Találatok a Oszaka Naomi címkére

Találatok száma: 22

Tenisz: a tokiói fináléra teljesen elfogyott Oszaka ereje

2018-09-23 08:40:20

A tokiói WTA-torna döntőjére elfogyott a US Open-győztes Oszaka Naomi ereje, a japán teniszezőnő hazai tornáján 6:4, 6:4-es vereséget szenvedett a cseh Karolína Plískovától.

Oszaka Naomi Kiki Bertens Karolína Plísková WTA Tokió

Tenisz: a friss US Open-győztes elődöntős a hazai versenyén

2018-09-21 21:18:34

A harmadik helyen kiemelt japán Oszaka Naomi bejutott az elődöntőbe a tokiói kemény pályás női tenisztornán. A friss US Open-győztes játékos a legjobb nyolc között a nyolcadikként rangsorolt cseh Barbora Strycovánál bizonyult jobbnak két szettben, 1 óra 32 perc alatt.

tenisz Stan Wawrinka Radu Albot Oszaka Naomi Nisikori Kei Dominic Thiem

Tenisz: sima győzelemmel tért haza a US Open bajnoka

2018-09-19 12:40:38

A friss US Open-bajnok Oszaka Naomi győzelemmel mutatkozott be a 800 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású tokiói kemény pályás női tenisztornán szerdán.

tenisz Oszaka Naomi

Tenisz: rekordszerződést köthetnek a US Open-győztessel

2018-09-19 10:14:26

A friss US Open-győztes Oszaka Naomi amerikai sajtóhírek szerint évi 8.5 millió dolláros (mintegy 3 milliárd forintos) bevételt generáló szerződést köt az Adidasszal.

tenisz US Open 2018 US Open Oszaka Naomi Adidas

Töri a japánt, a játékot viszont egyáltalán nem – íme, Oszaka Naomi!

2018-09-10 17:22:49

Mint az már közismert, a 20 éves japán Oszaka Naomi nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesét, a döntőben két szettben legyőzte a hazai legendát, az egyéniben 23-szoros Grand Slam-tornagyőztes Serena Williamset. Az is tudott, hogy Oszaka lett az ázsiai ország első GS-torna-bajnoka, de talán az eddigi életútjával kevesebben vannak tisztában. De csak eddig!

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams Oszaka Naomi

Tenisz: már a harmadik helyen Djokovics – világranglista

2018-09-10 09:16:18

A US Open-győztes szerb Novak Djokovics három helyet javított, így harmadik a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján. A US Open női nyertese, a japán Oszaka Naomi 12 helyet lépett előre, most a hetedik a továbbra is Simona Halep vezette női rangsorban.

tenisz WTA-világranglista Oszaka Naomi Novak Djokovics ATP-világranglista

US Open: Serena Williams pénzbüntetést kapott

2018-09-09 19:13:39

Serena Williams 13 155 fontos (4.7 millió forintos) büntetést kapott az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes döntőjében mutatott magatartásáért.

US Open Serena Williams Oszaka Naomi

US Open: Ledöbbentem, de folytatom a harcot a nőkért – S. Williams

2018-09-09 09:10:25

Serena Williams szexista tettnek nevezte, hogy Carlos Ramos, a US Open szombati női egyes döntőjének bírója elvett tőle egy játékot a második szettben. Az amerikai teniszező a mérkőzés utáni sajtótájékoztatóján elmondta, ledöbbent, de folytatni fogja a harcot a női egyenjogúságért.

tenisz US Open Serena Williams Oszaka Naomi

US Open: drámai finálé, Oszaka legyőzte Serena Williamset

2018-09-08 23:12:01

A 20 éves japán Oszaka Naomi meglepetésre 6:2, 6:4-re legyőzte a 24. Grand Slam-diadalára törő, a mérkőzésvezetővel többször konfliktusba keveredő, büntetőponttal és -gémmel sújtott Serena Williamset az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) szombat este megrendezett női döntőjében.

S. Williams pörölt, Oszaka játszott – japán siker a US Openen!

2018-09-08 21:00:44

A japán Oszaka Naomi nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon a női egyest, mivel a döntőben időnként szenzációsan játszva 6:2, 6:4-re legyőzte Serena Williamset. A hazai klasszis a második szettben többször is a székbíróval vitázott, ami miatt előbb egy pontot, majd egy gémet ajándékba kapott a 20 éves ellenfele, aki karrierje első GS-torna-diadalát aratta.

US Open: megvan az első női japán GS-torna-döntős az open érában

2018-09-07 04:29:05

A japán Oszaka Naomi lesz Serena Williams ellenfele a US Open női egyesének döntőjében, mivel két szettben legyőzte a hazai Madison Keyst. A 20 éves játékos az első japán nő az open érában, akinek összejött a fináléba kerülés egy Grand Slam-tornán.

tenisz US Open 2018 US Open Serena Willams Oszaka Naomi

US Open: Babosék bejutottak a női párosok fináléjába!

2018-09-07 03:53:05

A női párosok világranglistáját vezető Babos Tímea Kristina Mladenovic oldalán bejutott a US Open fináléjába, mivel az elődöntőben két szettben legyőzte a Samantha Stosur, Csang Suaj kettőst.

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams Oszaka Naomi Madison Keys

US Open: ez mészárlás volt – S. Williams besétált a döntőbe

2018-09-07 02:33:28

A hatszoros US Open-győztes amerikai Serena Williams pályafutása során kilencedik alkalommal jutott be az év utolsó Grand Slam-tornájának a döntőjébe, mivel az elődöntőben lemosta Anastasija Sevastovát a pályáról. Ellenfele a hazai Madison Keyst legyőző Oszaka Naomi lesz.

US Open: 22 év után ismét japán GS-elődöntős a nőknél

2018-09-05 18:58:46

A japán Oszaka Naomi tükörsima mérkőzésen 6:1, 6:1-re megverte az ukrán Leszja Curenkót az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesének negyeddöntőjében, ezzel 22 év után hazája első női játékosa lett, aki legjobb négybe jutott GS-tornán.

tenisz US Open 2018 US Open Oszaka Naomi Leszja Curenko

Tenisz: „A kiemelési rendszer az anyukákat bünteti”

2018-03-20 13:38:42

Hétfőn elkészült a Miami Open tenisztorna sorsolása, a szülés után nemrég visszatérő, korábbi világelső Serena Williams a friss mestertornagyőztes Oszaka Naomival került össze az első körben. Ennek kapcsán szólalt fel James Blake, a torna versenyigazgatója, aki szerint olyan a WTA kiemelési rendszere, mintha az anyukákat büntetné.

tenisz Serena Williams Oszaka Naomi Miami Open James Blake

Tenisz: Fucsovics karriercsúccsal a 60. helyen – világranglisták

2018-03-19 09:18:05

Fucsovics Márton öt helyet javítva, pályafutása legjobbjaként a 60. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, amelyet továbbra is a svájci Roger Federer vezet. A női világranglistán Babos Tímea négy helyet rontott, így a 47. pozícióban van.

Simona Halep Roger Federer Oszaka Naomi Juan Martin del Potro Fucsovics Márton Darja Kaszatkina

Tenisz: a 20 éves japán első WTA-tornasikerét aratta

2018-03-18 20:48:54

Oszaka Naomi nyerte meg az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyét.

tenisz WTA Indian Wells Oszaka Naomi

Tenisz: az úton még poroszkált néhány korosztály – eddig

2018-03-17 07:24:49

Női egyesben két húszéves játékos került döntőbe az Indian Wells-i tenisztornán. Az elődöntőben előbb az orosz Daria Kaszatkina győzte le Venus Williamset, majd a japán Oszaka Naomi mosta le a pályáról a világelső Simona Halepet.

tenisz Venus Williams Simona Halep Oszaka Naomi Indian Wells Daria Kaszatkina

Tenisz: Csung Hjon Indian Wellsben is remekel

2018-03-15 07:21:58

Azután, hogy az Ausztrál nyílt teniszbajnokságon élete első Grand Slam-elődöntőjét vívta Csung Hjon, a dél-koreai teniszező először jutott be a legjobb nyolc közé ATP 1000-es versenyen. Indian Wellsben legközelebb Roger Federerrel játszik.

tenisz WTA Indian Wells Simona Halep Roger Federer Oszaka Naomi Indian Wells

Hopman-kupa: szettet sem nyertek, mégis győztek az amerikaiak

2018-01-02 09:16:08

Az Egyesült Államok csapata a második mérkőzését is megnyerte a Perthben zajló Hopman-kupán, a teniszezők nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán, a keddi, japánok elleni csonka találkozó azonban vezéráldozattal járt, Jack Sock ugyanis megsérült.