Találatok a Oszaka Naomi címkére

Találatok száma: 30

Tenisz: két győzelem egy napon, trófea a jutalom

2019-01-05 13:23:44

Az első helyen kiemelt Arina Szabalenka nyerte meg a sencseni női tenisztornát, mivel a döntőben legyőzte az amerikai Alison Riske-et.

WTA Oszaka Naomi Nisikori Kei Leszja Curenko Arina Szabalenka Alison Riske

Tenisz: Babos Tímea kiejtője legyőzte Caroline Wozniackit

2019-01-03 13:37:11

Az ausztráliai Brisbane-ben zajló női és férfi tenisztornán is továbbjutott a második kiemelt japán versenyző, Oszaka Naomi, illetve Nisikori Kei.

tenisz WTA Brisbane Oszaka Naomi Nisikori Kei Caroline Wozniacki Bianca Andreescu

Tenisz: Andy Murray sikerrel tért vissza, Oszaka is nyert

2019-01-01 13:44:09

Andy Murray továbbjutott az első fordulóból a brisbane-i kemény pályás tenisztorna férfiversenyének keddi játéknapján. A korábbi világelső brit játékos az ausztrál James Duckworth-t győzte le magabiztosan, két szettben, másfél óra alatt.

tenisz Oszaka Naomi Jelena Ostapenko Andy Murray

WTA-vb: Oszaka három vereséggel búcsúzott

2018-10-26 12:36:37

A japán Oszaka Naomi harmadik mérkőzését is elveszítette a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon, pénteken a Vörös csoport utolsó fordulójában az elbukott első játszma után combsérülése miatt feladta a holland Kiki Bertens elleni találkozóját.

tenisz WTA-világbajnokság WTA-vb Oszaka Naomi Kiki Bertens

WTA-vb: Kerber megszerezte első győzelmét

2018-10-24 17:04:46

Az első helyen kiemelt német Angelique Kerber megszerezte első győzelmét a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon, miután szerdán hatalmas csatában legyőzte a hozzá hasonlóan vereséggel rajtolt japán Oszaka Naomit.

tenisz WTA-vb Oszaka Naomi Angelique Kerber

WTA-vb: a US Open bajnoka és a wimbledoni győztes is kikapott

2018-10-22 19:04:23

Kiki Bertens szetthátrányból fordítva nyerte meg az első mérkőzését a szingapúri WTA-világbajnokságon. A holland teniszező a wimbledoni bajnok német Angelique Kerbert múlta felül két óra alatt hétfőn.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Oszaka Naomi Kiki Bertens Angelique Kerber

Tenisz: Nisikori Tokióban, Del Potro Pekingben elődöntős

2018-10-05 19:25:55

A kétszeres bajnok Nisikori Kei két játszmában jutott tovább a tokiói férfi tenisztorna negyeddöntőjéből. A hazaiak kedvence – a torna harmadik kiemeltje – az elődöntőért a görög Sztefanosz Cicipaszt győzte le pénteken 1 óra 23 perc alatt.

tenisz Oszaka Naomi Nisikori Kei Juan Martín del Potro

Tenisz: Cilic szettelőnyről bukott, Ostapenko biciklit kapott

2018-10-02 18:14:19

A kétszeres Grand Slam-torna-győztes bajnok Garbine Muguruza számára a második forduló jelentette a végállomást a pekingi kemény pályás tenisztorna női versenyében. A spanyol játékost a szombaton Vuhanban tornagyőztes fehérorosz Arina Szabalenka búcsúztatta két szettben.

tenisz Oszaka Naomi Marin Cilic Jelena Ostapenko Fucsovics Márton

Tenisz: a tokiói fináléra teljesen elfogyott Oszaka ereje

2018-09-23 08:40:20

A tokiói WTA-torna döntőjére elfogyott a US Open-győztes Oszaka Naomi ereje, a japán teniszezőnő hazai tornáján 6:4, 6:4-es vereséget szenvedett a cseh Karolína Plískovától.

Oszaka Naomi Kiki Bertens Karolína Plísková WTA Tokió

Tenisz: a friss US Open-győztes elődöntős a hazai versenyén

2018-09-21 21:18:34

A harmadik helyen kiemelt japán Oszaka Naomi bejutott az elődöntőbe a tokiói kemény pályás női tenisztornán. A friss US Open-győztes játékos a legjobb nyolc között a nyolcadikként rangsorolt cseh Barbora Strycovánál bizonyult jobbnak két szettben, 1 óra 32 perc alatt.

tenisz Stan Wawrinka Radu Albot Oszaka Naomi Nisikori Kei Dominic Thiem

Tenisz: sima győzelemmel tért haza a US Open bajnoka

2018-09-19 12:40:38

A friss US Open-bajnok Oszaka Naomi győzelemmel mutatkozott be a 800 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású tokiói kemény pályás női tenisztornán szerdán.

tenisz Oszaka Naomi

Tenisz: rekordszerződést köthetnek a US Open-győztessel

2018-09-19 10:14:26

A friss US Open-győztes Oszaka Naomi amerikai sajtóhírek szerint évi 8.5 millió dolláros (mintegy 3 milliárd forintos) bevételt generáló szerződést köt az Adidasszal.

tenisz US Open 2018 US Open Oszaka Naomi Adidas

Töri a japánt, a játékot viszont egyáltalán nem – íme, Oszaka Naomi!

2018-09-10 17:22:49

Mint az már közismert, a 20 éves japán Oszaka Naomi nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesét, a döntőben két szettben legyőzte a hazai legendát, az egyéniben 23-szoros Grand Slam-tornagyőztes Serena Williamset. Az is tudott, hogy Oszaka lett az ázsiai ország első GS-torna-bajnoka, de talán az eddigi életútjával kevesebben vannak tisztában. De csak eddig!

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams Oszaka Naomi

Tenisz: már a harmadik helyen Djokovics – világranglista

2018-09-10 09:16:18

A US Open-győztes szerb Novak Djokovics három helyet javított, így harmadik a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján. A US Open női nyertese, a japán Oszaka Naomi 12 helyet lépett előre, most a hetedik a továbbra is Simona Halep vezette női rangsorban.

tenisz WTA-világranglista Oszaka Naomi Novak Djokovics ATP-világranglista

US Open: Serena Williams pénzbüntetést kapott

2018-09-09 19:13:39

Serena Williams 13 155 fontos (4.7 millió forintos) büntetést kapott az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes döntőjében mutatott magatartásáért.

US Open Serena Williams Oszaka Naomi

US Open: Ledöbbentem, de folytatom a harcot a nőkért – S. Williams

2018-09-09 09:10:25

Serena Williams szexista tettnek nevezte, hogy Carlos Ramos, a US Open szombati női egyes döntőjének bírója elvett tőle egy játékot a második szettben. Az amerikai teniszező a mérkőzés utáni sajtótájékoztatóján elmondta, ledöbbent, de folytatni fogja a harcot a női egyenjogúságért.

tenisz US Open Serena Williams Oszaka Naomi

US Open: drámai finálé, Oszaka legyőzte Serena Williamset

2018-09-08 23:12:01

A 20 éves japán Oszaka Naomi meglepetésre 6:2, 6:4-re legyőzte a 24. Grand Slam-diadalára törő, a mérkőzésvezetővel többször konfliktusba keveredő, büntetőponttal és -gémmel sújtott Serena Williamset az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) szombat este megrendezett női döntőjében.

S. Williams pörölt, Oszaka játszott – japán siker a US Openen!

2018-09-08 21:00:44

A japán Oszaka Naomi nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon a női egyest, mivel a döntőben időnként szenzációsan játszva 6:2, 6:4-re legyőzte Serena Williamset. A hazai klasszis a második szettben többször is a székbíróval vitázott, ami miatt előbb egy pontot, majd egy gémet ajándékba kapott a 20 éves ellenfele, aki karrierje első GS-torna-diadalát aratta.

US Open: megvan az első női japán GS-torna-döntős az open érában

2018-09-07 04:29:05

A japán Oszaka Naomi lesz Serena Williams ellenfele a US Open női egyesének döntőjében, mivel két szettben legyőzte a hazai Madison Keyst. A 20 éves játékos az első japán nő az open érában, akinek összejött a fináléba kerülés egy Grand Slam-tornán.

tenisz US Open 2018 US Open Serena Willams Oszaka Naomi

US Open: Babosék bejutottak a női párosok fináléjába!

2018-09-07 03:53:05

A női párosok világranglistáját vezető Babos Tímea Kristina Mladenovic oldalán bejutott a US Open fináléjába, mivel az elődöntőben két szettben legyőzte a Samantha Stosur, Csang Suaj kettőst.