de France: Boasson Hagené a szakasz, döntés szombaton

2017-07-21 18:39:55

Edvald Boasson Hagen nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros körverseny 19., pénteki szakaszát, amelyen összetettben a címvédő Chris Froome megőrizte vezető pozícióját.

Tour de France  Edvald Boasson Hagen  Chris Froome

Tour de France: Barguil pazar duplája; Froome közel a sikerhez

2017-07-20 16:42:05

A francia Warren Barguil nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 18. etapját, ezzel megszerezte a második szakaszgyőzelmét az idei viadalon, valamint bebiztosította a pöttyös trikóját. Az összetettben a brit Chris Froome megtartotta a sárga trikót, a második Romain Bardet csak a négy másodpercet hozott rajta az időjóváírásnak köszönhetően.

kerékpár  Warren Barguil  Tour de France  Romain Bardet  Chris Froome

Tour de France: Aru lecsúszott a dobogóról; szlovén siker

2017-07-19 16:20:37

A szlovén Primoz Roglic nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 17. szakaszát. Az összetettben a brit Chris Froome megtartotta a sárga trikót, az időjóváírásnak köszönhetően pedig néhány másodperccel nőtt is az előnye. A német Marcel Kittel egy bukás után nem sokkal feladta a versenyt, így az ausztrál Michael Matthewsra vette át a zöld trikó.

kerékpár  Tour de France  Primoz Roglic  Michael Matthews  Marcel Kittel  Chris Froome

Tour de France: Kittel feladta, Matthews lesz a zöld trikós

2017-07-19 15:41:32

A mezőnypontversenyben éllovas Marcel Kittel feladta a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt a szerdai, 17. szakaszon.

kerékpár  Tour de France  Marcel Kittel

Kép: így néz ki a kerekes lába 16 Tour-szakasz után

2017-07-19 10:12:01

Javában zajlik a Tour de France, a versenyzők lassan a célegyenesbe érnek – a körverseny a végéhez közeledik. A Bora-Hansgrohe 27 éves kerekese, Pawel Poljanski a közösségi médiában mutatta meg, hogy néznek ki a lábai tizenhat megtett szakasz után. A lengyel sportoló bejegyzésében azt írta: „A lábaim kicsit fáradtnak tűnnek.” Nem vitatkozunk…

országúti kerékpár  kerékpár  Tour de France  Pawel Poljanski

Tour de France: veszélybe került Kittel zöld trikója

2017-07-18 16:40:54

Az ausztrál Michael Matthews nyerte meg a Tour de France 16. szakaszát, ezzel 29 pontra csökkentette hátrányát a zöld trikóért folytatott harcban a többperces hátránnyal célba érő Marcel Kittellel szemben.

Tour de France: Zubeldia augusztusban visszavonul

2017-07-17 18:40:44

Augusztusban befejezi pályafutását Haimar Zubeldia, aki ezt a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny hétfői szünnapján jelentette be.

visszavonulás  kerékpár  Tour de France  Haimar Zubeldia

Tour de France: sikeres szökés után Mollema nyert

2017-07-16 17:36:31

A holland Bauke Mollema nyerte meg a Tour de France 15. szakaszát. Összetettben továbbra is Chris Froome áll az élen.

Tour de France: ausztrál szakaszsiker, ismét Froome vezet

2017-07-15 18:29:04

Michael Matthews nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny szombati 14. szakaszát, amelyen a címvédő Chris Froome összetettben visszavette a vezetést Fabio Arutól.

kerékpár  Tour de France  Michael Matthews  Chris Froome

Tour de France: francia siker a nemzeti ünnepen; Aru az élen

2017-07-14 18:17:25

A hazai közönség előtt tekerő Warren Barguil nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny pénteki, 13. szakaszát, amelyen az összetettben Fabio Aru megtartotta első helyét.

kerékpár  Warren Barguil  Tour de France  Fabio Aru

Tour de France: a címvédő Froome elveszítette a sárga trikót

2017-07-13 17:42:34

Romain Bardet, az AG2R kerekese nyerte meg a Tour de France csütörtöki, 214.5 km-es szakaszát Pau és Peyragudes között. Az összesítésben korábban élen álló, címvédő Chris Froome elveszítette a sárga trikót.

Tour de France  Fabio Aru  Chris Froome

Tour de France: bukott a bajnok; Kittel megint győzött

2017-07-12 18:33:07

Sprintbefutót követően ismét Marcel Kittel bizonyult a leggyorsabbnak a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyen: a 11. szakaszon már az ötödik etapsikerét ünnepelhette a Quick Step német sportolója.