Találatok a MTK címkére

Találatok száma: 2927

MTK: Pandzarisz Sándor lett az MTK Baráti Kör elnöke

2018-12-14 11:32:50

Pandzarisz Sándor lett az MTK Baráti Kör elnöke – adta hírül a klub a hivatalos honlapján.

Pandzarisz Sándor MTK Budapest MTK Baráti Kör MTK

MTK: a gárda rengeteg ajándékot és sportfelszerelést adományozott

2018-12-11 15:47:43

A labdarúgó NB I-ben szereplő MTK újabb jótékonysági akcióban vállalt szerepet.

labdarúgó NB I jótékonyság NB I MTK

NB I: az MTK hazai pályán kiütötte a Haladást

2018-12-08 18:50:28

Az MTK már a meccs elején vezetést szerzett, és ellenfelénél végig jobban játszva, biztosan győzte le a Haladást a labdarúgó NB I 17. fordulójában. A gyámoltalan vendégek egy percig sem tudták megakadályozni a hazaiak sikerét, amely nagyobb különbségű is lehetett volna, de a négy gól is önmagáért beszél.

NB I 17. forduló NB I MTK Haladás

Négy góllal küldte haza az MTK a szenvedő Haladást

2018-12-08 14:16:35

közvetítés NB I 17. forduló NB I MTK Haladás

MTK: a klubelnök hívta fel a figyelmet a mókás sajtóhibára – kép

2018-12-08 12:12:36

Aki szombat délelőtt ellátogatott az MTK Budapest honlapjára, meglepődhetett: a Haladás elleni NB I-es bajnoki mérkőzést felvezető cikkben azt olvashattuk, hogy Feczkó Tamás vezetőedző Deutsch Tamás klubelnökre is számíthat az összecsapáson.

magyar labdarúgás labdarúgó NB I MTK Deutsch Tamás Deutsch Bence

Felrémlik egy mumus: véget érnek-e az Újpest Vidi elleni kínjai?

2018-12-06 11:02:17

Már csak két forduló van hátra a labdarúgó NB I őszi idényéből, a hétvégén a 17. kör következik. A Ferencváros a Mezőkövesd elleni sikerrel bebiztosíthatja első helyét a téli pihenő előtt, üldözője, a Mol Vidi FC az Újpesthez látogat. Áttekintjük a 17. forduló történelmi-statisztikai hátterét.

érdekességek Újpest beharangozó Videoton Puskás Akadémia Paks

MK: NB III-as ejtette ki az MTK-t, a Vidi továbbküzdötte magát

2018-12-05 16:55:14

A labdarúgó Magyar Kupában a nyolcaddöntőbe jutásért zajló 8. fordulóban az NB III-as Ajka meglepetésre 2–1-re legyőzte az MTK-t, a Mol Vidi FC viszont 2–1-re legyűrte a Budafokot. A Siófok is közel járt a bravúrhoz, ám tizenegyesekkel alulmaradt a Pakssal szemben.

Mol Vidi FC Magyar Kupa MTK MK Budafok Ajka

Kiesett a címvédő Újpest, ötöt kapott a DVTK, NB III-as volt az MTK végzete

2018-12-05 13:53:06

A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőbe jutásért vívott nyolcadik fordulójában az NB II-es Kaposvár 1–0-ra legyőzte és kiejtette a címvédő Újpestet. A szintén másodosztályú Budaörs Tatabányán 5–3-ra megverte az utolsó percekben két gólt szerző DVTK-t. Volt még ennél is nagyobb meglepetés szerdán, az NB III-as Ajka 2–1-re győzött az MTK ellen. A Siófok ugyanakkor csak közel járt a bravúrhoz, mert tizenegyesekkel alulmaradt a Pakssal szemben.

Tiszaújváros Magyar Kupa MTK MK Iváncsa Honvéd

NB I: Már nem foglalkoztat, hogy újra külföldön futballozzak – Vass Á.

2018-12-01 22:49:26

A labdarúgó NB I 16. fordulójában az MTK Budapest hazai pályán 1–0-ra kikapott a Debreceni VSC-től. A mérkőzés után az NSO Tv stábjának a gólszerző Varga Kevin, illetve a fővárosi együttesből Vass Ádám értékelt. A debreceni támadó felidézte a két ziccerét, amelyből egyet értékesíteni is tudott. Az MTK rutinos játékosa beszélt csapata őszi szerepléséről, valamint elárulta, hogy már nem foglalkoztatja a külföldi karrier lehetősége.

Vass Ádám Varga Kevin NB I 16. forduló NB I MTK Labdarúgó NB I

NB I: Majd gyakoroljuk, hogy öt méterről be tudjunk találni – Feczkó

2018-12-01 21:58:59

A labdarúgó NB I 16. fordulójában az MTK Budapest hazai pályán 1–0-ra kikapott a Debreceni VSC-től. A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón a két vezetőedző értékelt.

MTK Herczeg András Feczkó Tamás DVSC

NB I: a DVSC egy góllal nyert az MTK otthonában

2018-12-01 16:13:25

A labdarúgó NB I 16. fordulójában az MTK Budapest hazai pályán 1–0-ra kikapott a Debreceni VSC-től, amely így megszakította hatmérkőzéses idegenbeli nyeretlenségi sorozatát.

NB I 16. forduló NB I MTK Debrecen DVSC

Az MTK otthonában szakította meg rossz sorozatát a DVSC

2018-12-01 12:58:18

Őszi első lehet a Fradi, ráadásul példátlan dolgot tehet a Pakssal

2018-11-29 12:03:28

Paksra látogat a listavezető Ferencváros, egymással játszik két üldözője, a Mol Vidi FC és a Budapest Honvéd a labdarúgó NB I 16. fordulójában. Akár őszi elsőt is avathatunk – ehhez két kitételnek kell teljesülnie. Következik a 16. kör történelmi-statisztikai háttere.

érdekességek Újpest Videoton Puskás Akadémia Paks NB I 16. forduló

Női NB I: már nem veretlen a Fradi, MTK-siker a cséká duplájával

2018-11-29 17:25:54

Elszenvedte első vereségét a listavezető Ferencváros a női labdarúgó NB I mostani idényében: az eddig hibátlan zöld-fehérek a címvédő MTK-tól kaptak ki hazai pályán 2–1-re.

női labdarúgás női foci női NB I MTK Fradi Ferencváros

Játékossors: Szeretnék újra játszani! – Futács Márkó

2018-11-28 09:15:47

Futács Márkónak, a háromszoros válogatott labdarúgónak a nyár vége óta nincs csapata, de jó erőben érzi magát, készen áll a visszatérésre, csak egyelőre nem tudni, hol folytatja.

játékossors MTK Hajduk Split Futács Márkó

NB I: a megtáltosodott Diósgyőr legyőzte az MTK-t

2018-11-24 20:27:18

A labdarúgó NB I 15. fordulóban a Diósgyőr jó iramú mérkőzésen 3–2-re megverte az MTK-t.

labdarúgó NB I MTK Diósgyőr DVTK 15. forduló

Későn hajrázott az MTK és kikapott Diósgyőrben

2018-11-24 13:33:10

A labdarúgó NB I 15. fordulójában a Diósgyőr jó iramú, izgalmas mérkőzésen 3–2-re legyőzte a vendég MTK-t. Az első félidő után kétgólos hazai előnnyel tértek pihenőre  a csapatok, majd a frissen beállt Vernes újabb találata révén már 3–0-ra vezetett a borsodi együttes. A nagyot hajrázó MTK a végén kétszer is betalált, de ez csak a szépítéshez volt elegendő.

közvetítés NB I 15. forduló NB I MTK DVTK

Női MK: meglepetés Győrben, az ETO kiejtette az MTK-t

2018-11-24 15:12:17

Az ETO FC Győr hazai környezetben 1–0-ra legyőzte a bajnoki címvédő MTK-t a női labdarúgó Magyar Kupában, ezzel bejutott a legjobb négy közé.

női foci női Magyar Kupa Szent Mihály MTK ETO FC Győr Diósgyőr

Kisvárdai kihívás: 39 éve nem nyert abszolút újonc a Fradi otthonában

2018-11-22 20:12:38

A héten „kiegyenesedett” a labdarúgó NB I tabellája, miután lejátszották a 6. fordulóból elhalasztott Mol Vidi FC–Újpest FC mérkőzést (1–0). A hétvégén a 15. forduló következik: a Vidi Debrecenben játssza vasárnap a forduló talán legérdekesebbnek ígérkező mérkőzését, a Ferencváros a Kisvárdát, a Bp. Honvéd a Mezőkövesdet fogadja. Történelmi-statisztikai háttér a forduló mérkőzéseihez.

érdekességek Újpest Videoton Puskás Akadémia Paks NB I 15. forduló

MTK: 16 percet játszott az NB I-ben, szerződést bontott

2018-11-22 09:32:57

A labdarúgó NB I-ben negyedik helyen álló MTK bejelentette, Takács Ronald közös megegyezéssel távozik a fővárosi klubtól.