Találatok a Sampdoria címkére

Találatok száma: 528

Milan: megvan a piros-feketék új vezetőedzője – hivatalos

2019-06-19 19:41:39

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Milan bemutatta új vezetőedzőjét, Marco Giampaolót.

olasz foci Serie A Sampdoria Milan Marco Giampaolo

Serie A: a Sampdoria búcsúzóul legyőzte a tartalékos Juventust

2019-05-26 19:57:52

A Cristiano Ronaldót nélkülöző Juventus 2–0-s vereséget szenvedett Genovában, a Sampdoria vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 38., azaz utolsó fordulójában. A torinói együttes a 80. percben Moise Kean révén ugyan a kapuba talált, ám les miatt nem adták meg a gólt. Négy perccel később érkezett Gregoire Defrel, majd a hosszabbításban Gianluca Caprari találata.

olasz labdarúgás Serie A Sampdoria Juventus

Serie A: megható jelenetek után, egy ponttal búcsúzott a klublegenda

2019-05-19 14:34:36

A Chievo Verona hazai pályán 0–0-s mérkőzést játszott a Sampdoriával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójában. Ezen a mérkőzésen búcsúzott el a veronai közönségtől a 40 esztendős Sergio Pellissier, aki korábban bejelentette, az idény végén felhagy a profi labdarúgással.

olasz labdarúgás Serie A Sergio Pellissier Sampdoria Chievo Verona

Aranycipő: Messi újra növelte az előnyét Mbappéval szemben

2019-04-30 10:13:35

Az FC Barcelona szombaton Lionel Messi góljával 1–0-ra legyőzte a Levantét, így bebiztosította bajnoki címét. Az argentin klasszis ezzel már 34 gólnál jár, és mivel Kylian Mbappé a hétvégén nem játszott bajnokit (kupadöntőzött a PSG), így növelte előnyét az Aranycipőért folytatott versenyben. Viszont két meccsel többet játszhat még a fiatal francia, mint a BL-ben is érdekelt Barca kiválósága.

Sampdoria PSG Mohamed Szalah Liverpool Lionel Messi Kylian Mbappé

Serie A: Quagliarella szokásos gólja is kevés volt a Lazio ellen

2019-04-28 19:54:59

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában a nemzetközi kupaszereplésért küzdő Lazio Felipe Caicedo korai duplájának köszönhetően idegenben 2–1-re legyőzte a Sampdoriát.

Serie A Sampdoria Lazio Felipe Caicedo Fabio Quagliarella

Utánpótlás: tizenegyesekkel a Sampdoria nyerte a Honvéd-kupát

2019-04-22 20:42:23

Az idén nyolcadik alkalommal megrendezett Budapest Honvéd-utánpótláskupa döntőjét nagy izgalmak után, 2–2-es rendes játékidőt követően tizenegyesekkel a Sampdoria nyerte a Crvena zvezda ellen. A házigazda Budapest Honvéd MFA U16-os csapata a harmadik helyen végzett.

Sampdoria Honvéd-kupa Crvena zvezda

Videó: kétszer akart öklözni a kapus, egyszer vetődni, 3 gól lett belőle

2019-04-20 16:50:45

Tizenöt perc alatt két gólt is kapott szabadrúgásból a Sampdoria a Bolognától az olasz élvonal (Serie A) 33. fordulójában, ráadásul mindkettőnél bőven benne volt a gólban a vendégek kapusa, Emil Audero. Az olasz futballista ugyanis mindkét helyzetnél úgy gondolta, ki tudja öklözni a labdát, ám mindkétszer tévedett. Méghozzá elég nagyot… Aztán a harmadik bolognai gólnál feltette a koronát a teljesítményére.

videó olasz foci olasz bajnokság Serie A Sampdoria Bologna

Serie A: nyögvenyelős siker, megszakadt a Roma rossz sorozata

2019-04-06 20:55:23

A Roma 1–0-ra legyőzte idegenben a Sampdoriát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában.

olasz foci Serie A Sampdoria Roma

Serie A: Donnarumma bénázása három pontba került a Milannak

2019-03-30 20:37:25

A Sampdoria hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Milant az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában.

olasz foci Serie A Sampdoria Milan Gianluigi Donnarumma

Videó: Donnarumma döbbenetes hibája, gólpassz az ellenfélnek

2019-03-30 20:33:36

Már az első percben megszerezte a vezetést a Sampdoria a Milan elleni mérkőzésen, mégpedig egy egészen furcsa góllal. A milánói kapus, Gianluigi Donnarumma egészen egyszerűen lábon rúgta a labdával az ellenfél játékosát, Grégorie Defrelt, akiről bepattant a labda a kapuba.

olasz labdarúgás Serie A Sampdoria Milan Grégoire Defrel Gianluigi Donnarumma

Serie A: Quagliarella nem tud leállni, a Samp simán nyert

2019-03-16 14:59:19

A Sampdoria 5–3-ra legyőzte a Sassuolót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 28. fordulójában.

olasz foci Serie A Sassuolo Sampdoria Fabio Quagliarella

Serie A: argentin csúcstalálkozó Udinében, kikaptak Nagyék

2019-03-03 16:08:27

Az Udinese Nagy Ádám együttesét, a Bolognát, míg a Sampdoria a SPAL-t győzte le 2–1-re az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában. A Genoa hiába futballozott majd' egy órán át emberelőnyben, nem tudott gólt szerezni a Frosinone ellen (0–0). Schäfer András nem került be a genovai csapatba.

olasz labdarúgás Udinese Serie A Sampdoria SPAL Genoa

Serie A: a brutális belépő után jött a VAR, de a piros lap elmaradt – videó

2019-02-24 14:21:53

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójában a Sampdoria hazai pályán, Fabio Quagliarella tizenegyesből szerzett góljának köszönhetően 1–0-ra legyőzte a Cagliarit. A mérkőzés emellett egy borzasztó játékvezetői ítéletről marad igazán emlékezetes…

videobíró olasz labdarúgás VAR Sampdoria Cagliari

Serie A: öt perc alatt három gól – fordulatos hajrában Inter-siker

2019-02-17 19:17:24

Az Internazionale hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott a Sampdoria felett az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában, ezzel őrzi harmadik helyét és négypontos előnyét a dobogóért dúló csatában a városi rivális AC Milannal szemben.

Serie A Sampdoria Internazionale

Serie A: 70 másodperc alatt két gólt lőtt és simán nyert a Napoli

2019-02-02 20:06:40

A Napoli hazai pályán 3–0-s győzelmet aratott a Sampdoria ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 22. fordulójában. A hazai együttes az első félidőben 70 másodperc leforgása alatt két gólt is szerzett, majd a végeredményt Simone Verdi a 89. minutumban állította be. A nápolyiak ezzel visszavágtak az őszi, genovai vereségükért.

olasz labdarúgás Serie A Sampdoria Napoli

Serie A: beállította Batistuta rekordját az olasz válogatott támadó

2019-01-26 19:53:37

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójának szombati játéknapján a Sassuolo a Cagliarit, a Sampdoria pedig az Udinesét ütötte ki.

Udinese Serie A Sassuolo Sampdoria Cagliari

Serie A: Batistuta nyomdokain a csatár; rangadót nyert a Napoli

2019-01-20 17:14:47

A Nagy Ádámot nélkülöző Bologna 1–1-es döntetlent játszott a SPAL otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában. A magyar válogatott középpályást nem cserélték be. A Napoli 2–1-re megnyerte odahaza a Lazio elleni rangadót.

Serie A Sampdoria SPAL Fiorentina Bologna

Olasz Kupa: Cutrone a hős, tovább él a Milan elképesztő sorozata

2019-01-12 16:54:20

Elsőként a Serie A 4. helyén álló Lazio jutott be a labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjébe, a nyolcaddöntőben 4–1-re legyőzte a harmadosztályú Novarát. A római együttest a Milan is követte, amely Patrick Cutrone ráadásban szerzett duplájával 2–0-ra legyőzte idegenben a Sampdoriát.

Sampdoria Olasz Kupa Novara Milan Lazio

Serie A: ismét CR volt a hős, a Juve legyőzte a Sampdoriát

2018-12-29 12:53:22

A Juventus 2–1-re legyőzte a Sampdoriát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójában.

olasz foci Serie A Sampdoria Juventus Cristiano Ronaldo

Serie A: nyertek az esélyesek, kiélezett a harc az El-ért

2018-12-16 15:04:07

A Fiorentina 3–1-re legyőzte az Empolit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16. fordulójában. Nem hibázott a Sassuolo és a Sampdoria sem.