Golf: Tiger Woods számára sosem a sportág volt a legfontosabb

Saját bevallása szerint sosem a golf volt a legfontosabb Tiger Woodsnak, a sportág amerikai sztárjának.

golf Tiger Woods

Golf: kínosan véget ért egy francia versenyző tornája

2019-06-22 09:52:11

Kínosan ért véget Clément Berardo francia golfos versenye Spanyolországban: a világranglista 1909. helyezettjét azért zárták ki, mert elfogytak a labdái, és nem tudta befejezni a körét.

golf Tiger Woods Clément Berardo

Golf: Gary Woodland nyerte a US Opent

2019-06-17 12:37:47

Gary Woodland nyerte meg a profi golfozók idei harmadik Major-versenyét, a 12.5 millió dollár összdíjazású US Opent.

US PGA Tiger Woods PGA-tour Gary Woodland Brooks Koepka

Golf: Tiger Woods szerint utolérheti a legendás Nicklaust

2019-06-12 10:26:24

Tiger Woods képesnek tartja magát, hogy beállítsa Jack Nicklaus csúcsát; a legendás golfozó 18 Major-tornán győzött.

golf Tiger Woods Jack Nicklaus

Három olimpiai arany, drog, rock, depresszió és egy csodálatos elme

2019-05-17 19:02:46

Az ötvenméteres gyorsúszás csoda- és fenegyereke, Sydney és Rio olimpiai bajnoka, aki a két aranyérem közötti tizenhat évben megjárt mennyet és többféle poklot, mielőtt kikötött a purgatóriumban, látszólag nincs a helyzet magaslatán. Az amerikai Anthony Ervin kócosan, egy gyűrött, viseltes pólóban érkezik a szálloda halljába, de amint leül és beszélni kezd, megfontoltan, választékosan, figyelemre méltó bölcsességgel, nem titkolva gyengéit és sebezhetőségét, kiderül, hogy egyedülálló egyéniség.

Tiger Woods Sydney Rio de Janeiro NS Hosszabbítás Michael Phelps FINA

Golf: Tiger Woods sokat hibázott, két nap után kiesett

2019-05-18 13:16:32

Az április US Mastersen győztes Tiger Woods már két nap után kiesett a golfozók idei második Major-versenyén, a 10.5 millió dollár összdíjazású PGA Championshipen.

golf Tiger Woods PGA Championship

Golf: Tiger Woods Elnöki Szabadság-érdemrendet kapott

2019-05-07 09:48:43

Donald Trump amerikai elnök a legmagasabb polgári kitüntetést, az Elnöki Szabadság-érdemrendet adományozta Tiger Woods golfozónak hétfőn este a Fehér Ház Rózsakertjében tartott ünnepségen.

golf Tiger Woods Elnöki Szabadság-érdemrend Donald Trump

Golf: Trump is gratulált; Woods diadala sokat hozott valakinek

2019-04-15 12:09:07

Donald Trump amerikai elnök is gratulált Tiger Woodsnak, aki vasárnap – tizennégy évvel legutóbbi sikere után – ötödször is megnyerte az Augustában rendezett US Masterst, a golfozók idei első Major-viadalát.

golf US Masters Tiger Woods Donald Trump

Golf: Tiger Woods 14 év után nyerte meg újra a Masterst

2019-04-14 22:10:15

Tiger Woods tizennégy évvel legutóbbi sikere után megnyerte az Augustában rendezett US Masterst, a golfozók idei első Major-viadalát. Az amerikai sztár óriási csatában, egy ütés előnnyel győzött honfitársai, Xander Schauffele, Dustin Johnson és Brooks Koepka előtt.

Videó: véletlenül rácsúszott Tiger Woodsra a biztonsági őr

2019-04-13 09:25:28

Az év egyik legrangosabb golfviadalán, a US Masters tornán Tiger Woods kis híján megsérült: egy befutó biztonsági őr elcsúszott a nedves talajon, majd elsodorta a 43 éves sportoló jobb bokáját.

Ryder-kupa: Woodsék kikaptak, de így is vezetnek az amerikaiak

2018-09-28 16:20:28

Tiger Woods Patrick Reeddel az oldalán kikapott, ennek ellenére az Egyesült Államok csapata 3–1-re vezet a házigazda európaival szemben a golf Ryder-kupa péntek délelőtti első szakaszát követően.

golf Tiger Woods Ryder-kupa

Golf: Tiger Woods győzelemmel zárta a szezont

2018-09-24 11:33:30

Tökéletesre sikerült Tiger Woods visszatérő szezonjának zárása: a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) 2017–2018-as utolsó versenyén, az Atlantában rendezett Tour Championshipen győzni tudott, ezzel öt év után először bizonyult a legjobbnak egy tornán.

Ryder-kupa: Tiger Woodsot a stábba hívták, de túl jól játszik

2018-09-05 10:15:44

Hat év szünet után ismét pályára lép a Ryder-kupában a golfsport egyik legnagyobb sztárja, Tiger Woods.

Tiger Woods Ryder-kupa golf Phil Mickelson

Golf: kilencmillió dollárért csap össze Woods és Mickelson

2018-08-23 15:23:29

Kilencmillió dollárért (2.4 milliárd forint) vív egymással bemutató golfmeccset Tiger Woods és Phil Mickelson.

golf Tiger Woods Phil M

Golf: még Tiger Woods is reménykedhet a Ryder-kupában

2018-08-13 18:03:14

Nyolc golfozó helye már biztos az amerikai csapatban, ám még a korábbi világelső Tiger Woods is reménykedhet abban, hogy Jim Furyk szövetségi kapitány beválogatja őt a szeptemberi franciaországi Ryder-kupára utazó válogatottba.

Golf: Tiger Woods régi önmagát idézte, de egy jobb akadt nála

2018-08-13 09:45:25

Tiger Woods alig egy évvel gerincműtéte után közel volt ahhoz, hogy karrierje 15. major diadalát arassa, ám Brooks Koepka elorozta előle a győzelmet az év negyedik, egyben utolsó kiemelt tornáján, a 100. PGA Championshipen.

golf Tiger Woods Brooks Koepka

Golf: az olasz Molinari nyert, Woods a negyedik

2018-07-02 12:23:54

Az olasz Francesco Molinari nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) legutóbbi, 7.1 millió dollár összdíjazású viadalát, melyen Tiger Woods a negyedik helyen zárt.

golf Tiger Woods Francesco Molinari

Golf: Tiger Woods 23. lett, így is amerikai siker a Memorialon

2018-06-04 14:39:24

Tiger Woods a 23. helyen végzett a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap zárult állomásán, a 8.9 millió dollár összdíjazású Memorialon, melyet Bryson DeChambeau nyert meg.

Golf: másfél év után újra győzött a korábbi világelső

2018-03-19 13:22:54

Rory McIlroy megtörte az átkot, a korábbi világelső északír golfozó remek játékkal megnyerte az amerikai PGA-körverseny hétvégi viadalát, az Arnold Palmer Invitationalt.

golf Tiger Woods Rory McIlroy

Golf: Tiger Woods a fénykorát idézően játszik – videó

2018-03-12 12:17:21

Tiger Woods kiváló játékkal a második helyen végzett a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) Palm Harborban megrendezett versenyén. Ilyen előkelő helyezést legutóbb csaknem öt éve, még krónikus hátsérülésének kialakulása előtt ért el. A hétvégi tornát az angol Paul Casey nyerte meg.