Nem éppen szokványos kérdést tett fel kedvesének karácsonykor Lindsey Vonn. A 35 éves, olimpiai és kétszeres világbajnok, 2019-ben visszavonult alpesi síző ugyanis szakított a hagyományokkal, és megkérte P. K. Subban kezét. Az NHL-ben szereplő New Jersey Devils kanadai hokisa természetesen igent mondott.

kép alpesi sí P. K. Subban New Jersey Devils NHL Lindsey Vonn

NHL: a Montreal Canadiens zsinórban hatodszor szenvedett vereséget

2019-11-29 07:19:56

Zsinórban hatodik vereségét szenvedte el az észak-amerikai jégkorongligában (NHL) a Montreal Canadiens, amely ezúttal a New Jersey Devilsszel szemben maradt alul 6–4-re hazai közönség előtt.

jégkorong New Jersey Devils NHL Montreal Canadians

NHL: simán győzött a Penguins és a Senators is

2019-11-23 08:30:32

Két találkozót rendeztek péntek éjjel az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszában, s ezeken egyaránt magabiztos hazai győzelem született.

Pittsburgh Penguins Ottawa Senators New York Rangers New Jersey Devils NHL Jégkorong

NHL: nincs már nyeretlen, győzött a New Jersey

2019-10-18 07:15:22

Nincs már nyeretlen csapat az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2019–2020-as idényében, miután a csütörtöki játéknapon a New Jersey Devils 5–2-re diadalmasodott a vendég New York Rangers felett.

New Jersey Devils NHL

NHL: a 4–0 sem volt elég a New Jerseynek a Winnipeg ellen

2019-10-05 06:34:05

A Winnipeg, a Washington, a Toronto és a Las Vegas is idegenben nyert az észak-amerikai profi hokiliga legutóbbi játéknapján.

Winnipeg Jets Washington Capitals New Jersey Devils NHL

NHL: amerikai a draftelső, világbajnok finn a második

2019-06-22 07:23:38

Az amerikai Jack Hughes lett az első kiválasztott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2019-es játékosbörzéjén. A vancouveri drafton a New Jersey Devilsé volt az első választás joga, és ez az amerikai válogatottban a legutóbbi világbajnokságon is szereplő centerre esett. A vb-n szintén remeklő finn Kaapo Kakko a második választottként a New York Rangersé lett – a szakemberek nagy része szerint a Rangers legalább annyira jól járt, mint csoportriválisa.

New York Rangers New Jersey Devils NHL draft NHL Kaapo Kakko Jack Hughes

NHL: hét vereség után magára talált a New Jersey

2019-03-14 07:32:19

Eddigi szezonja legrosszabb formájának tudott véget vetni Edmontonban a New Jersey Devils az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

New Jersey Devils NHL Edmonton Oilers

NHL: 1–4-ről fordított a Devils; megint kikapott az Anaheim

2019-02-16 07:43:11

Az Anaheim Ducks hazai környezetben 3–0-s vereséget szenvedett a Boston Bruinstól, míg a New Jersey Devils 4–1-es hátrányból felállva 5–4-re legyőzte hosszabbítás után a Minnesota Wildot az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

New Jersey Devils NHL Minnesota Wild Boston Bruins Anaheim Ducks

NHL: a Blues elverte a címvédőt; gálázott a Devils és az Oilers

2019-01-15 08:01:37

Rengeteg gólt hozott az NHL legutóbbi játéknapja: a New Jersey Devils nyolcszor, a Philadelphia Flyers és az Edmonton Oilers hétszer, a Colorado Avalanche pedig hatszor vette be ellenfele kapuját.

St. Louis Blues New Jersey Devils NHL Edmonton Oilers

NHL: újabb Ovecskin-tripla, újabb Washington-győzelem

2018-12-15 07:07:54

A Las Vegas második hokiszezonja továbbra is sokkal nehezebben alakul, mint az első: az NHL Nyugati főcsoportjának középmezőnyében tengődő Golden Knights ezúttal a New Jersey ellen futott bele kínos vereségbe. A nevadai csapat az első harmadban 3–0-ra, a másodikban 4–1-re vezetett, de a liga egyik leggyengébbnek tartott gárdája felállt a háromgólos hátrányból, és Nico Hischier hosszabbításos góljával legyőzte a legutóbbi döntőst.

Washington Capitals Vegas Golden Knights Pittsburgh Penguins New Jersey Devils NHL Carolina Hurricanes

NHL: túlélte a leukémiát, visszatért, most mesterhármast lőtt

2018-11-09 11:32:24

Alig több mint egy évvel azután, hogy élete legrosszabb hírét kapta, a nagy küzdő Brian Boyle 33 évesen először triplázott – persze, hogy a rákellenes héten!

New Jersey Devils NHL Itt van Amerika Brian Boyle

NHL: gyógyult jégkorongos volt a rákellenes este hőse

2018-11-06 06:43:56

Brian Boyle három góljára építve a New Jersey Devils 5–1-re győzött a Pittsburgh Penguins vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői játéknapján.

New Jersey Devils NHL Brian Boyle

NHL: hetedik meccsén is nyeretlen maradt a Red Wings

2018-10-19 07:00:52

Még mindig nyeretlen a Detroit Red Wings, amely sorozatban a hetedik mérkőzését is elveszítette az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokságban. Ezúttal a Tampa Bay Lightningtól kapott ki 3–1-re, és már csak két zakóra van az eddigi legrosszabb nyitánytól: 1985–1986-ban az első kilenc mérkőzésén nem tudott nyerni.

jégkorong New Jersey Devils NHL Detroit Red Wings

NHL: negyedik meccsén is hibátlan maradt a Devils

2018-10-17 07:39:03

Története során negyedszer, az 1995-96-os idény óta először kezdte négy győzelemmel az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságot a New Jersey Devils, amely ezúttal a Dallas Stars ellen győzött 3–0-ra a Prudential Centerben.

jégkorong New Jersey Devils NHL Kyle Palmieri

NHL: óriási pofonba szaladt bele a címvédő Capitals

2018-10-12 08:52:37

A címvédő Washington Capitals súlyos, 6–0-s vereséget szenvedett a New Jersey Devils vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

Washington Capitals New Jersey Devils NHL

NHL: a New Jersey sztárja kapta meg az MVP-díjat

2018-06-21 09:52:52

Taylor Hallt, a New Jersey Devils csatárát választották meg az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legértékesebb játékosának (MVP) a 2017–2018-as szezonban.

jégkorong Taylor Hall New Jersey Devils NHL

NHL: felállt a padlóról a Pittsburgh, hogy aztán kiüssék

2018-03-24 07:10:35

A Pittsburgh Penguins kétgólos hátrányt ledolgozva kiharcolta a hosszabbítást a New Jersey ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, hogy aztán a ráadás 27. másodpercében Taylor Hall eldöntse a Devils javára az összecsapást.

St. Louis Blues Pittsburgh Penguins New Jersey Devils NHL Boston Bruins

NHL: fejen találta a korong a Minnesota vezetőedzőjét

2017-12-30 07:47:10

A Minnesota Wild Mikael Granlund mesterhármasának is köszönhetően 4–2-re legyőzte a Nashville-t az NHL legutóbbi játéknapján, de a Wild szurkolói a meccs végén nem örülhettek felhőtlenül, hiszen a harmadik harmad hajrájában egy eltévedt korong fejen találta Bruce Boudreau vezetőedzőt, akinek az ápolás miatt az öltözőbe kellett mennie.

Tampa Bay Lightning Philadelphia Flyers New Jersey Devils NHL Minnesota Wild Buffalo Sabres

NHL: 11 esztendeje nem nyertek ekkora hátrányból

2017-11-13 07:39:27

Háromgólos hátrányból (1–4) kapaszkodott vissza a New Jersey Devils, majd 7–5-re győzött is a Chicago Blackhawks vendégeként az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) vasárnapi játéknapján.