Találatok a Serena Williams címkére

Találatok száma: 547

Tenisz: Djokovics és S. Williams kétszettes győzelemmel kezdett

2018-08-14 10:56:53

Novak Djokovics, valamint a szintén volt világelső Serena Williams is győzelemmel mutatkozott be a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán.

tenisz Serena Williams Novak Djokovics

Tenisz: Serena Williams nem indul Montrealban

2018-08-04 18:25:54

Az egyesben 23-szoros Grand Slam-győztes Serena Williams visszalépett a jövő heti montreali tenisztornától.

tenisz női tenisz Serena Williams Babos Tímea

Tenisz: Serena Williams karrierje legsúlyosabb vereségét szenvedte el

2018-08-01 08:36:14

Konta Johanna két szettben simán legyőzte Serena Williamset a San Joséban zajló kemény pályás női tenisztornán.

tenisz női tenisz WTA Serena Williams Konta Johanna

Tenisz: Serena Williamset ellenőrzik a legtöbbször

2018-07-25 14:52:25

Serena Williams egyre inkább zokon veszi, hogy állandóan doppingellenőrök keresik fel. Az Egyesült Államok Doppingellenes Ügynöksége szerint a wimbledoni döntős amerikait 2018-ban többet tesztelték, mint bármely más teniszezőt.

tenisz Serena Williams

Ennyi hibával nem lehet: Kerber ülhetett fel a wimbledoni trónra

2018-07-14 15:18:16

Angelique Kerber 6:3, 6:3-ra nyert Serena Williams ellen a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének döntőjében. A német játékos ezzel már háromszoros Grand Slam-bajnoknak mondhatja magát, korábban az Australian Openen és a US Openen diadalmaskodott.

tenisz Wimbledon Serena Williams Angelique Kerber

Wimbledon: S. Williams lesz Kerber ellenfele a döntőben

2018-07-12 18:23:08

A 23-szoros Grand Slam-győztes Serena Williams lesz Angelique Kerber ellenfele a wimbledoni teniszbajnokság női versenyének döntőjében, miután csütörtökön két szettben megverte a német Julia Görgest.

tenisz Wimbledon Serena Williams Julia Görges

Wimbledon: Serena továbbjutott, Venus elbúcsúzott

2018-07-06 19:10:50

Az amerikai Serena Williams bejutott a 16 közé a wimbledoni teniszbajnokságon, míg testvére, a tavaly döntős Venus kiesett a pénteki játéknapon.

tenisz Wimbledon Venus Williams Serena Williams Kristina Mladenovic

Wimbledon: Federer egyesben, Babos párosban első kiemelt

2018-06-27 11:11:32

A torna szervezői nyilvánosságra hozták a wimbledoni teniszbajnokság kiemelési rangsorát: a férfiaknál a címvédő Roger Federer, a nőknél a világelső Simona Halep az első kiemelt, míg női párosban az Australian Open-győztes Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a legmagasabban jegyzett duó. A főtábla sorsolását pénteken készítik el.

tenisz Wimbledon Simona Halep Serena Williams Roger Federer Kristina Mladenovic

Tenisz: Serena Williams harcot indított a szülő nőkért

2018-06-27 09:43:12

Serena Williams szerint változtatást igényelnek a kiemelési szabályok, hogy a nők anélkül tervezhessenek családalapítást, hogy félteniük kellene karrierjüket és megélhetésüket.

Wimbledon Serena Williams

Wimbledon: Wozniacki kiemelné Serena Williamset

2018-06-26 13:33:16

Az idei Australian Open győztese, Caroline Wozniacki azt szeretné, ha a szülési szabadsága után idén tavasszal visszatért Serena Williams kiemelt lenne a hétfőn kezdődő wimbledoni nyílt teniszbajnokságon.

Caroline Wozniacki Serena Williams Wimbledon tenisz

Tenisz: S. Williams 268 helyet javított a ranglistán, Fucsovics egyet rontott

2018-06-11 11:23:54

Továbbra is a vasárnap 11. Roland Garros-címét szerző spanyol Rafael Nadal vezeti a férfi teniszezők világranglistáját, amelyen Fucsovics Márton egy helyet rontva a 46. helyen áll, a hölgyeknél Babos Tímea maradt a 37., míg a korábbi világranglista-vezető, a másfél éve kihagyás után visszatérő Serena Williams rögtön 268 helyet javított.

tenisz Simona Halep Serena Williams Rafael Nadal Fucsovics Márton Babos Tímea

Tenisz: Serena Williams ott lesz a wimbledoni tornán

2018-06-09 18:14:19

Edzője, Patrick Mouratoglou szerint a korábbi világelső Serena Williams ott lesz a wimbledoni teniszbajnokságon.

tenisz Wimbledon Serena Williams

Roland Garros: S. Williams visszalépett, nem játszik Sarapovával

2018-06-04 15:50:48

Szinte közvetlenül a nyolcaddöntő előtt Serena Williams visszalépett a francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyének további küzdelmeitől.

tenisz Serena Williams Roland Garros Marija Sarapova

Roland Garros: itt a magyarázat S. Williams különleges ruhájára!

2018-05-30 12:52:49

A háromszoros Roland Garros-győztes Serena Williams a cseh Kristyna Plísková legyőzésével (7:6, 6:4) bejutott a francia nyílt teniszbajnokság második fordulójába. A 36 éves amerikai hölgy különleges, Macskanőre emlékeztető szerelésben lépett pályára, amit a meccs után azzal indokolt, hogy a dressz segíti a vérkeringését.

tenisz Serena Williams Roland Garros

Roland Garros: Feliciano López beállította Federer rekordját

2018-05-29 19:32:24

Kétjátszmás győzelemmel tért vissza a Francia nemzetközi teniszbajnokságra Serena Williams. Az egyesben 23-szoros Grand Slam-torna-győztes – a Roland Garroson háromszor diadalmaskodó – amerikai versenyző az első fordulóban Kristyna Plískovát múlta felül 1 óra 45 perc alatt.

tenisz Serena Williams Roland Garros Roger Federer Feliciano López

Tenisz: Serena Williams nem lesz kiemelt a Roland Garroson

2018-05-22 11:13:15

Az egyéniben 23-szoros Grand Slam-győztes amerikai Serena Williams nem lesz kiemelt a francia nyílt teniszbajnokságon.

Tenisz: Serena Párizsban edzett, Raonic visszalépett a Garrostól

2018-05-21 12:00:15

Szombaton még Harry herceg és Meghan Markle esküvőjén vett részt, vasárnap már Párizsban edzett Serena Williams, akiről még mindig nem tudni, hogy elindul-e a május 27-én, vasárnap rajtoló Roland Garroson.

tenisz Serena Williams Roland Garros Milos Raonic

Tenisz: lehet, hogy a Garroson sem indul Serena Williams

2018-05-09 13:49:08

A 23-szoros Grand Slam-bajnok amerikai Serena Williams nem indul jövő héten a római salakpályás tenisztornán.

tenisz női tenisz WTA Serena Williams Roland Garros

Tenisz: Serena Williams kihagyja a madridi tornát

2018-05-03 15:06:19

A 23-szoros Grand Slam-bajnok Serena Williams nem indul el jövő héten a madridi salakpályás tenisztornán.

tenisz WTA Madrid Serena Williams

Fed-kupa: a Williams nővérek kihagyják az elődöntőt

2018-04-11 19:19:46

A címvédő amerikai női teniszválogatott Serena és Venus Williams nélkül áll ki a Franciaország elleni, jövő hétvégi Fed-kupa-elődöntőre.

Venus Williams Sloane Stephens Serena Williams Madison Keys Fed-kupa Coco Vandeweghe