Találatok a Serena Williams címkére

Találatok száma: 566

Tenisz: Federer és S. Williams is indul a Hopman-kupán

2018-10-03 08:42:56

A 20-szoros Grand Slam-bajnok Roger Federer és a 23-szoros GS-győztes Serena Williams is indul januárban a perth-i Hopman-kupán, a teniszezők nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

tenisz Serena Williams Roger Federer Hopman-kupa

Tenisz: Serena Williams számára véget ért az idény

2018-09-28 14:58:29

Serena Williams visszalépett a vasárnap kezdődő, 8.2 millió dollár (2.3 milliárd forint) összdíjazású, kemény pályás pekingi tenisztorna női versenyétől, így számára véget ért az idény.

Serena Williams

Töri a japánt, a játékot viszont egyáltalán nem – íme, Oszaka Naomi!

2018-09-10 17:22:49

Mint az már közismert, a 20 éves japán Oszaka Naomi nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesét, a döntőben két szettben legyőzte a hazai legendát, az egyéniben 23-szoros Grand Slam-tornagyőztes Serena Williamset. Az is tudott, hogy Oszaka lett az ázsiai ország első GS-torna-bajnoka, de talán az eddigi életútjával kevesebben vannak tisztában. De csak eddig!

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams Oszaka Naomi

US Open: Djokovics és a WTA véleményezte a Williams-balhét

2018-09-10 11:04:18

A női versenyeket szervező WTA egyenlő bánásmódot kér minden teniszezőnek, és szeretné elérni, hogy minden tornán engedélyezett legyen az edzői tanácsadás.

tenisz US Open Serena Williams Novak Djokovics

US Open: Serena Williams pénzbüntetést kapott

2018-09-09 19:13:39

Serena Williams 13 155 fontos (4.7 millió forintos) büntetést kapott az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes döntőjében mutatott magatartásáért.

US Open Serena Williams Oszaka Naomi

US Open: Ledöbbentem, de folytatom a harcot a nőkért – S. Williams

2018-09-09 09:10:25

Serena Williams szexista tettnek nevezte, hogy Carlos Ramos, a US Open szombati női egyes döntőjének bírója elvett tőle egy játékot a második szettben. Az amerikai teniszező a mérkőzés utáni sajtótájékoztatóján elmondta, ledöbbent, de folytatni fogja a harcot a női egyenjogúságért.

tenisz US Open Serena Williams Oszaka Naomi

US Open: drámai finálé, Oszaka legyőzte Serena Williamset

2018-09-08 23:12:01

A 20 éves japán Oszaka Naomi meglepetésre 6:2, 6:4-re legyőzte a 24. Grand Slam-diadalára törő, a mérkőzésvezetővel többször konfliktusba keveredő, büntetőponttal és -gémmel sújtott Serena Williamset az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) szombat este megrendezett női döntőjében.

S. Williams pörölt, Oszaka játszott – japán siker a US Openen!

2018-09-08 21:00:44

A japán Oszaka Naomi nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon a női egyest, mivel a döntőben időnként szenzációsan játszva 6:2, 6:4-re legyőzte Serena Williamset. A hazai klasszis a második szettben többször is a székbíróval vitázott, ami miatt előbb egy pontot, majd egy gémet ajándékba kapott a 20 éves ellenfele, aki karrierje első GS-torna-diadalát aratta.

US Open: Babosék bejutottak a női párosok fináléjába!

2018-09-07 03:53:05

A női párosok világranglistáját vezető Babos Tímea Kristina Mladenovic oldalán bejutott a US Open fináléjába, mivel az elődöntőben két szettben legyőzte a Samantha Stosur, Csang Suaj kettőst.

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams Oszaka Naomi Madison Keys

US Open: ez mészárlás volt – S. Williams besétált a döntőbe

2018-09-07 02:33:28

A hatszoros US Open-győztes amerikai Serena Williams pályafutása során kilencedik alkalommal jutott be az év utolsó Grand Slam-tornájának a döntőjébe, mivel az elődöntőben lemosta Anastasija Sevastovát a pályáról. Ellenfele a hazai Madison Keyst legyőző Oszaka Naomi lesz.

US Open: Serena Williams 2:4 után nem tűrt ellentmondást

2018-09-05 06:57:16

Serena Williams két játszmában (6:4, 6:3) legyőzte Karolína Plískovát az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnoksága (US Open) szerda hajnali mérkőzésén, és ezzel bejutott a legjobb négy közé.

tenisz US Open Serena Williams Karolína Plísková

US Open: S. Williams 6:0-val kezdett, döntő szettben nyert

2018-09-02 23:42:41

Serena Williams három szettben harcolta ki a negyeddöntőbe jutást az Amerikai nemzetközi tenisztornán (US Open).

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams

US Open: Serena nyerte meg a Williams nővérek csatáját

2018-09-01 07:23:31

Serena Williams a visszatérése óta a legjobb játékát nyújtva két szettben legyőzte nővérét, Venust az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) 3. fordulójában.

tenisz Venus Williams US Open Serena Williams

US Open: egymás ellen készül a két Williams nővér

2018-08-30 14:09:38

Mivel szerdán Serena és Venus Williams is bejutott az amerikai nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójába, így egymás ellen lépnek pályára a New York-i Grand Slam-tornán.

Venus Williams US Open Serena Williams

US Open: Ferrer sírva búcsúzott a Grand Slamektől

2018-08-28 07:53:21

A Williams testvérek közül mindketten továbbjutottak az amerikai nyílt teniszbajnokság első fordulójában: Serenának nem okozott gondot a lengyel Magda Linette (6:4, 6:0), míg Venus három szettben verte Szvetlana Kuznyecovát (6:3, 5:7, 6:3).

US Open 2018 US Open Simona Halep Serena Williams Rafael Nadal tenisz

US Open: a torna után eltűnik a szervás stopperóra

2018-08-27 15:41:38

Az amerikai nyílt teniszbajnokság után eltűnik majd az adogatásoknál használt stopperóra.

US Open Serena Williams Andy Murray

Tenisz: betiltanák Serena Williams különleges ruháját

2018-08-26 07:11:17

A US Openen világrekord-beállítást jelentő 24. Grand Slam-trófeájára törő Serena Williamsnek a New York-i viadal előtt még Párizsra is figyelnie kell, a Roland Garros szervezői ugyanis be akarják tiltani az idei tornán használt fekete ruháját.

US Open Serena Williams Roland Garros

US Open: Serena Williamset a 17. helyen emelték ki

2018-08-22 21:19:35

A korábbi világelső Serena Williamset a 17. helyen emelték ki a hétfőn kezdődő amerikai nemzetközi teniszbajnokság szervezői.

tenisz US Open Serena Williams

Tenisz: idén is Serena Williams a legjobban kereső női sportoló

2018-08-22 10:55:46

A Forbes magazin ismét összeírta a világ legjobban kereső női sportolóit. A lista élén sorozatban harmadszor Serena Williams végzett, az első tízbe az amerikai klasszison kívül további hét teniszező is bekerült.

tollaslabda tenisz autósport Serena Williams

Tenisz: Djokovics és S. Williams kétszettes győzelemmel kezdett

2018-08-14 10:56:53

Novak Djokovics, valamint a szintén volt világelső Serena Williams is győzelemmel mutatkozott be a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán.