Férfi kosár: Már csak egy légióst keresünk – Potocnik

Már csak egy magasbedobó hiányzik az Olajbányászból, hogy komplett legyen az új keret, amely sokat változott a több maradó ellenére is.

férfi kosárlabda férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Szolnok kosárlabda Gasper Potocnik

Férfi kosár NB I: Gasper Potocnik marad a Szolnok edzője

A következő idényben is Gasper Potocnik lesz a Szolnoki Olajbányász férfi kosárlabdacsapatának vezetőedzője – hétfő délután ezt a klub honlapja is megerősítette.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Gasper Potocnik

Férfi kosár: aranyéremre a hajt a Szolnok új irányítója

2020-05-06 09:31:07

A PVSK-tól távozó 26 éves irányító rengeteg élménnyel gazdagodott Pécsen, és szeretne továbbfejlődni Szolnokon.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Pongó Máté PVSK

Férfi kosár NB I: irányítót szerződtetett a Szolnoki Olaj

2020-05-05 14:02:39

A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Szolnoki Olaj a felnőttválogatottban is lehetőséget kapó irányítót, Pongó Mátét szerződtette – olvasható az Olajofficial.hu oldalán.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Szolnoki Olaj Pongó Máté

Férfi kosár: a Fehérvár, a Falco és az Oroszlány sem vállalja a szombati meccsét

2020-03-13 12:33:34

A Nemzeti Sport információi szerint a Falco férfi kosárlabdacsapata a koronavírus-járvány miatt nem utazik el a szombati, szolnoki bajnoki mérkőzésére. Értesülésünket a szombathelyi klub megerősítette a hivatalos honlapján. Idő közben az MKOSZ úgy döntött, felfüggeszti a hazai bajnokságokat.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Falco

Férfi kosár NB I: kikapott az éllovas Falco Szombathely

2020-03-07 15:17:40

Az éllovas Falco ötpontos vereséget szenvedett Sopronban a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák Kaposvár kosárlabda

Férfi kosár NB I: a Szolnok a Zalaegerszegtől is kikapott

2020-01-31 20:00:44

Ante Nazor irányításával a második mérkőzését is megnyerte a ZTE kosárlabdacsapata a férfi NB I-ben: a zalaegerszegi együttes pénteken a Szolnok vendégeként győzött 78–73-ra.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj

Férfi kosár NB I: Szegeden győzött a Fehérvár; a DEAC meglepte a Szolnokot

2020-01-24 21:13:18

A Fehérvár nyolc ponttal kerekedett vendéglátója, a Szeged fölé a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján. A PVSK VEOLIA 89–59-re kiütötte a Jászberényt, míg a DEAC hazai pályán 81–68-ra győzte le a Szolnoki Olajt.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj PVSK Naturtex-SZTE-Szedeák Jászberény DEAC

Férfi kosár NB I: a Körmend nyerte a rangadót Szolnokon

2020-01-19 20:11:00

A férfi kosárlabda NB I vasárnap esti mérkőzésén a harmadik helyen álló Körmend az eggyel mögötte álló Szolnok otthonában a negyedik negyedben fordítva aratott 87–84-es győzelmet.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Egis Körmend

Férfi kosár NB I: a Szolnok nyerte a megyei derbit Jászberényben

2020-01-15 21:29:51

Első alkalommal irányította a Jászberény NB I-es férfi kosárcsapatát Miljan Csurovics, a múlt hét végén kinevezett vezetőedző – írhatnánk, de a szükséges papírok hiányában nem ő ült a kispadon, hanem a másodedző, Lo Elhadji Malick. Mindenesetre nem sikerült túl jól a Csurovics-éra első meccse: a Szolnok elleni megyei derbin 21 pontos vereséget szenvedett a csapat, ráadásul a négyből három negyedben is csak tíz pontig jutott, így továbbra is sereghajtó.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Jászberény

Vojvoda kevesebbet játszik, de elfogadta, hogy ennyi idővel kell jól sáfárkodnia

2020-01-03 19:29:06

Összességében jól érzi magát Olaszországban a magyar válogatott hátvéd, Vojvoda Dávid, aki nem tagadja, hiányoznak neki a nemzetközi kupameccsek, de megbékélt azzal, hogy csapatával egyelőre „csak” a kupadöntőért harcol.

magyar férfi kosárlabda-válogatott Vojvoda Dávid Szolnoki Olaj Reggiana NS Hosszabbítás

Férfi kosár NB I: tovább építette győzelmi sorozatát a Szolnok

2019-12-29 18:44:14

A Szolnok hazai pályán 94–69-re lelépte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I 13. fordulójának vasárnapi játéknapján, így győzelmi sorozata már négy meccset számlál. Az Egis Körmend szintén odahaza 91–71-re verte a Kaposvárt, és megerősítette pozícióját a tabella második helyén. Az Atomerőmű erős hajrával gyűrte le a Szegedet, az Alba Fehérvár hosszabbítást követően kikapott a jó passzba kerülő, egymás után harmadszor nyerő Sopron otthonában, míg az Oroszlány magabiztosan győzött a sereghajtó Jászberény vendégeként.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Egis Körmend Atomerőmű Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: 100-ig jutott a Szolnok, nyert a Körmend is

2019-12-21 20:35:09

A Szolnok és a Körmend hazai pályán, a Zalaegerszeg idegenben győzött a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj Egis Körmend

Férfi kosár NB I: győzelemmel kezdett az új szolnoki edző

2019-12-06 18:52:42

A megelőző két idegenbeli bajnokiját elveszítő Szolnok 90–69-re győzött a Szeged vendégeként a férfi kosárlabda NB I 12. fordulójának pénteki mérkőzésén.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Naturtex-SZTE-Szedeák

Férfi kosár NB I: már nem Alekszics az Olaj edzője

2019-11-27 18:38:05

Felbontotta Dragan Alekszics vezetőedző szerződését a Szolnoki Olajbányász – jelentette be a klub a hivatalos Facebook-oldalán. A klubvezetés egyúttal megállapodott a csapat szakmai munkájának irányításáról a 39 esztendős szlovén edzővel, Gasper Potocnikkal. Normal 0 21 false false false HU

férfi kosárlabda férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Gasper Potocnik Dragan Alekszics

Férfi kosár NB I: a Szolnok sem tudta megállítani a Falcót

2019-11-23 16:51:37

A Falco hazai pályán 81–63-ra legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda NB I 9. fordulójának szombati játéknapján, így továbbra is hibátlan mérleggel vezeti a mezőnyt. A Körmend – többek között egy 32–3-as negyeddel – simán megverte a sereghajtó Jászberényt, újabb nagy skalppal gazdagodott az Oroszlány, az Atomerőmű másfél másodperccel a vége előtt szerezte a győztes kosarat Sopronban, míg az Alba Fehérvár egy híján száz pontig jutva nyert a DEAC ellen.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK OSE Lions Jászberény

Férfi kosár NB I: a KTE legyőzte a Körmendet, az újonc az Olajt

2019-11-08 19:08:37

A Kecskemét egy ponttal, 75–74-re legyőzte a Körmendet a férfi kosárlabda NB I 7. fordulójának pénteki rangadóján, míg Oroszlányban az OSE Lions meglepetésre 77–64-re megverte a Szolnokot.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák KTE-Duna Aszfalt Egis Körmend

Férfi kosár NB I: Zalaegerszegen győzött a Szolnok

2019-10-24 21:08:49

A Szolnok 11 ponttal győzött a Zalaegerszeg vendégeként a férfi kosárlabda NB I csütörtöki játéknapján.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Zalakerámia ZTE KK Szolnoki Olaj

Férfi kosár NB I: a Körmend esélyt sem adott a Szolnoknak

2019-10-12 15:47:01

Az eddig hibátlan Egis Körmend hazai pályán fogadta a Szolnoki Olajbányászt a férfi kosárlabda NB I 3. fordulójában. A találkozó lényegében az első negyedben eldőlt, ezután sem tudtak feljebb zárkózni a vendégek.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Egis Körmend

Férfi kosár NB I: javított a Szolnok, újra nyert az Alba

2019-10-05 18:43:49

Az első fordulóban meglepő hazai vereséget szenvedő Szolnok 89–75-re verte vendégét, a szomszédvár Jászberényt a férfi kosárlabda NB I 2. fordulójának szombati játéknapján. A nyitány Olaj-ütője, az Alba Fehérvár nem könnyen, de legyőzte az Atomerőműt is (88–83), és ugyancsak elkönyvelte első sikerét a ZTE, amely a Kaposvár otthonában kezdte meg a bajnokságot (76–82).