Találatok a Liu Shaoang címkére

Találatok száma: 192

Képek: olimpiai bajnok korisaink megitták Bolt pezsgőjét

2019-02-23 08:35:48

Február 22-én pénteken volt az egyéves évfordulója annak, hogy gyorskorcsolyázóink megszerezték a magyar sporttörténelem első téli olimpiai bajnoki címét. Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang, Knoch Viktor és Burján Csaba a Usain Bolttól ellesett mozdulattal ünnepelt a dobogón, amiért a legendás sprinter pezsgőt küldött nekik. Egy évvel az óriási győzelem után a bajnokok elfogyasztották az italt!

rövid pályás gyorskorcsolya kép Usain Bolt Liu Shaolin Sándor Liu Shaoang Knoch Viktor

Nem munka, hivatás! – interjú az év edzőjével

2019-02-21 10:04:10

Mindig csak élni akart azzal, amit a kezébe adtak, és sohasem visszaélni: a magyar short track válogatott mesterét, Bánhidi Ákost az év edzőjének választották, de úgy érzi, a díj sokkal inkább jár a nehéz évtizedekért, mint az első téli olimpiai aranyért.

Liu Shaolin Sándor Liu Shaoang Knoch Viktor Bánhidi Ákos Burján Csaba

Év Sportolója Gála: Mindenki a legjobbakat, minket akar megverni – Liu Shaolin Sándor

2019-02-15 01:45:00

Liu Shaolin Sándort választották meg az Év legjobb férfi sportolójának a 61. M4 Sport – Az Év Sportolója Gálán, ráadásul az olimpiai bajnok férfi rövid pályás gyorskorcsolyaváltó lett 2018 legjobb csapata az egyéni sportágak csapatversenyében, melynek ő is a tagja. Vele és Knoch Viktorral beszélgetett az ünnepség után az NSO Tv stábja.

videó Oláh Bence NSO Tv Liu Shaolin Sándor Liu Shaoang Knoch Viktor

Év Sportolója Gála: az olimpiai bajnok csapat 2018 legjobbja

2019-02-14 22:51:24

Az olimpiai bajnok férfi rövid pályás gyorskorcsolyaváltó lett 2018 legjobb csapata az egyéni sportágak csapatversenyében. A 61. M4 Sport – Az Év Sportolója Gálán az osztrák színekben olimpiai bajnok Hunyady Emese adta át a díjat.

Oláh Bence Liu Shaolin Sándor Liu Shaoang Knoch Viktor Hunyady Emese Burján Csaba

Rp. gyorskori: a Liu és a Krueger fivérek az FTC-nél – hivatalos

2019-02-13 14:46:16

A Ferencvárosi Torna Club újjáalakította gyorskorcsolya-szakosztályát és szerződtette a magyar váltóval olimpiai bajnok Liu fivéreket, valamint az amerikai születésű, de magyar színekben versenyző Krueger testvérpárt – jelentette be szerdán hivatalosan az FTC.

rövid pályás gyorskorcsolya Liu Shaolin Sándor Liu Shaoang John-Henry Krueger Cole Krueger

Rp. gyorskorcsolya: a Liu testvérek a Fradiban folytathatják

2019-02-12 16:09:39

Sokan azt hitték, már maga a sajtómeghívó is nagyot szól – a Ferencvárosi TC újjáalakuló korcsolyaszakosztálya kapcsán azonban egy teljes napon keresztül hallgatott mindenki. Majd kedd kora délután az Origo hírportál kürtölte világgá, hogy információi szerint a zöld-fehér alakulatot erősíti ezentúl Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang, a rövid pályás gyorskorcsolyázás két jelenkori klasszisa.

rövid pályás gyorskorcsolya Liu Shaolin Sándor Liu Shaoang Bánhidi Ákos

Rp. gyorskorcsolya: Liu Shaoang nem indul a márciusi vb-n

2019-02-08 19:20:42

Liu Shaoang orvosa tanácsára kihagyja a márciusi szófiai rövid pályás gyorskorcsolya-világbajnokságot. Az egy hete a drezdai világkupán kéztörést szenvedő olimpiai bajnok erről is beszélt a Nemzeti Sportnak.

rövid pályás gyorskorcsolya-vb rövid pályás gyorskorcsolya Liu Shaoang

Rp. gyorskorcsolya: otthon lábadozhat, de kétséges Liu Shaoang vb-részvétele

2019-02-05 17:15:45

Hétfői műtétjét követően kedden kiengedték a kórházból az olimpiai bajnok Liu Shaoangot, aki a rövid pályás gyorskorcsolyázók drezdai világkupaversenyének pénteki napján kézközépcsonttörést szenvedett.

Liu Shaoang rp. gyorskorcsolya rövid pályás gyorskorcsolya

Rp. gyorskorcsolya: megműtötték Liu Shaoang kezét

2019-02-04 17:09:36

„Megműtöttek, 6 csavar van a kezemben, de jól vagyok!” – közölte közösségi oldalán Liu Shaoang olimpiai- és kétszeres Európa-bajnok rövid pályás gyorskorcsolyázó. A magyar sportoló kézközépcsontja még a múlt pénteki, drezdai világkupaversenyen tört el három helyen.

rövid pályás gyorskorcsolya gyorskorcsolya Liu Shaoang

Rp. gyorskorcsolya: Ideges voltam, jéghez vágtam a szemüvegemet – Liu Shaoang

2019-02-03 15:00:29

A mindig higgadt Liu Shaoang még a szemüvegét is jégre vágta a drezdai vk-versenyen, amikor észlelte, hogy eltört a keze. Az olimpiai bajnok már itthon van, hamarosan kiderül, indulhat-e a világbajnokságon.

rövid pályás gyorskorcsolya Liu Shaoang

Rp. gyorskorcsolya: három helyen eltört Liu Shaoang keze

2019-02-01 13:47:22

Három helyen eltört Liu Shaoang kézközépcsontja a drezdai világkupaversenyen pénteken – adta hírül Facebook-oldalán a Magyar Országos Korcsolyázószövetség.

Olimpia: Bíztam benne, utcákat neveznek el rólunk – Liu Shaoang

2019-01-17 14:52:54

Csaknem egy éve állhatott fel a magyar férfi rövid pályás gyorskorcsolyaváltó a pjongcsangi téli olimpián a dobogó legfelső fokára. Burján Csaba, Knoch Viktor, Liu Shaoang és Liu Shaolin Sándor neve most felkerült a budapesti Olimpiai park emléktáblájára is. Az NSO Tv az esemény után készített interjút a Liu testvérekkel.

téli olimpia rövid pályás gyorskorcsolya rövid pályás Európa-bajnokság olimpiai bajnokok Pjongcsang 2018 Liu Shaolin Sándor

Rp. gyorskorcsolya Eb: kettős magyar siker összetettben

2019-01-13 17:15:05

Két magyar állhatott a dobogó tetején az összetett eredményhirdetésén a hollandiai Dordrechtben rendezett Európa-bajnokságon, miután a 3000 méteres szuperdöntőben Liu Shaoang harmadik, Liu Shaolin Sándor pedig negyedikként ért célba. A férfi váltó aranyérmes lett, a nők bronzot nyertek, így minden idők legsikeresebb magyar Eb-szereplését láthattuk.

Rp. gyorskorcsolya Eb: Liu Shaolin döntős, öccsét elsodorták

2019-01-13 16:07:46

Bár négy magyar is érdekelt volt a hollandiai Dordrechtben zajló Európa-bajnokság 1000 méteres elődöntőiben, onnan végül csak Liu Shaolin Sándor jutott be a fináléba.

rövid pályás gyorskorcsolya Eb rövid pályás gyorskorcsolya Liu Shaoang

Rp. gyorskorcsolya Eb: mind a négy magyar az elődöntőben

2019-01-13 15:37:00

Remekül kezdték a magyar versenyzők a hollandiai Dordrechtben zajló Európa-bajnokság vasárnapi, záró napját, hiszen az 1000 méteres táv negyeddöntőiből mindannyian futamgyőztesként jutottak tovább.

rövid pályás gyorskorcsolya Eb rövid pályás gyorskorcsolya Liu Shaolin Sándor Liu Shaoang Jászapáti Petra Bácskai Sára Luca

Rp. gyorskorcsolya Eb: megvan Liu Shaoang első aranyérme

2019-01-12 17:40:52

Liu Shaoang megszerezte első Európa-bajnoki aranyérmét, miután a hollandiai Dordrechtben zajló rövid pályás gyorskorcsolya kontinensviadalon Liu Shaolin Sándort megelőzve diadalmaskodott az 500 méteres döntőben.

Rp. gyorskorcsolya Eb: kettős Liu-győzelem 1500-on és 500-on

2019-01-12 15:54:26

Liu Shaolin Sándor aranyérmet, Liu Shaoang ezüstérmet szerzett 1500 méteren a hollandiai Dordrechtben zajló rövid pályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon, majd 500 méteren is kettős győzelmet arattak, csak éppen fordított sorrendben.

Rp. gyorskorcsolya: mindkét magyar váltó elődöntős az Eb-n

2019-01-11 20:40:05

Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang, Jászapáti Petra és Bácskai Sára Luca mindhárom távon továbbjutott a dordrechti rövid pályás gyorkorcsolya Európa-bajnokságon, és szintén sikerrel vette az első napi akadályt mindkét váltónk.