Találatok a Oszaka Naomi címkére

Találatok száma: 39

Tenisz: Babos párospartnere legyőzte a világelsőt

2019-02-19 15:23:48

A világelső japán Oszaka Naomi az első mérkőzésén vereséget szenvedett a dubai női tenisztornán, amelyen Kiki Bertens és a Darja Kaszatkina is a nyolcaddöntő előtt búcsúzott.

tenisz WTA Dubai Simona Halep Oszaka Naomi Kristina Mladenovic Kiki Bertens

Tenisz: a női világelső nem a pénz miatt szakított edzőjével

2019-02-18 12:18:39

A női teniszezők világranglistáját vezető Oszaka Naomi azt állítja: nem a pénz miatt szakított a múlt héten edzőjével, Sascha Bajinnal.

Sascha Bajin Oszaka Naomi

Tenisz: szakított edzőjével a világranglistát vezető játékos

2019-02-12 10:41:43

Megvált edzőjétől Oszaka Naomi, a női teniszezők világranglistáját vezető japán játékos.

tenisz Sascha Bajin Oszaka Naomi

Tenisz: a női világelső lemondta a dohai szereplését

2019-02-05 21:00:29

A világelső Oszaka Naomi hátsérülés miatt visszalépett a jövő heti dohai kemény pályás tenisztornától.

WTA Doha Oszaka Naomi

Tenisz: Babos Tímea 35 helyet visszacsúszott a világranglistán

2019-02-04 10:09:48

Babos Tímea 35 helyet csúszott vissza, így a 100. a női teniszezők legfrissebb világranglistáján.

WTA-világranglista Oszaka Naomi Babos Tímea

Tenisz: megvan az első japán világelső; Fucsovics kilenc helyet rontott

2019-01-28 10:21:39

A várakozásoknak megfelelően az Australian Open friss bajnoka, Oszaka Naomi vezeti hétfőtől a női teniszezők világranglistáját. A rangsor 1975-ös bevezetése óta ő az első japán világelső – a nőket és férfiakat is beleértve –, a női világranglistának pedig a 26. éllovasa.

tenisz Rafael Nadal Petra Kvitová Oszaka Naomi Novak Djokovics Fucsovics Márton

Aus. Open: szenzációs finálé japán diadallal – Oszaka a női bajnok!

2019-01-26 12:20:51

Oszaka Naomi a második játszmában elpackázott három meccslabdát, de három szettben így is megverte a cseh Petra Kvitovát az ausztrál nyílt teniszbajnokság női egyesének döntőjében, így a tavalyi US Open megnyerése után egymást követő második Grand Slam-tornáján diadalmaskodott.

Petra Kvitová Oszaka Naomi Australian Open

Aus. Open: nem lesz cseh házidöntő a nőknél Melbourne-ben

2019-01-24 08:25:47

A cseh Petra Kvitová és a US Open-győztes japán Oszaka Naomi csap majd össze a szombati fináléban – a tét a trófea mellett a világelsőség is lesz.

tenisz Oszaka Naomi Karolína Plísková Australian Open

Aus. Open: döbbenet, S. Williams 5:1-ről és 4 meccslabdáról bukott

2019-01-23 02:34:26

Oszaka Naomi könnyedén jutott be az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női egyes versenyének elődöntőjébe, mivel a negyeddöntőben egy szorosabb és egy sima szettben megverte az ukrán Elina Szvitolinát.

tenisz US Open 2018 Oszaka Naomi Elina Szvitolina Australian Open

Tenisz: két győzelem egy napon, trófea a jutalom

2019-01-05 13:23:44

Az első helyen kiemelt Arina Szabalenka nyerte meg a sencseni női tenisztornát, mivel a döntőben legyőzte az amerikai Alison Riske-et.

WTA Oszaka Naomi Nisikori Kei Leszja Curenko Arina Szabalenka Alison Riske

Tenisz: Babos Tímea kiejtője legyőzte Caroline Wozniackit

2019-01-03 13:37:11

Az ausztráliai Brisbane-ben zajló női és férfi tenisztornán is továbbjutott a második kiemelt japán versenyző, Oszaka Naomi, illetve Nisikori Kei.

tenisz WTA Brisbane Oszaka Naomi Nisikori Kei Caroline Wozniacki Bianca Andreescu

Tenisz: Andy Murray sikerrel tért vissza, Oszaka is nyert

2019-01-01 13:44:09

Andy Murray továbbjutott az első fordulóból a brisbane-i kemény pályás tenisztorna férfiversenyének keddi játéknapján. A korábbi világelső brit játékos az ausztrál James Duckworth-t győzte le magabiztosan, két szettben, másfél óra alatt.

tenisz Oszaka Naomi Jelena Ostapenko Andy Murray

WTA-vb: Oszaka három vereséggel búcsúzott

2018-10-26 12:36:37

A japán Oszaka Naomi harmadik mérkőzését is elveszítette a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon, pénteken a Vörös csoport utolsó fordulójában az elbukott első játszma után combsérülése miatt feladta a holland Kiki Bertens elleni találkozóját.

tenisz WTA-világbajnokság WTA-vb Oszaka Naomi Kiki Bertens

WTA-vb: Kerber megszerezte első győzelmét

2018-10-24 17:04:46

Az első helyen kiemelt német Angelique Kerber megszerezte első győzelmét a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon, miután szerdán hatalmas csatában legyőzte a hozzá hasonlóan vereséggel rajtolt japán Oszaka Naomit.

tenisz WTA-vb Oszaka Naomi Angelique Kerber

WTA-vb: a US Open bajnoka és a wimbledoni győztes is kikapott

2018-10-22 19:04:23

Kiki Bertens szetthátrányból fordítva nyerte meg az első mérkőzését a szingapúri WTA-világbajnokságon. A holland teniszező a wimbledoni bajnok német Angelique Kerbert múlta felül két óra alatt hétfőn.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Oszaka Naomi Kiki Bertens Angelique Kerber

Tenisz: Nisikori Tokióban, Del Potro Pekingben elődöntős

2018-10-05 19:25:55

A kétszeres bajnok Nisikori Kei két játszmában jutott tovább a tokiói férfi tenisztorna negyeddöntőjéből. A hazaiak kedvence – a torna harmadik kiemeltje – az elődöntőért a görög Sztefanosz Cicipaszt győzte le pénteken 1 óra 23 perc alatt.

tenisz Oszaka Naomi Nisikori Kei Juan Martín del Potro

Tenisz: Cilic szettelőnyről bukott, Ostapenko biciklit kapott

2018-10-02 18:14:19

A kétszeres Grand Slam-torna-győztes bajnok Garbine Muguruza számára a második forduló jelentette a végállomást a pekingi kemény pályás tenisztorna női versenyében. A spanyol játékost a szombaton Vuhanban tornagyőztes fehérorosz Arina Szabalenka búcsúztatta két szettben.

tenisz Oszaka Naomi Marin Cilic Jelena Ostapenko Fucsovics Márton

Tenisz: a tokiói fináléra teljesen elfogyott Oszaka ereje

2018-09-23 08:40:20

A tokiói WTA-torna döntőjére elfogyott a US Open-győztes Oszaka Naomi ereje, a japán teniszezőnő hazai tornáján 6:4, 6:4-es vereséget szenvedett a cseh Karolína Plískovától.

Oszaka Naomi Kiki Bertens Karolína Plísková WTA Tokió

Tenisz: a friss US Open-győztes elődöntős a hazai versenyén

2018-09-21 21:18:34

A harmadik helyen kiemelt japán Oszaka Naomi bejutott az elődöntőbe a tokiói kemény pályás női tenisztornán. A friss US Open-győztes játékos a legjobb nyolc között a nyolcadikként rangsorolt cseh Barbora Strycovánál bizonyult jobbnak két szettben, 1 óra 32 perc alatt.

tenisz Stan Wawrinka Radu Albot Oszaka Naomi Nisikori Kei Dominic Thiem

Tenisz: sima győzelemmel tért haza a US Open bajnoka

2018-09-19 12:40:38

A friss US Open-bajnok Oszaka Naomi győzelemmel mutatkozott be a 800 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású tokiói kemény pályás női tenisztornán szerdán.