Találatok a Nagy Gergely címkére

Találatok száma: 28

NB I: Idén gyakorlatilag a semmiből tud gólt kapni a Fradi – Dibusz Dénes

2018-08-18 23:51:02

Az eddig tökéletes mérleggel rendelkező Ferencváros nem bírt hazai pályán a Pakssal, és a végén még az egy pontnak is örülhettek a fővárosiak. Az NSO TV stábjának a mérkőzés után a két csapat kapusa, Dibusz Dénes és Nagy Gergely értékelt. Utóbbi többek között elárulta, mik az idei célkitűzések a csapatnál. A Fradi hálóőre pedig kitért Haraszti Zsolt ziccerére, továbbá, hogy min múlott a győzelem. A Hahn Jánosnak gólpasszt adó Bertus Lajos szerint a koncentrációhiánynak tudható be, hogy a Paks ismét hamar hátrányba került.

labdarúgó NB I Nagy Gergely MVM Paks Fradi Ferencváros Dibusz Dénes

NB I: hétfőn a Vasas kapusaként kezdte meg Pakson a felkészülést, kedden aláírt

2018-06-26 14:52:56

A szezon végén a labdarúgó NB I-ből kieső Vasas kapusa, Nagy Gergely kétéves szerződést írt alá a Paksi FC-vel.

labdarúgó NB I Vasas Paks Nagy Gergely

NB I: Pakson kezdte meg a felkészülést a Vasas kapusa

2018-06-25 17:31:49

Hétfő délután a Paksi FC is megkezdte a felkészülést a labdarúgó NB I július 21-én kezdődő idényére.

Paks Nagy Gergely NB I

Paks: korábbi alapemberek távozóban, kiszemelt a Vasasból

2018-06-05 10:39:21

A Paksi FC első és utolsó gólját is Szakály Dénes szerezte a bajnokságban, a 30 esztendős támadó ennek ellenére három év után távozik a klubtól.

magyar átigazolás Vasas Szakály Dénes Paksi FC Paks Nagy Gergely

Ferencváros: „Mindenki a földre került szerintem”

2018-05-13 11:14:50

A labdarúgó NB I 30. fordulójában 1–1-es döntetlennel végződő Ferencváros–Vasas meccs után Leandro, Egerszegi Tamás és Nagy Gergely nyilatkozatt az NSO Tv kamerája előtt.

Vasas Nagy Gergely NB I Leandro Ferencváros FTC

Menekülés a munkába – Nagy Gergely jó állapotban várja a tavaszt

2018-01-08 09:04:25

A Beitar elleni Európa-liga-kiesés után cserepadra került Nagy Gergely, aki az ilyen helyzet miatt korábban pánikba esett, ám mára megtanulta, akkor jár igazán jól, ha még többet dolgozik azért, hogy ő védhesse az angyalföldiek kapuját.

magyar foci Vasas Nagy Gergely NB I Labdarúgó NB I

NB I: a Nemzeti Sportnál Eppel lett a legjobb – Honvéd-uralom

2017-06-02 12:39:09

A Nemzeti Sport elkészítette a 2016–2017-es szezon összesített játékosrangsorát az őszi és a tavaszi idény során munkatársaink által adott osztályzatok alapján. A bajnokságban 350 labdarúgó lépett pályára, hússzal több, mint az előző szezonban. Ám a listára csak az a 133 futballista kerülhetett fel, aki a mérkőzések felénél eggyel többször, vagyis legalább 17 bajnokin értékelhető teljesítményt nyújtott. Pontazonosság esetén a több értékelhető teljesítmény rangsorolt.

szezon csapata labdarúgó NB I Vaskó Tamás Vasas Patrick Ikenne-Long Nagy Gergely

NB I: Holman Dávidnak kevés hiányzott a szezoncsúcshoz

2017-04-24 18:53:33

Holman Dávid két góllal és egy gólpasszal győzelemre vezette a DVSC-t a Haladás ellen a labdarúgó NB I 28. fordulójában, ezzel ő lett a kör legjobbja az InStat-indexek alapján. A debreceni játékos 443-as indexszel zárt, ennél korábban csak Marko Scsepovics, a Videoton csatára teljesített jobban, ő még a 20. fordulóban, az Újpest elleni bajnoki után végzett 479-es mutatóval.

Szegi Vince Oliver Hüsing Nagy Gergely NB I 28. forduló NB I Könyves Norbert

Vasas–Honvéd: Nagy Gergely lázas betegen lett a meccs legjobbja

2017-04-23 02:59:58

A Vasas–Honvéd NB I-es bajnoki mérkőzés félidejében még kérdéses volt, hogy egyáltalán tudja-e folytatni a játékot az angyalföldiek kapusa, Nagy Gergely. Egész nap lázzal küzdött, s a találkozón sem érezte jól magát, ennek ellenére kifogta Davide Lanzafame tizenegyesét, majd a hosszabbítás perceiben is góltól mentette meg csapatát. A Vasas 1–0-s győzelmével három pontra megközelítette a tabella élén álló Honvédot és Videotont, de ahogy az NSO TV stábjának nyilatkozó szurkoló is elmondta, most jön a neheze: a „nagycsapatok” után a „kicsiket” is meg kell verni. A sajtótájékoztatón Marco Rossi elismerte, hatalmas taktikai hibából kapták a gólt.

labdarúgás foci Vasas Nagy Gergely NB I Kleisz Márk

Örülhet a Vasas: Nagy-bravúrokkal fontos győzelem

2017-04-22 11:29:03

Felix Burmeister góljával a Vasas megverte az éllovas Budapest Honvédot újpesti albérletében a labdarúgó NB I 28. fordulójának záró mérkőzésén. A vendégektől Davide Lanzafame büntetőt rúghatott, de Nagy Gergely védte az olasz lövését, majd a kapus az utolsó percben kivédte a csereember Koszta Márk ziccerét is.

onlive! közvetítés focibajnokság Vasas Nagy Gergely NB I 28. forduló

Magyar Kupa: a Vasas nyert az érdekes gólok rangadóján

2017-03-29 15:36:05

Hamar megszerezte a vezetést az Újpest a Vasas ellen a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első felvonásán, ám a vendégek fordítottak, noha még egy büntetőt is elhibáztak.

Újpest közvetítés Vasas Remili Mohamed Nagy Gergely Mahir Saglik

Dibusz+Gulácsi+Megyeri=7, Bogdán=20 – ki lesz Király Gábor utódja?

2016-09-05 12:06:04

A magyar szempontból varázslatosra sikerült Európa-bajnokság óta először lép pályára labdarúgó-válogatottunk. A keddi, Feröer elleni találkozóval nem csak egy új, kihívásokkal teli világbajnoki selejtező veszi kezdetét, hanem egy új korszak is. Hosszú idő után ugyanis először fordul elő, hogy Király Gáborra egyáltalán nem számíthat a magyar szövetségi kapitány, hiszen a mackóalsós hős a kontinensviadal után lemondta a válogatottságot. Az 1-es mezszámra pedig számos ígéretes jelentkező van, s lehet, Bernd Storcknak sokkal nagyobb fejtörést okoz majd a kapusposzt, mint az, hogy elöl Böde Dániel, Nikolics Nemanja, Priskin Tamás vagy Szalai Ádám kezdjen. Andrusch Józsefet, az U21-es nemzeti együttes jelenlegi és a válogatott korábbi kapusedzőjét arról kérdeztük, mely szempontokat érdemes figyelembe venni a jelenlegi helyzetben. Valamint az InStat statisztikai elemzőrendszer segítségével megnéztük a kapusaink mutatóit.

válogatott vb-selejtező vb 2018 magyar válogatott Nagy Gergely Megyeri Balázs

Eb 2016: Király és Dibusz helye biztosnak tűnik – ki legyen a 3.?

2016-02-20 07:34:11

A labdarúgó Eb-re készülő válogatottban két kapus, Király Gábor és Dibusz Dénes helye biztosnak tűnik. De ki legyen a harmadik? Ön szerint kit kellene kivinnie Franciaországba Bernd Storck szövetségi kapitánynak? Szavazzon, majd ossza meg véleményét hozzászólás formájában!

Nagy Gergely Megyeri Balázs Király Gábor Hegedüs Lajos Gulácsi Péter Dibusz Dénes

Sármosságban felvesszük a versenyt Cristiano Ronaldóékkal

2015-12-31 11:55:06

Az év utolsó napján hölgyolvasóinknak is kedveskedni szeretnénk! Összegyűjtöttük a labdarúgó NB I legsármosabb játékosait – górcső alá vettük mind a tizenkét élvonalbeli csapatot, és azokból kiválasztottunk egy-egy labdarúgót, akik miatt a nők talán szívesebben néznek focit. Figyelem! A mezőny nagyon erős, és ha valamiben, hát ezen a téren felvesszük a versenyt Cristiano Ronaldóékkal. Mielőtt a kedves olvasó hamis következtetéseket vonna le, a listát hölgykollégáink állították össze.

karácsony 2015 ez volt 2015 Schrammel Ádám Nagy Gergely NB I Labdarúgó NB I

NB I: a saját lábán szállt ki a mentőből a Vasas kapusa

2015-10-04 13:06:29

Combizomsérülést szenvedett Nagy Gergely, a labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas kapusa, néhány nap pihenő vár rá.

labdarúgó NB I Vasas Szanyó Károly Paks Nagy Gergely 11. forduló

Honvéd: „Nincs meg bennünk a minőség, hogy bárkit elverjünk”

2015-09-12 23:45:10

Marco Rossi, a Budapest Honvéd vezetőedzője, Simon Antal, a Vasas vezetőedzője, valamint Osváth Attila és Nagy Gergely értékelte a Honvéd–Vasas (0–1) NB I-es bajnoki labdarúgó-mérkőzést.

videó Vasas Simon Antal Osváth Attila Nagy Gergely NSO Tv

NB I: hat játékos hiányzott a Vasas keddi edzéséről

2015-07-28 13:02:06

Négyen az U21-es válogatottal készülnek, ketten pedig sérültek a Vasas labdarúgói közül, ezért a keddi edzésen nem vettek részt – számolt be a klub honlapja.

Vasas U21-es válogatott Osváth Attila Novák Csanád Nagy Gergely NB I

NB II: Böőr Zoltán visszavonul, megvan Szűcs Lajos új klubja

2015-06-22 20:46:54

Böőr Zoltán visszavonul, Szűcs Lajos, a Lombard Pápától távozó kapus Dunaújvárosban folytatja, ő pótolja a Vasasba igazoló Nagy Gergelyt – többek között ezekről a változásokról is beszélt Dobos Barna, az NB II rajtjára való felkészülést hétfőn megkezdő Fejér megyei labdarúgócsapat szakmai igazgatója a Dunaújvárosi Hírlapnak.