Találatok a Swansea címkére

Találatok száma: 275

Sevilla: megvan a klub első nyári igazolása – hivatalos

2018-06-27 13:56:30

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Sevilla bejelentette Roque Mesa szerződtetését.

spanyol átigazolás nemzetközi labdarúgás angol átigazolás Swansea Sevilla Roque Mesa

PL: az Arsenal korábbi kapusa visszatér Londonba – hivatalos

2018-06-20 11:22:17

A Premier League-ben szereplő West Ham United labdarúgócsapata hivatalos honlapján bejelentette, hogy szerződtette az élvonalból kieső Swansea City kapusát, a lengyel válogatott világbajnoki keretébe is bekerülő Lukasz Fabianskit.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás West Ham United Swansea Lukasz Fabianski Arsenal

PL: Renato Sanchesre nagyon kiakadtak a Swansea szurkolói

2018-05-10 16:38:06

Nem épp a legmegfelelőbb pillanatot választotta a Bayern München jelenleg Swansea Citynél kölcsönben szereplő labdarúgója, Renato Sanches arra, hogy legújabb „üzletét” reklámozza.

Swansea Renato Sanches Premier League

PL: nem marasztalja menedzserét a Swansea

2018-05-10 13:27:57

A szezon végén távozik Carlos Carvalhal, a Premier League-ből minden bizonnyal kieső Swansea City portugál menedzsere.

edzőváltás angol foci Swansea City Swansea Premier League Carlos Carvalhal

PL: a Southampton nyert, és kiejtette a West Bromot

2018-05-08 22:32:18

A Southampton 1–0-ra legyőzte a Swansea Cityt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 31. fordulójából elhalasztott mérkőzésén.

Swansea Southampton Premier League

PL: a 93. percben szerzett góllal maradtak életben a WBA reményei

2018-05-05 17:59:54

Az angol élvonal utolsó előtti, 37. fordulójának mérkőzéseit rendezik e hétvégén. Az már kora délután kiderült, hogy a Stoke City 10 év után búcsúzik a Premier League-től. Késő délutánra aztán az is biztossá vált, hogy egyelőre nem csatlakozik hozzá a West Bromwich Albion, miután a 93. percben szerzett góllal megverte a Tottenhamet, amely így nagy esélyt szalasztott el, hogy lépéselőnybe kerüljön a harmadik helyért folytatott versenyfutásban. A Newcastle legyőzésével megmenekült a Watford, a Bournemouth felülmúlta a Swansea-t, a West Ham United pedig a Leicestert.

West Ham United West Bromwich Albion Watford WBA Tottenham Swansea

PL: Fabregas gólja tartja életben a Chelsea reményeit

2018-04-28 20:26:54

Nehéz meccset nyert meg a Chelsea, a címvédő Cesc Fabregas 50. angol bajnoki góljával legyőzte a kiesés ellen küzdő Swansea-t a Premier League 36. fordulójában, s így továbbra is bízhat a BL-szereplés kiharcolásában.

Swansea Premier League Chelsea Cesc Fabregas

Premier League: leiskolázta ellenfelét a Manchester City

2018-04-22 19:24:24

Hatalmas mezőnyfölényben futballozva 5–0-s győzelmet aratott a bajnok Manchester City a kieső helyen lévő Swansea City ellen a Premier League 35. fordulójában.

angol foci Swansea City Swansea Premier League Manchester City

PL: megfricskázták a Leicestert; góleső a Selhurst Parkban

2018-04-14 16:07:27

A Burnley hazai pályán 2–1-re legyőzte a Leicester Cityt a Premier League 34. fordulójában. Gólesőt hozott a Crystal Palace–Brighton első félideje, az Everton pedig meglepetésre nem bírt a Swansea Cityvel.

angol foci Watford Swansea Premier League Leicester City Huddersfield

FA-kupa: javított a Swansea, jöhet a Tottenham?

2018-02-27 23:05:32

A 0–0-s első mérkőzés után a Swansea City 2–0-ra legyőzte a másodosztályú Sheffield Wednesdayt az angol labdarúgó FA-kupa nyolcaddöntőjének megismételt mérkőzésén.

Tottenham Swansea FA-kupa

FA-kupa: a Swansea ismét pótvizsgára kényszerül

2018-02-17 15:33:55

A Swansea gól nélküli döntetlent játszott a másodosztályú Sheffield Wednesday-vel  az angol FA-kupa nyolcaddöntőjében, így megismételt mérkőzésre kerül sor a walesi együttes pályaválasztásával.

Swansea Sheffield Wednesday FA-kupa

PL: folytatódik Carvalhal csodája, a Burnley is kipipálva

2018-02-10 18:00:16

A Swansea City Ki Szung Jung 81. percben szerzett góljával legyőzte a Premier League 7. helyén álló Burnleyt. Amióta Carlos Carvalhal a menedzser, a csapat 11 meccséből a hatodikat nyerte meg, s csak egy vereséget szenvedett el, s a 15. helyről várja a folytatást.

angol foci West Ham United Swansea City Swansea Premier League Everton

PL: kedves gesztus, a menedzser meglepte az újságírókat – kép

2018-02-10 14:50:17

Carlos Carvalhalt december végén nevezték ki a Swansea City AFC menedzserének. Azóta a walesi klub hat bajnokijából hármat megnyert és csak egyet veszített el, s az FA-kupában bejutott a nyolcaddöntőbe. A remek eredmények mellett legutóbb egy kedves gesztussal vétette észre magát a portugál szakember, aki az egyik sajtótájékoztató előtt saját készítésű süteményekkel kínálta körbe az újságírókat.

angol labdarúgás Swansea City Swansea Premier League Carlos Carvalhal

FA-kupa: a Swansea nyolcassal jutott nyolcaddöntőbe

2018-02-06 23:01:19

Az idegenbeli 1–1 után otthon már nem hagyott kétséget afelől a Swansea City, hogy melyik a jobb csapat: a walesi együttes tartalékosan is 8–1-re kiütötte a negyedosztályú Notts Countyt, és biztosította helyét a nyolcaddöntőben.

Swansea Rochdale Notts County Millwall Huddersfield FA-kupa

PL: ezért kérte el a Swansea menedzsere Cech mezét

2018-02-02 09:25:04

A keddi Swansea City–Arsenal (3–1) Premier League-találkozó után Carlos Carvalhal, a walesi gárda menedzsere elkérte Petr Cech mezét. Az 52 éves szakember később elárulta, miért.

Swansea Petr Cech Carlos Carvalhal

PL: kapitális Cech-hiba, Mhitarjan vereséggel debütált az Arsenalban

2018-01-30 21:54:24

A Liverpool után az Arsenalt is megtréfálta a Swansea City, amely hátrányból felállva 3–1-re legyőzte a londoniakat az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 25. fordulójában.

West Ham United Swansea Premier League Petr Cech Liverpool Huddersfield

PL: megvan a Swansea új menedzsere – hivatalos

2017-12-28 13:47:51

A portugál Carlos Carvalhal lett az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban sereghajtó Swansea City menedzsere.

angol foci Swansea Carlos Carvalhal

PL: Coutinho bombájára alig tudott mozdulni a kapus – videó

2017-12-26 18:47:33

Philippe Coutinho bombagóljával a Liverpool megszerezte a vezetést a Swansea ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 20. fordulójában. Íme, a gól!

videó Swansea Premier League Philippe Coutinho Liverpool

PL: Agüero százados lett, simán nyert a Manchester City

2017-12-23 17:09:46

A Manchester City idei utolsó hazai bajnokiján 4–0-ra kiütötte a Bournemouth-t az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 19. fordulójában. Pep Guardiola együttesében a duplázó Sergio Agüero 100. gólját szerezte az Etihad Stadionban, rajta kívül az asszisztot is jegyző Raheem Sterling és a csereként beállt Danilo talált be.

West Ham United West Bromwich Albion Watford Swansea Stoke City Southampton

PL: az Arsenal legendája lehet a Swansea menedzsere

2017-12-22 14:18:51

Brit sajtóhírek szerint Dennis Bergkamp lehet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Swansea City menedzsere.