Találatok a Serena Williams címkére

Találatok száma: 628

Wimbledon: Federer egy szóval reagált a torna eltörlésére

2020-04-02 07:35:20

Roger Federer, a wimbledoni teniszbajnokság nyolcszoros győztese egyetlen szóval reagált a Twitteren arra, hogy a koronavírus-járvány miatt idén nem rendezik meg a füves pályás Grand Slam-tornát.

tenisz Wimbledon Serena Williams Roger Federer

Szépséges, intelligens, harcos – és búcsúja után még sikeresebb lehet

2020-02-28 19:01:33

„Ha nincs ott az anyukád, akinek a vállán sírhatnál, akkor ne sírj” – búcsúzik a teniszsport egyik globális sztárja, a legnagyobb harcosok közé tartozó Marija Sarapova, akire az üzleti életben még nagyobb sikerek várnak.

Wimbledon US Open Serena Williams Roland Garros NS Hosszabbítás Martina Navratilova

Tenisz: Budapestre jöhet Serena Williams, aki anyaként új szintre emelte a női teniszt

2020-02-14 16:13:42

Huszonhárom egyéni Grand Slam-bajnoki cím, négy olimpiai aranyérem, 319 hét a világranglista élén és egy kislány büszke édesanyja. Serena Williamst aligha kell bárkinek is bemutatni: a 38 esztendős teniszlegenda még az előző évezredben nyerte meg profi pályafutása első tornáját, de a 21. század is szinte csak róla szólt. Áprilisban pedig Budapestre látogathat, hogy részese legyen a női Fed-kupa döntőjének.

tenisz Serena Williams Fed-kupa

Fed-kupa: Csak 13 voltam, de jobbá akartam tenni a világot – Billie Jean King

2020-02-12 19:34:13

A Fed-kupa sorsolásán részt vett a 39-szeres – egyéniben tizenkétszeres – Grand Slam-győztes Billie Jean King is. A teniszlegenda a sorsolás után interjút adott az NSO Tv-nek, ebben beszélt pályafutása kezdetéről, Serena Williamsről és Babos Tímeáról is.

tenisz Serena Williams Fed-kupa Billie Jean King Babos Tímea

Tenisz: Serena Williams célja továbbra is Margaret Court rekordja

2020-02-04 18:49:21

Patrick Mouratoglou teniszedző szerint Serena Williamsnek stratégiát kell váltania, hogy elérje célját, az újabb Grand Slam-tornagyőzelmet.

tenisz Serena Williams Margaret Court

Aus. Open: szenzáció! A 15 éves Gauff legyőzte a címvédőt!

2020-01-24 06:06:10

Nagy dolgok történtek az Australian Open pénteki játéknapján: a férfiaknál Fucsovics Márton továbbjutásáról itt olvashatnak bővebben, a nőknél azonban egy könnyekig meghatott volt világelső és két óriási meglepetés vitte a prímet: kiesett Serena Williams és a címvédő Oszaka Naomi is.

Serena Williams Oszaka Naomi Onsz Dzsabur Cori Gauff Caroline Wozniacki Australian Open

Aus. Open: Serena Williams magabiztosan jutott a 32 közé

2020-01-22 09:47:52

Serena Williams két szettben, 6:2, 6:3-ra legyőzte a szlovén Tamara Zidanseket az ausztrál nyílt teniszbajnokság második fordulójában, ezzel már a legjobb 32 között van az amerikai. A férfiaknál a 8. helyen kiemelt Matteo Berrettini búcsúja jelentette a legnagyobb meglepetést a helyi idő szerint a délelőtti programra kiírt mérkőzéseken.

Serena Williams Australian Open

Aus. Open: Djokovics győzött, 900-adszor karrierje során

2020-01-20 07:38:02

Roger Federer három sima játszmában, 6:3, 6:2, 6:2-re legyőzte az amerikai Steve Johnsont az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) férfi egyesének első fordulójában. Novak Djokovics szintén nyert, a szerb klasszis Jan-Lennard Struff ellen profi pályafutása 900. győzelmét könyvelte el. A hölgyeknél a hétszeres bajnok Serena Williams, a címvédő Oszaka Naomi, a tavalyi döntős Petra Kvitová és a pályafutása utolsó Grand Slam-tornáján szereplő Caroline Wozniacki is továbbjutott, míg a 15 éves Coco Gauff kiejtette a nála 24 esztendővel idősebb Venus Williamset.

Venus Williams Serena Williams Roger Federer Petra Kvitová Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: Serena Williams három év után ismét tornát nyert

2020-01-12 07:24:18

Serena Williams két játszmában, 6:3, 6:4-re legyőzte honfitársát, Jessica Pegulát az aucklandi kemény pályás női teniszverseny vasárnapi döntőjében, ezzel három év után, a 2017-es Australian Open óta először ismét tornát nyert a WTA Touron.

tenisz Serena Williams Karolína Plísková Jessica Pegula

AP: Brady és Bolt előtt LeBron a 2010-es évek legjobbja

2019-12-30 19:21:38

LeBron Jamest választotta a 2010-es évek legjobb férfi sportolójának az AP amerikai hírügynökség.

Usain Bolt Tom Brady Serena Williams LeBron James AP

Sportgazdaság: az elmúlt tíz év legjobban kereső sportolói

2019-12-30 14:28:19

Ugyan az évtized csak jövőre ér véget, sorra érkeznek a 2010-es éveket összegző toplisták. Az amerikai Forbes ennek jegyében összegyűjtötte az elmúlt tíz év tíz legjobban kereső sportolóját. Meglepetésre nem Lionel Messi és nem is Cristiano Ronaldo vezeti a listát. Meglepetésre?

Tiger Woods Serena Williams Roger Federer Manny Pacquiao Lionel Messi Lewis Hamilton

Tenisz: S. Williamst választotta az évtized legjobb női sportolójának az AP

2019-12-28 20:42:09

Serena Williamst választotta az elmúlt évtized legjobb női sportolójának az AP amerikai hírügynökség.

Serena Williams tenisz

Tenisz: Wozniacki lesz Serena Williams társa Aucklandben

2019-12-25 09:46:32

A dán Caroline Wozniacki lesz az amerikai Serena Williams párostársa a január 6-án kezdődő aucklandi kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz női tenisz Serena Williams Caroline Wozniacki

Videó: Mike Tysontól vett bokszleckét Serena Williams

2019-12-21 12:22:31

A tenisz nem kisasszonysport, de azért téli felkészülésnek ez talán mégis túlzás: Serena Williams az alapozás közepén bokszleckéket vett Mike Tysontól, hogy segítségével nagyobb esélye legyen megszerezni 24. Grand Slam-trófeáját!

ökölvívás videó tenisz boksz Serena Williams Mike Tyson

Tenisz: S. Williams a kislányával mutatta be új divatkollekcióját

2019-09-11 15:17:29

Bemutatta új divatkollekcióját Serena Williams, az amerikaiak 23-szoros Grand Slam-bajnok teniszsztárja.

divat US Open Serena Williams New York

A 19 éves lány, aki bátrabb volt Serena Williamsnél

2019-09-09 10:17:11

Serena Williams sorozatban negyedszer veszített el Grand Slam-finálét, ugyanakkor most már Kanadának is van bajnoka, a 19 esztendős Bianca Andreescu.

tenisz US Open Serena Williams Bianca Andreescu

Serena Williams zsinórban negyedszer sem tudta beérni Courtot: Andreescu a US Open bajnoka!

2019-09-07 18:24:30

Bianca Andreescu borította a papírformát New Yorkban, és két szettben, 6:3, 7:5-re legyőzte az amerikaiak klasszisát, Serena Williamst. A 37 éves játékos ezzel zsinórban a negyedik Grand Slam-döntőjét is elbukta „szülési szabadsága” óta, így továbbra sem tudja beérni az egyéni GS-győzelmek számában Margaret Courtot. A 19 esztendős kanadai élete első Grand Slam-tornáját nyerte.

US Open Serena Williams Bianca Andreescu tenisz

US Open: Andreescu legyőzte Serena Williamst a döntőben

2019-09-07 23:32:46

Bianca Andreescu két szettben legyőzte Serena Williamst az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságán (US Open), a női egyes szombati döntőjében. A 19 éves kanadai hölgy élete első Grand Slam-tornáját nyerte meg New Yorkban.

US Open Serena Williams Bianca Andreescu

US Open: Szvitolinának sem volt esélye Serena Williams ellen

2019-09-05 18:48:48

Nehéznek indult, sima lett a vége: Serena Williams 71 perc alatt 6:3, 6:1-re nyert az ukrán Elina Szvitolina ellen, így a tavalyi után ismét bejutott a US Open fináléjába.

tenisz US Open 2019 US Open Serena Williams Elina Szvitolina Bianca Andreescu

US Open: Konta és Serena Williams is a nyolc közé került

2019-09-01 22:55:26

Serena Williams a negyeddöntőbe jutott vasárnap az amerikai nyílt teniszbajnokság női versenyében, míg a harmadikként rangsorolt Karolína Plísková búcsúzott a 16 között.