Tenisz: S. Williams visszalépett a Cincinnati tornától

A korábbi világelső amerikai Serena Williams hátsérülése miatt nem vesz részt a Cincinnatiban zajló tenisztornán.

Tenisz: ellenfele vigasztalta a zokogó S. Williamst – videó

Megható jelenetek játszódtak le vasárnap Kanadában, a torontói tenisztorna fináléjában.

tenisz Serena Williams Bianca Andreescu

Tenisz: S. Williams sérülés miatt feladta, Andreescu nyerte a döntőt

2019-08-11 20:50:53

A Torontóban rendezett, 2.8 millió dollár összdíjazású, kemény pályás női tenisztorna döntője 19 perc játék után véget ért, miután Serena Williams hátfájására hivatkozva feladta a 19 éves, kanadai Bianca Andreescu elleni döntőt.

WTA Toronto Serena Williams Bianca Andreescu

Tenisz: először döntős hazai pályán a kanadai tinilány

2019-08-10 23:05:36

Elsőként a hazai közönség előtt szereplő, 19 éves Bianca Andreescu jutott döntőbe a 2.83 millió dollár (833 millió forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztornán, mivel a szombati elődöntőben két játszmában diadalmaskodott az amerikai Sofia Kenin felett. A találkozó 2 óra 6 percig tartott.

Serena Williams Bianca Andreescu WTA Toronto tenisz

Tenisz: Halep feladta, Serena Williams rangadót nyert

2019-08-10 12:20:46

Simona Halep Achilles-ín-problémái miatt az első játszma elvesztése után feladta a cseh Marie Bouzková elleni negyeddöntőt a 2.83 millió dollár (833 millió forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztornán.

tenisz Simona Halep Serena Williams Rafael Nadal

Forbes: ismét S. Williams a legjobban kereső női sportoló

2019-08-07 10:46:41

Sorozatban a negyedik évben lett Serena Williams amerikai teniszező a legjobban kereső női sportoló.

Serena Williams Forbes

Az idei wimbledoni verseny 10 legemlékezetesebb története

2019-07-16 11:17:38

Simona Halep és Novak Djokovics győzelmével ért véget az év harmadik Grand Slam-tornája, amelynek számtalan történetéből kiválogattuk a tíz legemlékezetesebbet. Szóval következzenek a „legek” a 2019-es wimbledoni teniszversenyről.

Wimbledon Serena Williams Roberto Bautista Agut Nick Kyrgios Markosz Bagdatisz Fucsovics Márton

Kikapott a wimbledoni döntőben a 37 éves legenda

2019-07-13 14:39:45

Kikapott a wimbledoni tenisztorna női egyes döntőjében a 37 esztendős amerikai Serena Williams, aki így nem szerezte meg 24. Grand Slam-győzelmét. A sokkal összeszedettebb román Simona Halep nagyon könnyű győzelmet aratott, 56 percnyi játék után nyert.

tenisz női tenisz közvetítés Wimbledon Simona Halep Serena Williams

Wimbledon: Halep először döntős, Serena Williams lesz az ellenfele

2019-07-11 15:41:29

A román Simona Halep pályafutása során először bejutott a fináléba a wimbledoni teniszbajnokságon, miután a csütörtöki elődöntőben két sima játszmában legyőzte az ukrán Elina Szvitolinát. A szombati döntőben Wimbledon hétszeres bajnoka, Serena Williams lesz az ellenfele, az amerikai világklasszis két szettben búcsúztatta a cseh Barbora Strycovát.

tenisz Wimbledon Simona Halep Serena Williams Elina Szvitolina Barbora Strycová

Tenisz: a tavalyi US Open után Serena Williams pszichológushoz járt

2019-07-10 12:11:57

A 23-szoros Grand Slam-győztes teniszező, Serena Williams egy magazinnak adott interjúban bevallotta, hogy a tavalyi US Open elveszített döntője után pszichológushoz járt.

tenisz Serena Williams Oszaka Naomi

Wimbledon: Serena 12-edszer, Halep másodszor a négy között

2019-07-09 17:25:52

Simona Halep másodszor, Serena Williams 12. alkalommal jutott be a wimbledoni teniszbajnokság elődöntőjébe: a román hölgy a kínai Csang Suajt győzte le két játszmában, míg a hétszeres bajnok amerikai honfitársát, Alison Riske-et verte meg három szettben.

tenisz Wimbledon Simona Halep Serena Williams Elina Szvitolina

Wimbledon: tízezer dollárra büntették Serena Williamset

2019-07-09 09:58:44

Pénzbüntetéseket szabott ki a wimbledoni tenisztorna vezetősége több játékosra.

Wimbledon 2019 Wimbledon Serena Williams Nick Kyrgios Fabio Fognini

Wimbledon: kiesett a női világelső, majd a 15 éves tehetség is

2019-07-08 13:59:15

Kiesett a világelső Ashleigh Barty a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének negyedik fordulójában: a Roland Garros-győztes ausztrál az amerikai Alison Riske-től kapott ki három játszmában, 1 óra 37 perces mérkőzésen. Később a hetedikként kiemelt Simona Halep is bejutott a legjobb nyolc közé, ő a torna meglepetésembere, a 15 esztendős Cori Gauff ellen diadalmaskodott 6:3, 6:3-ra.

tenisz Wimbledon Simona Halep Serena Williams Cori Gauff Ashleigh Barty

Wimbledon: Serena Williams simán győzve a 16 között

2019-07-06 16:23:10

Magabiztos győzelemmel jutott be a legjobb 16 közé Serena Williams a wimbledoni teniszbajnokság női versenyében.

Wimbledon Tenisz Serena Williams Petra Kvitová Nisikori Kei

Wimbledon: Murray és S. Williams együtt indul vegyes párosban

2019-07-03 10:22:59

Andy Murray és Serena Williams együtt indul vegyes párosban a wimbledoni teniszbajnokságon.

Wimbledon Serena Williams Andy Murray

Wimbledon: Federer ráijesztett rajongóira; jöhet a Nadal–Kyrgios

2019-07-02 17:17:20

Roger Federer az első játszmát elveszítette, de végül négy szettben (3:6, 6:1, 6:2, 6:2) legyőzte a dél-afrikai Lloyd Harrist a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének első fordulójában. Az első tíz kiemelt közül Alexander Zverev és Sztefanosz Cicipasz után Dominic Thiem is kiesett, míg Rafael Nadal három-, Nick Kyrgios ötjátszmás, Jo-Wilfried Tsonga ötvennyolc perces (!) meccset nyert meg. A hölgyeknél továbbjutott a világelső Ashleigh Barty, a címvédő Angelique Kerber és a hétszeres győztes Serena Williams, búcsúzott viszont a 2017-es bajnok Garbine Muguruza.

tenisz Wimbledon Serena Williams Roger Federer Rafael Nadal Nick Kyrgios

Wimbledon: Nadal szerint nem tisztességes a szabály

2019-06-29 18:48:29

A hagyományoknak megfelelően szombaton tartották a wimbledoni médianapot, amelyen Rafael Nadal nyitotta, Novak Djokovics zárta a sort, kettejük között pedig egymásnak adták a kilincset a legnagyobb sztárok.

Wimbledon 2019 Wimbledon Serena Williams Roger Federer Rafael Nadal

NBA: bajnok a Toronto, ezzel pedig hivatalosan is megtört a „Drake-átok”

2019-06-14 12:26:51

Úgy tűnik, hivatalosan is megtört a Drake-átok, mivel a kanadai-amerikai rapper szülővárosának csapata, a Toronto Raptors történelmi tettet végrehajtva első alkalommal megnyerte az észak-amerikai profi kosárlabdaligát (NBA). „Drizzy” fellépései miatt járja a világot, így rengeteg híres sportolóval állt össze egy-egy közös képre vagy ment el mérkőzésükre, akik a fotót követően vagy kikaptak, vagy hatalmasat buktak csapatukkal, őket gyűjtöttük most össze.

Toronto Raptors Sergio Agüero Serena Williams Pierre-Emerick Aubameyang NBA Layvin Kurzawa

Tenisz: Thiem vegyes párosban szerepelne Serena Williamsszel

2019-06-12 09:57:43

Az osztrák Dominic Thiem felajánlotta, hogy vegyes párosban indulna az amerikai Serena Williamsszel az év hátralévő két tenisz Grand Slam-versenyének egyikén annak érdekében, hogy lezárják a közöttük Párizsban kialakult nézeteltérést.

tenisz Wimbledon US Open Serena Williams Roland Garros Dominic Thiem

Roland Garros: Nisikori a kiesés széléről kapaszkodott vissza

2019-06-03 13:05:01

Kiesett az amerikai Sofia Kenin és a cseh Katerina Siniaková a Francia nemzetközi teniszbajnokság női versenyének nyolcaddöntőjében.