Találatok a PLER-Airport címkére

Találatok száma: 13

Kézilabda: a Pick Szeged követte a Veszprémet a fináléba

2008-04-26 00:00:20

A Veszprém után a Pick Szeged is esélyeshez méltóan nyert a Magyar Kupa elődöntőjében, így Szeged–Veszprém döntőre kerül sor vasárnap.

Mol-Pick Szeged PLER-Airport

Magabiztos győzelemmel foglalta el helyét a döntőben a Pick Szeged

2008-04-23 00:00:20

Az MKB Veszprém után a Pick Szeged is bejutott a férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjébe, miután fölényes, 30-22-es győzelmet aratott a PLER-Airport ellen a második szombati elődöntőbe. A szegedi csapat a 10. percben vette át a vezetést, amit a továbbiakban már nem is engedett ki kezéből. A döntőben a Veszprém a 18., a Szeged a 6. kupasikeréért fog hajtani.

Hazai környezetben ülne vissza a trónra a Pick Szeged csapata

Ezen a hétvégén rendezik a férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjét. A helyszín az Újszegedi Sportcsarnok lesz, tehát a Pick Szeged saját közönsége előtt nyerheti el a kupát. Az elődöntőkre (Veszprém–Dunaferr és Szeged–PLER) szombaton, míg a döntőre és a bronzcsatára vasárnap kerül sor.

Mol-Pick Szeged PLER-Airport Telekom Veszprém

Veszprém-Dunaferr és Szeged-PLER mérkőzések a döntőbe jutásét

2008-03-31 00:00:22

A Magyar Kézilabda-szövetség székházában megtartották a Magyar Kupa négyes döntőjének sorsolását. A Fortuna "határozata" szerint a címvédő MKB Veszprém a Dunaferr ellen, míg a Pick-Szeged a PLER-Airport ellen küzd majd meg a fináléba jutásért.

PLER-Airport Veszprém

Kézilabda, férfi NB I, rájátszás: a Komló kikapott a PLER-től

2008-03-15 00:00:33

A Komló hazai pályán kapott ki a PLER-Airporttól a Buapest Bank Férfiliga 1-8. helyéért vívott rájátszásában.

PLER-Airport Komló Budapest Bank férfiliga

Férfi kézilabda NB I: mezőkövesdi siker a PLER-Airport ellen

2007-12-05 00:00:09

Meglepetésre a Mezőkövesdi KC 28-27-re legyőzte a PLER-t a férfi kézilabda NB I A csoportjának 12. fordulójában.

NB I PLER-Airport

A Szeged visszavágott a Debrecennek a szeptemberi vereségért

2007-11-18 00:00:11

Három mérkőzést rendeztek szerdán a férfi kézilabda NB I 11. fordulójában. Az A csoportban a címvédő Pick Szeged magabiztosan, 34-18-ra győzött az éllovas Debrecen ellen, a Pestszentlőrinc a Százhalombattát verte, míg a B csoportban a Dunaferr a Balatoni KC otthonában tudott nyerni.

Kézilabda, férfi KEK: egy kivétellel biztos továbbjutások

2007-09-17 00:00:10

A férfi kézilabdázók harmadik számú nemzetközi kupasorozatában, a KEK-ben az első fordulóból továbbjutó nyolc csapat közül hét kettős győzelemmel léphetett tovább.

PLER-Airport 1. forduló

A Dunaferr harmadik sikerével simán gyűjtötte be a bronzérmet

2007-05-22 00:00:20

A harmadik mérkőzést is megnyerte a Dunaferr férfi kézilabdacsapata a magyar bajnokság harmadik helyéért folytatott párharcban. A bronzérem megszerzése mellett előtérbe került Császár Gábor búcsúztatása is, aki ősztől Dániában folytatja pályafutását.

PLER-Airport Dunaferr

Lapcsevics vezérletével biztos MKB-győzelem

2006-11-18 00:00:10

Hazai pályán hatalmas, tizenhét gólos különbséggel győzte le az MKB-Veszprém a Pestszentlőrint-Elektromos együttesét a férfi kézilabda NB I 9. fordulójában. A PLER-nek ez volt a harmadik veresége, a Zovko-csapat továbbra is százszázalékos.

Telekom Veszprém férfi NB I

Dán ellenfelet kapott az MKB, spanyolt a Szeged

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a veszprémiek a dán Koldinggal, míg a szegediek a spanyol Valladoliddal mérkőznek. Az EHF Kupában a legjobb tizenhat között a Dunaferr a spanyol Aragonnal, míg a PLER-Airport svájci Grasshoppersszel találkozik.

Mol-Pick Szeged Bajnokok_Ligája

Férfi EHF-kupa: Kettős győzelemmel a 16 között a PLER-Airport

2006-11-19 00:00:16

Kettős győzelemmel bejutott a nyolcadddöntőbe a PLER-Airport együttese a férfi kézilabda EHF-kupában, miután a visszavágón 25-21-re győzött a litván Viking Malt Panevezys együttese ellen. Szombaton 31-24-re nyerte a Tromos a Népfürdő utcában.