Találatok a nyugat címkére

Találatok száma: 48

Kosárlabda: nyugati győzelem az All-Star-gálán

2016-11-26 21:20:34

Nyugati győzelemmel zárult szombaton a 25. Kelet–Nyugat All-Star-kosárlabdagála a budapesti Tüskecsarnokban.

kosárlabda férfi kosárlabda Nyugat Kelet All-Star-gála

NB II: nigériai középpályással erősített a Puskás Akadémia

2013-05-21 20:20:05

Chukwuchabem Enete „Morris” személyében nigériai támadó középpályással erősített a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában már biztosan bajnok Puskás Akadémia.

magyar átigazolás Puskás Akadémia Nyugat NB II Chukwuchabem Enete Moris

NB II, Nyugat: a Gyirmót már megnyugodhat; fontos ajkai siker

2013-05-18 21:58:26

Fontos három pontot szerzett a Tatabánya és az Ajka is, mindkét csapat hazai környezetben 3–0-ra nyert a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 27. fordulójában. A Veszprém magabiztosan nyert a Baja ellen, míg a Gyirmót győzelmével már biztosan az első öt között végez.

ZTE Tatabánya Paks II Nyugat NB II Haladás II

NB II, Nyugat: a Gyirmót is háromgólos sikert aratott

2013-05-18 21:08:07

A többi riválisához hasonlóan a Gyirmót is 3–0-ra nyert hazai pályán, Csank János csapata a Paks II-t múlta felül ilyen különbséggel a labdarúgó NB II Nyugati csoport 27. fordulójában.

Paks II Nyugat NB II Gyirmót 27. forduló

NB II, Nyugat: fontos hazai győzelem Tatabányán és Ajkán

2013-05-18 20:01:47

Fontos három pontot szerzett a Tatabánya és az Ajka is, mindkét csapat hazai környezetben tudott nyerni 3–0-ra a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 27. fordulójában. A Veszprém szintén magabiztosan nyert a Baja ellen.

Veszprém Tatabánya Nyugat NB II Haladás II Győr ETO II

NB II, Nyugat: a ZTE már az első félidőben elintézte a Csákvárt

2013-05-18 19:03:02

A hazai pályán játszó Zalaegerszegi TE már első félidőben eldöntötte a mérkőzést, és végül 4–0-ra nyert a Csákvár ellen a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 27. fordulójában.

ZTE Nyugat NB II Csákvár 27. forduló

NB II: százmilliós öltözőépülettel gazdagodott az SZTK

2013-04-30 18:18:12

Új öltözőépülettel gazdagodott a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Szigetszentmiklós.

TAO SZTK Nyugat NB II

NB II: fejsérüléssel kórházba került az SZTK kapusa

2013-04-28 12:22:09

A Nemzeti Sport Online információ szerint a Soproni VSE–Szigetszentmiklósi TK (2–1) NB II-es labdarúgó-mérkőzésen a vendégek kapusa, Horváth László az utolsó percekben kisebb agyrázkódást szenvedett egy ütközés során, majd kórházba szállították.

Szigetszentmiklós Sopron Nyugat NB II Horváth László

NB II: újabb sérülés nehezíti a soproniak dolgát

2013-04-25 20:12:59

Gaál Bálint személyében újabb játékos dőlt ki a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Soproni VSE keretéből. A 21 éves támadó a hétfői edzésen szenvedett izomhúzódást.

Sopron Nyugat NB II Gaál Bálint

NB II: tíz gólra és az NB I-re vágyik a Puskás felfedezettje

2013-04-25 19:39:19

Kleinheisler László, a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Puskás Akadémia 19 éves felfedezettje hét gólnál tart ebben az idényben a bajnokságban, de bevallása szerint csak tíz találattal lenne elégedett magával. A bajnokságot fölényesen vezető felcsútiak fiatal támadó középpályása a jelenlegi évadban mutatkozott be a másodosztályban, de már az élvonal lebeg a szeme előtt.

Puskás Akadémia Nyugat NB II Kleinheisler László

NB II: nem súlyos a soproni középpályás sérülése

2013-04-23 21:08:31

Nem súlyos Varga Gábor, a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Soproni VSE középpályásának a sérülése, így van esély a játékára a hétvégi Szigetszentmiklós elleni bajnokin.

Varga Gábor Soproni VSE Nyugat NB II

NB II: a Sopron héten igazolt kapusa már a kispadon

2013-04-19 20:00:16

Lubos Ilizi, a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Soproni VSE héten igazolt kapusa a gyors ügyintézésnek köszönhetően a hétvégén az Ajka ellen már a kispadon ülhet.

Vasas Sopron Nyugat NB II Lubos Ilizi

NB II: a Csákvár korai góllal nyert a Misleny ellen

2013-04-17 19:01:09

A Csákvár egy hatodik percben szerzett góllal nyert Kozármisleny ellen a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 20. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

Nyugat NB II Kozármisleny Csákvár 20. forduló

NB II, Nyugat: a Sopron nem hagyott időt válaszolni a Gyirmótnak

2013-04-13 17:58:56

A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában a végig fegyelmezetten és zártan futballozó Soproni VSE a 92. percben tizenegyesből szerzett góllal győzött a büntetőt is hibázó Gyirmót ellen.

Sopron Nyugat NB II Gyirmót

NB II, Nyugat: Zsolnai góljával nyert Gyirmóton a Puskás

2013-04-06 20:03:45

A labdarúgó NB II Nyugati csoport 21. fordulójának szombati játéknapjának záró mérkőzésén a listavezető és eddig veretlen Puskás Akadémia Zsolnai Róbert góljával nyert a Gyirmót otthonában.

Puskás Akadémia Nyugat Nb II Gyirmót 21. forduló

NB II, Nyugat: a Tatabánya hármat rúgott a Mislenynek

2013-04-06 18:43:03

A labdarúgó NB II Nyugati csoport 21. fordulójának szombati játéknapján a Tatabánya hazai pályán megverte a Kozármislenyt, a ZTE pedig már három góllal is vezetett, mégis majdnem kiengedte a győzelmet a kezéből. A Puskás Akadémia Zsolnai Róbert góljával rangadót nyert Gyirmóton.

Nyugat NB II 21. forduló

NB II: Gyirmóton a Puskás, Angyalföldön a Szpari - program

2013-04-05 18:48:49

A labdarúgó NB II 21. fordulójában több rangadót is rendeznek: nyugaton Gyirmótra látogat az eddig veretlen Puskás Akadémia, míg keleten a Vasas fogadja a Nyíregyházát – tekintse meg a hétvége programját!

program nyugat NB II Kelet 21. forduló

NB II: idegenben győzött a Haladás II, Kulcsár is betalált

2013-03-29 17:47:18

Hiába vezetett hazai pályán a Baja, a vendég Haladás II fordított és nyert 3–2-re a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 20. fordulójában.

Nyugat NB II Kulcsár Kornél Haladás II Baja

NB II: háromhetes kihagyás vár az SzTK középpályására

2013-03-26 19:51:57

Kollega Krisztián, a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Szigetszentmiklósi TK középpályása a szombati, ZTE FC elleni bajnokin (3–2) részleges combizomszakadást szenvedett, vélhetően háromhetes kényszerpihenő vár rá.