Találatok a Medveczky Erika címkére

Találatok száma: 12

Medveczky aranyérmes, három olimpiai számban ezüstérmet szereztünk

2015-08-23 09:09:54

A vasárnap délelőtti programban nyolc érmet, közte Medveczky Erika révén (női K–1 1000 m) egy aranyat szereztek a mieink a Milánóban zajló kajak-kenu világbajnokságon. Ebből az olimpiai versenyszámokat tekintve három ezüstérem jött össze. A szombati eredményeket figyelembe véve összesen tizenhárom éremmel zártunk, amelyből három arany. Ezzel a teljesítménnyel az összesített éremtábla harmadik helyén végeztünk, a fehéroroszok és a németek mögött.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Medveczky Erika

Kajak-kenu: marad a négyes – Kammerer kikapott Ceinertől

2015-07-21 13:23:08

Bár két számban jogot szerzett, a harmadikban pedig szétlövésen kapott esélyt, végül egy számban állhat rajthoz az augusztusi, milánói kajak-kenu-világbajnokságon a háromszoros olimpiai bajnok Kammerer Zoltán.

kajak-kenu  Medveczky Erika  Kammerer Zoltán

Kajak-kenu vb: a Medveczky, Sarudi kettős bronzérmes

2014-08-09 09:57:25

A Medveczky Erika, Sarudi Alíz kajak kettős bronzérmes lett 1000 méteren a moszkvai kajak-kenu vb-n, míg ugyanezen a távon a Hufnágel Tibor, Kökény Roland kajakos duó ötödikként ért célba.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Sarudi Alíz  Medveczky Erika  Kökény Roland  Hufnágel Tibor

Kajak-kenu Eb: Medveczky aranyérmes 5000 méteren

2014-07-13 17:45:01

Medveczky Erika szerezte meg a magyar kajak-kenu-válogatott nyolcadik aranyérmét a Brandenburgban zajló Európa-bajnokságon, világbajnokunk NK-1 5000 méteren bizonyult a legjobbnak.

kajak-kenu Eb  kajak-kenu  Medveczky Erika

Kajak-kenu Eb: Medveczky Erika és Sarudi Alíz ezüstérmes

2014-07-12 17:24:42

A Medveczky Erika, Sarudi Alíz kettős nagy csatában ezüstérmet szerzett a brandenburgi kajak-kenu Európa-bajnokság K–2 1000 méteres számában.

kajak-kenu Eb  kajak-kenu  Sarudi Alíz  Medveczky Erika

Kajak-kenu: Vajda nyert, Medveczky kikapott egyesben

2014-06-07 19:26:41

Az aktuális világbajnoki címvédők közül a kenus Vajda Attila nyert, a kajakos Medveczky Erika viszont kikapott 1000 méteren a kajakosok és kenusok Szegeden zajló első Európa- és világbajnoki válogatójának szombati versenynapján.

kajak-kenu válogató  kajak-kenu  Vajda Attila  Medveczky Erika

Kajak-kenu: Azt sem tudták, kajakozok-e még - Medveczky

2013-09-13 10:06:15

Medveczky Erika csodás visszatérést produkált Duisburgban: az MTK korábbi kajakosáról az év elején még azt hitték társai, befejezte pályafutását, ő azonban felállt a padlóról, és a montemor-o-velhói Európa-bajnokságon megnyert bronzérem után Duisburgban világbajnoki címet ünnepelhetett K–1 1000 méteren.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Sarudi Alíz  Medveczky Erika

Videó: öt magyar arany a vb-n - csodálatos nap Duisburgban

2013-08-31 19:18:08

Ahogy arról már beszámoltunk, a magyar küldöttség elképesztő szombat délutánt produkált a duisburgi kajak-kenu világbajnokságon: a mieink mind a 10 döntőben szereztek érmet, és a versenyszámok felét megnyerték! Íme, az öt arany videón!

videó  Vasbányai Henrik  Vajda Attila  Szabó Gabriella  Mike Róbert  Medveczky Erika

Kajak-kenu-vb: Kellett ez, hogy talpon maradjak - Kozák

2013-08-31 18:34:23

Az összes, szombaton döntőző magyar kajakos és kenus egység világbajnoki érmes lett szombaton, a duisburgi vb-n: az egészen fantasztikus versenynapot értékelték versenyzőink.

kajak-kenu-vb  kajak-kenu  Vasbányai Henrik  Vajda Attila  Szabó Gabriella  Mike Róbert

Kajak-kenu vb: Medveczky tönkreverte a mezőnyt 1000 m-en

2013-08-31 15:34:00

Magyar győzelemmel kezdődtek a szombat délutáni döntők a Duisburgban zajló kajak-kenu világbajnokságon: Medveczky Erika kiváló taktikával versenyezve, jókora fölénnyel utasította maga mögé a mezőnyt a női kajak egyesek 1000 méteres versenyében.

Kajak-kenu vb: Medveczky és Dombvári középdöntős

2013-08-29 09:42:19

A kajakosok 1000 méteres egyéni versenyében induló Medveczky Erika és a férfiak hasonló számában rajthoz ülő Dombvári Bence is második lett előfutamában a duisburgi kajak-kenu világbajnokságon, így mindkét magyar a délutáni középfutamban folytatja szereplését.

kajak-kenu vb  kajak-kenu  Medveczky Erika  Dombvári Bence

Kajak-kenu Eb: megvan az első érem - Medveczky női K-1 1000-en 3.

2013-06-15 10:22:20

Máris megszerezte az első érmet a magyar csapat a portugáliai kajak-kenu Európa-bajnokságon.