Találatok a Legia Warszawa címkére

Találatok száma: 559

Lengyelország: Nagy Dominik a hétvége álomcsapatában

2018-11-06 12:59:26

A hétvégén gólt szerző és gólt előkészítő Nagy Dominik is bekerült a 14. forduló álomcsapatába a lengyel labdarúgó-bajnokság hivatalos honlapján.

légiósok Nagy Dominik Legia Warszawa

Lengyelország: Nagy Dominik gólt lőtt, hengereltek – videó

2018-11-03 22:51:59

Nagy Dominik góllal járult hozzá csapata, a Legia Warszawa 4–0-s győzelméhez a Górnik Zabrze ellen a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Légiósok: Nagy Dominik erős jellemnek tartja magát

2018-10-25 09:43:32

A visszatéréséről, a megpróbáltatásokról, továbbá a személyét ért támadásokról és az apró gesztusok fontosságáról is beszélt a Nemzeti Sportnak Nagy Dominik, a Legia Warszawa középpályása.

légiósok interjú Nagy Dominik Legia Warszawa

Légiósok: gól és gólpassz Nagy Dominiktól a rangadón – videó

2018-10-21 18:37:18

Nagy Dominik a 2. percben gólt fejelt, majd a 23. percben remek gólpasszt adott, ám hiába vezetett 2–0-ra a Legia a Wisla Kraków ellen a szünetben, végül a 3–3-as döntetlennek is örülnie kellett a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának vasárnap esti rangadóján.

légiósok Vécsei Bálint Nagy Dominik Lugano Legia Warszawa

Légiósok: Nagyon sokat kritizáltak – Nagy Dominik

2018-10-02 16:36:34

A lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Legia Warszawa magyar szélsőjével, Nagy Dominikkal készített interjút a klub hivatalos honlapja.

Nagy Dominik Legia Warszawa légiósok

Légiósok: Ugrai megszerezte első gólját, Nagy Dominik sarokkal adott gólpasszt

2018-09-22 21:30:38

A magyar válogatott Ugrai Roland szombaton megszerezte első gólját a görög Atromitosz labdarúgócsapatában.

videó légiósok Ugrai Roland Nagy Dominik Megyeri Balázs Legia Warszawa

Videó: lengyel, magyar két jó barát – varsói fanatikusok a Vidi El-meccsén

2018-09-21 17:19:49

A Vidi FC 2–0-ra kikapott a BATE Boriszovtól az Európa-liga csoportkörének nyitányán. Az NSO Tv stábja a mérkőzés előtt beszélgetett a szurkolókkal. Szóba került Danko Lazovics és Dzsudzsák Balázs is. Varsói fanatikusokba is belebotlottunk, akik Nikolics Nemanját is emlegették, illetve összefutottunk az Újpest FC vezetőedzőjével, Nebojsa Vignjeviccsel is.

videó Nikolics Nemanja Nebojsa Vignjevics NSO Tv Mol Vidi Legia Warszawa

Légiósok: Kitörtek belőlem az érzelmek – Nagy Dominik

2018-09-17 10:44:13

Nagy Dominik (Legia Warszawa) győztes gólt lőtt a Lech Poznan elleni presztízsmeccsen (1–0) a lengyel labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapján, és úgy véli, hogy a döcögős idénykezdet után csapata rátalált a helyes útra.

Légiósok: Nagy Dominik győztes gólt szerzett a Legiában – videó

2018-09-16 20:37:33

Két nyeretlen meccs után hagyta el ismét győztesen a pályát a Legia Warszawa, amely Nagy Dominik góljával 1–0-ra legyőzte a Lech Poznant a lengyel élvonal 8. fordulójában.

Lang Ádám CFR Cluj Atromitosz Legia Warszawa Nagy Dominik Ugrai Roland

Légiósok: a Kajrat fordított, Nagy Dominik csapatát kiütötték

2018-08-26 21:30:00

Folytatja csatáját a kazah bajnoki aranyért az Asztana és a Kajrat Almati: előbbi Kleinheisler Lászlóval a soraiban 3–0-ra győzött, utóbbi az utolsó húsz percben 1–2-ről fordítva 4–2-re nyert. Elek Ákost az 59. percben cserélték le, Eppel Márton végigjátszotta a mérkőzést.

légiósok Slovan Bratislava Nagy Dominik Legia Warszawa Lang Ádám Kleinheisler László

El: Gulácsiék, Sallaiék és Korcsmárék a playoffban

2018-08-16 17:39:03

A labdarúgó Európa-liga harmadik selejtezőkörének csütörtöki visszavágóin néhány magyar játékosnak akadt oka az örömre. Továbbjutott a Gulácsi Pétert foglalkoztató RB Leipzig, Lang Ádám csapata, a CFR Cluj, illetve az APOEL Sallai Rolanddal és a Midtjylland Korcsmár Zsolttal.

légiósok Szántó Tamás Slovan Bratislava Sallai Roland RB Leipzig Nagy Dominik

Legiósok: portugál ikon lett Nagy Dominikék új edzője

2018-08-13 18:39:16

Ricardo Sá Pinto lett a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Legia Warszawa vezetőedzője.

lengyel foci edzőváltás Ricardo Sá Pinto Nagy Dominik Legia Warszawa Legia

Légiósok: Nagy Dominik góllal válaszolt a kritikára – videó

2018-08-12 20:09:48

Nagy Dominik állította be a végeredményt a Legia Warszawa vasárnapi bajnokiján: a varsói együttes 3–1-re nyert a Piast Gliwice otthonában.

légiósok Nagy Dominik Legia Warszawa Lang Ádám CFR Cluj

Légiósok: kíméletlen kritika Nagy Dominiknek és társainak

2018-08-10 14:41:29

Nehezen emésztik meg Lengyelországban, hogy a bajnok Legia Warszawa csütörtökön hazai pályán 2–1-re kikapott a luxemburgi Dudelange-tól az Európa-liga selejtezőjében. A sport.pl úgy fejezte ki kritikáját, hogy a kapus Arkadiusz Malarzon (3) kívül a lengyel csapat minden játékosának 1-es osztályzatot adott – így Nagy Dominiknek is (a skála 1-től 6-ig terjed).

légiósok Nagy Dominik Legia Warszawa El-selejtező Dudelange

Legia: a BL-búcsú után menesztették Nagy Dominikék edzőjét

2018-08-01 15:07:48

Áprilisban vette át a Legia Warszawa csapatának irányítását Dean Klafuric, és vezetésével sikerült is megszereznie a bajnoki címet. De hiába a jó mérleg, ha a 2018–2019-es Bajnokok Ligájából kiesett a csapat, a nagyszombati Spartak Trnava elleni búcsú a horvát szakember állásába került.

lengyel foci edzőváltás Nagy Dominik Legia Warszawa Legia Dean Klafuric

BL: kettős emberhátrányban nyert a Legia Warszawa, mindhiába

2018-07-31 22:27:40

Bár a hazai vereség után idegenben nyerni tudott a Legia Warszawa a nagyszombati Spartak Trnava ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában, a visszavágót kettős emberhátrányban befejező lengyel együttes 2–1-es összesítéssel búcsúzott a legrangosabb európai kupasorozattól.

légiósok Nagy Dominik Legia Warszawa Európa-liga Bajnokok Ligája

BL: tavaly csoportkör, idén blama az első körben – Sallaiék kiestek

2018-07-17 18:20:27

Sallai Roland csapata, a legutóbbi szezonban a Bajnokok Ligája csoportkörében szereplő APOEL hazai pályán csak 1–0-ra győzte le a litván bajnok Suduvát a BL első selejtezőkörének visszavágóján, így 3–2-es összesítéssel kiesett. A magyar támadót a 66. percben, már 1–0-s állásnál cserélték be.

légiósok Sallai Roland Nagy Dominik Ludogorec Legia Warszawa Bajnokok Ligája

Légiósok: Nagy Dominikék elvesztették a szuperkupát

2018-07-14 19:46:28

Nagy Dominik a hajrában lépett pályára a Legia Warszawában, amely 3–2-re kikapott az Arka Gdyniától a lengyel labdarúgó-szuperkupáért vívott szombat esti mérkőzésen. A kolozsvári CFR szintén a szuperkupáért lépett pályára, és Lang Ádám nélkül el is hódította azt, míg Kleinheisler László csapata, az éllovas Asztana kétgólos győzelmet aratott a kazah bajnokságban.

légiósok Nagy Dominik Legia Warszawa Lang Ádám Kleinheisler László CFR Cluj

BL: Nagy Dominik beállt, a Legia bombagóllal nyert Írországban

2018-07-10 20:15:59

Elkezdődött a Bajnokok Ligája és az Európa-liga selejtezőjének 1. fordulója. A BL-ben a Korhut Mihályt a keretbe sem nevező Hapoel Beer-Seva és a Celtic egyaránt háromgólos győzelmet aratott, míg az Európa-ligában az egyetlen keddi meccsen a kazah FK Tobol 95. percben szerzett találattal nyert a grúz Szamtredia vendégeként.