Találatok a Szolnoki Olaj címkére

Találatok száma: 677

Férfi kosár NB I: a Körmend lett a középszakasz győztese

2019-05-15 20:16:11

A férfi kosárlabda NB I középszakaszának utolsó játéknapján kialakult a negyeddöntő pártosítása. A középszakaszt a Körmend nyerte meg, miután a záró napon 20 ponttal legyőzte a Szolnokot. A felsőházban szerdán találkozó Jászberény és Pécs a playoff első körében is összecsap egymással, az utolsó „tét nélküli” összecsapásukat a baranyaiak nyerték meg idegenben.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj Sopron KC Pécs kosárlabda

Férfi kosár NB I: magabiztosan győzött a Szolnok

2019-05-11 19:52:25

A Szolnoki Olaj 85–68-ra kiütötte a Jászberényt a férfi kosárlabda NB I felsőházában, a középszakasz szombati játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj KTE-Duna Aszfalt Jászberény kosárlabda Atomerőmű SE

Férfi kosár NB I: súlyos vereséget szenvedett Pécsen a Szolnok

2019-05-02 21:05:30

A címvédő Szolnok 108–87-re kikapott a Pécs vendégeként a férfi kosárlabda NB I felsőházában, a középszakasz csütörtöki játéknapján. A Szolnok sorozatban a hetedik idegenbeli bajnoki meccsét veszítette el. A Szombathely 21 ponttal győzött a Jászberény otthonában.

kosárlabda férfi kosár NB I Szolnoki Olaj PVSK Jászberény Falco

Férfi kosár NB I: Szolnokon megszakadt a Körmend sorozata

2019-04-24 19:21:28

A listavezető Körmend négy ponttal kikapott a címvédő Szolnok otthonában a férfi kosárlabda NB I középszakaszának felsőházában, szerdán. A Pécs egy negyed alatt eldöntötte a Jászberény elleni meccset.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Pécs kosárlabda Jászberény kosárlabda Egis Körmend

Férfi kosár NB I: újra legyőzte a Jászberény a bajnok Szolnokot

2019-04-20 16:50:18

A Jászberény hazai pályán 90–82-re nyert a címvédő Szolnok ellen a férfi kosárlabda NB I középszakaszának szombati felsőházi mérkőzésén. A középházban a Kecskemét nagy csatában legyűrte az Atomerőműt, míg az alsóházban az Alba Fehérvár és a sereghajtó TF örülhetett győzelemnek.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Jászberény kosárlabda

Férfi kosár NB I: 25 pontos Falco-siker a címvédő ellen

2019-04-17 20:34:34

A férfi kosárlabda NB I felsőházi középszakaszában a tavalyi döntő „visszavágóján” az ezüstérmes Falco Szombathelyen 96–71-re legyőzte a címvédő Szolnoki Olaj KK-t.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: a Szolnok és a Falco is nyert

2019-04-10 20:40:52

A címvédő Szolnok és a Falco KC Szombathely nyert a felsőházban a férfi kosárlabda NB I középszakaszának szerdai játéknapján. A szolnokiak fölényes első félidőt követően csak szűken múlták felül a nagyszünet után magukra találó pécsieket. A középházban otthon győzött az Atomerőmű, idegenben a Sopron.

Férfi kosár NB I: a Körmendé az alapszakasz, csak 11. az Alba

2019-04-06 19:27:43

Hiába győzött az Alba Fehérvár magabiztosan (92–82) vendége, a DEAC ellen a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombaton megrendezett utolsó fordulójában, nem fért be az első tízbe, így a 2017-es bajnokcsapat az idén nem lesz ott az aranyéremért zajló playoffban – a bajnokság középszakaszában csak az alsóházban szerepelhet, azaz nem végezhet majd a 11. helynél előrébb. Az alapszakaszt a Körmend nyerte meg, amely szombaton felülkerekedett az Atomerőmű vendégeként, miközben az eddig vezető Szolnok – egy dudaszós tripla következtében – egypontos vereséget szenvedett Jászberényben.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK Jászberény Egis Körmend

Férfi kosár: továbbra is Alekszics irányítja a Szolnoki Olajat

2019-04-04 16:35:53

A következő idényben is Dragan Alekszics és Szarvas Gábor lesz a Szolnoki Olaj edzője, és már megkezdték a következő idény játékosállományának összeállítását – közölte a kosárlabdaklub.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Dragan Alekszics

Férfi kosár NB I: győzött a Szolnok, meglepő Jászberény-vereség

2019-03-30 20:00:08

A férfi kosárlabda NB I 26. fordulójának szombati játéknapján a Szolnoki Olaj KK és az Egis Körmend is magabiztos győzelmet aratott hazai pályán, míg a tabella harmadik helyén álló Jászberény a Kaposvár otthonában meglepetésre vereséget szenvedett.

férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj Körmend Kaposvári KK Jászberény

Férfi kosár NB I: elképesztő fordulatok Fehérváron; Falco-kiütés

2019-03-23 19:35:30

A férfi kosárlabda NB I 24. fordulójának rangadóján a Szombathely hazai pályán 78–58-ra legyőzte a Jászberényt, így visszavágott decemberi vereségéért. Ez a győzelem egyben azt is jelenti, hogy a Falco a középszakasz felsőházában (1–5. helyezettek) folytatja.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Körmend Falco

Férfi kosár NB I: nagy verést kapott a listavezető Szolnok

2019-03-20 20:03:41

Harminckét pontos vereséget szenvedett a listavezető Szolnoki Olaj a második helyezett Körmend vendégeként a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A Kaposvár otthon győzött a Pécs ellen, míg a ZTE és a Kecskemét hazai pályán kapott ki.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I ZTE Szolnoki Olaj Körmend

Kosárlabda: a szolnoki edzőt igazoltató rendőröket ütöttek el

2019-03-18 21:47:02

Súlyos közúti baleset szemtanúja volt Dragan Alekszics, a Szolnoki Olaj vezetőedzője, akit nagyon megviseltek a történtek, ezért nem is lesz ott szerdán csapata Körmend elleni rangadóján.

közlekedés férfi kosár NB I baleset Szolnoki Olaj Dragan Alekszics

Férfi kosár NB I: a Pécs legyőzte az éllovas Szolnokot

2019-03-16 16:11:39

A Pécs hazai pályán 83–78-ra legyőzte a címvédő, a bajnokságban éllovas Szolnokot a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

ZTE Szolnoki Olaj Szolnok Sopron Pécs Körmend

Férfi kosár NB I: a Szolnok véget vetett az Alba szériájának

2019-03-09 18:28:32

A Szolnoki Olaj véget vetett az Alba Fehérvár hármas győzelmi sorozatának: az éllovas bajnoki címvédő hazai pályán 76–66-ra felülmúlta a fehérvári csapatot a férfi kosárlabda NB I 21. fordulójának szombati játéknapján. A Körmend sorozatban harmadszor nyert – egyben ötös vereségszériába taszította vendéglátóját, a Szegedet –, zsinórban a negyedik bajnokiját is behúzta az ezúttal 100 pont fölé jutó Kaposvár, míg a három zakóból érkező Sopron meglepetésre magabiztosan elintézte a Jászberényt. A záró mérkőzésen az Atomerőmű legyőzte a ZTE-t, amely immár három forduló óta nyeretlen.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: meglepő vereséget szenvedett a Szolnok

2019-03-02 19:44:45

Az éllovas Szolnok meglepetésre 96–90-re kikapott a DEAC vendégeként a férfi kosárlabda NB I 20. fordulójának szombati játéknapján. Az Alba Fehérvár hazai pályán legyőzte a Falcót, odahaza nyert az Atomerőmű is, míg a feljövőben lévő Kaposvár meglepetésre nyerni tudott Zalaegerszegen. A forduló utolsó mérkőzésén a Körmend érvényesítette a papírformát a TF otthonában.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj DEAC

Szolnok: a futball-, vízilabda- és kosárcsapat tulajdonosa kiszáll a sportból

2019-03-01 11:59:19

Több milliárd forintnyi sportvagyont ad át adományként a következő hónapokban Szolnok városának Nyerges Zsolt, az erről szóló szándéknyilatkozatot már aláírta – írja a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Új Néplap.

Szolnoki Olaj Szolnoki MÁV Szolnoki Dózsa Nyerges Zsolt

Férfi kosár MK: nem engedett ki a végén az Olaj!

2019-02-16 18:57:04

A Szolnoki Olaj KK megvédte férfi kosárlabda Magyar Kupa-elsőségét, miután a győri fináléban legyőzte a Falcót. Az Olaj az első negyedben elhúzott riválisától, majd fokozatosan növelte előnyét. A negyedik negyedre ugyan feljebb jöttek a szombathelyiek, de az Olaj előnye bőven kitartott.

férfi kosárlabda Magyar Kupa férfi kosár MK Szolnoki Olaj Falco

Férfi kosár MK: megismétlődik a tavalyi finálé Győrben

2019-02-15 17:28:43

A Falco és a Szolnok játssza a döntőt szombaton a a férfi kosárlabda Magyar Kupában Győrben.

férfi kosárlabda Magyar Kupa férfi kosár MK Szolnoki Olaj Jászberény kosárlabda Falco Debrecen kosárlabda

Kosár: a Szolnok megerősítette, súlyos Kovács és Milosevics sérülése

2019-02-15 12:11:53

Mint megírtuk, vezéráldozatokkal járt a Szolnoki Olaj továbbjutása a férfi kosárlabda Magyar Kupában: Sztrahinja Milosevics és Kovács Péter is súlyos sérülést szenvedett. Ezeket most a gárda a hivatalos honlapján is megerősítette.

sérülés férfi kosárlabda Sztrahinja Milosevics Szolnoki Olaj Szolnok Kovács Péter