Találatok a Sandhausen címkére

Találatok száma: 13

Légiósok: Stieber a kispadról nézte csapata győzelmét

2017-02-17 20:28:16

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2) huszonegyedik fordulójában Stieber Zoltán csapata, a Kaiserslautern háromgólos győzelmet aratott a Sandhausen felett.

légiósok Stieber Zoltán Sandhausen Kádár Tamás Kaiserslautern Adorján Krisztián

Német Kupa: a Schalke továbbment, Király korábbi csapata nem

2017-02-08 20:13:34

A Schalke 4–1-re legyőzte a másodosztályú SV Sandhausen csapatát, a harmadosztályú Sportfreunde Lotte pedig 2–0-ra az 1860 Münchent, ezzel a két csapat továbbjutott a Német Kupa negyeddöntőjébe.

Sportfreunde Lotte Schalke Sandhausen Német Kupa 1860 München

Bundesliga 2.: Megyeri pechje, a 93. percben kapott gólt – videó

2016-09-23 20:51:26

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) hetedik fordulójában Megyeri Balázs együttese, a Greuther Fürth hazai pályán 1–1-es döntetlenre végzett a Sandhausennel.

videó légiósok Sandhausen Megyeri Balázs Greuther Fürth Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: 6–0 idegenben, amely átírta a rekordkönyvet

2015-08-14 22:00:47

A tavasszal még élvonalbeli Paderborn hazai pályán óriási, 6–0-s verést kapott a Sandhausentől a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 3. fordulójának pénteki játéknapján.

Sandhausen Paderborn Bundesliga 2.

Videó: Tokody híres gólját idézték a német második ligában

2015-03-03 19:18:56

Rendkívül balszerencsésen ért a labdába Sascha Mockenhaupt, a német másodosztályban szereplő Aalen ladarúgója a Sandhausen elleni idegenbeli mérkőzésen. A hazaiak 1–0-s vezetésénél Mockenhaupt menteni akart, de nem jött össze. A végeredmény 2–0 lett.

videó Sascha Mockenhaupt Sandhausen Aalen

Bundesliga 2.: beszélt a Fradival, de a Sandhausent választotta

2014-05-06 08:30:57

A német második ligás Sandhausenben folytatja pályafutását Aziz Bouhaddouz, a Bayer Leverkusen második csapatának gólerős labdarúgója.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Sandhausen FTC Bundesliga 2. Aziz Bouhaddouz

PMFC: a távozó légiós a német másodosztályban folytatja

2014-01-20 14:47:52

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2.) szereplő SV Sandhausennél folytatja pályafutását Eke Uzoma, a PMFC-től távozó légiós. A nigériai védő – aki középpályásként is bevethető – a szezon végéig szóló szerződést köt új csapatával.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Sandhausen PMFC NB I Eke Uzoma

Videó: ijedtében öngólt rúgott a frankfurti labdarúgó

2013-12-05 17:19:53

Különleges öngólt szerzett Sebastian Rode, az Eintracht Frankfurt labdarúgója a Sandhausen elleni mérkőzésen a Német Kupában. A találkozó 64. percében Rode nem vette észre, hogy mögé lopakodott egy sandhauseni, így amikor megfordult, szembe találta magát az ellenféllel. Rode ijedtében gyorsan hazaadott, ám a kapus máshol járt, így a labda a kapuban kötött ki. Ezzel együtt Frankfurt 4–2-re győzött.

videó Sandhausen Német Kupa Eintracht Frankfurt

Bundesliga 2.: a Hertha újabb lépést tett a bajnoki cím felé

2013-05-03 19:55:43

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 32. fordulójának pénteki játéknapján a már biztos feljutó Hertha hazai pályán 3–2-es győzelmet aratott a kiesés ellen küzdő Erzgebirge Aue ellen, így nagy lépést tett a bajnoki cím felé.

német labdarúgás Sandhausen Hertha Erzgebirge Aue Dynamo Dresden Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: a Braunschweig is feljutott az első osztályba

2013-04-26 20:22:51

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 31. fordulójának pénteki játéknapján a tabella második helyén álló Braunschweig 1–0-s győzelmet aratott a középmezőnyben állomásozó Ingolstadt otthonában, így matematikailag is biztossá vált, hogy jövőre az első osztályban szerepelhet. A mindent eldöntő gól a 91. percben született, amikor Damir Vrancic szabadrúgásból gyönyörűen csavart a hazai kapuba.

német labdarúgás Union Berling Sandhausen Regensburg Ingolstadt Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: Király nem kapott gólt, csapata győzött

2013-03-08 20:06:15

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 25. fordulójának pénteki játéknapján a Király Gáborral felálló 1860 München 1–0-s győzelmet aratott a Sandhausen otthonában, így továbbra is reális esélye van az osztályozót jelentő harmadik hely megszerzésére.

1860 München Aalen Bundesliga 2. FSV Frankfurt Király Gábor Regensburg

Bundesliga 2.: a Sandhausen értékes három pontot szerzett

2013-03-01 20:02:35

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 24. fordulójának pénteki játéknapján a 17. helyen álló Sandhausen idegenben 3–1-es győzelmet aratott a sereghajtó Regensburg ellen, így pontszámban utolérte az osztályozós helyen álló, 16. Dynamo Dresdent.

német labdarúgás Union Berlin Sandhausen Regensburg Paderborn Erzgebirge Aue

Bundesliga 2.: a berliniek folytatták a felzárkózást

2013-02-01 19:52:34

A másodosztályú német labdarúgó-bajnokság 20., idei első fordulójában az Union Berlin 3–1-re legyőzte a kieső zónában állomásozó Sandhausent, így folytatta a felzárkózást az élmezőnyre. Az Aalen a Bochummal, a Dynamo Dresden a Duisburggal játszott döntetlent.