Találatok a Gyulai Memorial címkére

Találatok száma: 22

Ramil Guliyev: Ez az én utam! – interjú

2019-07-12 09:18:20

A keddi Gyulai Memorial egyik sztárja Ramil Guliyev, a világ- és Európa-bajnok azeri-török sprinter volt, aki Fehérváron kezdte a szezont. Beszélt fordulatos pályafutásáról, Usain Boltról és arról, miért hordoz körbe két zászlót a versenyei után.

atlétika Ramil Guliyev Gyulai Memorial

Gyulai Memorial: Nguyen egyéni csúccsal harmadik távolban

2019-07-09 19:33:50

Nguyen Anasztázia 670 centiméteres egyéni csúccsal a harmadik helyen végzett női távolugrásban, míg Márton Anita 18 méter feletti teljesítménnyel negyedik lett női súlylökésben a székesfehérvári Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon.

atlétika Nguyen Anasztázia Márton Anita Gyulai Memorial

Gyulai Memorial: négy világcsúcstartó és nyolc világranglista-vezető jön

2019-07-04 13:07:41

Négy világcsúcstartó és nyolc világranglista-vezető jön többek között az idei, sorrendben 9. Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíjra, amelyet jövő kedden rendeznek meg Székesfehérváron.

atlétika Gyulai Memorial

Gyulai Memorial: nagy verseny várható női 200 méteren

2019-07-02 11:31:52

Különlegesen nagy verseny várható női 200 méteren a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon, ugyanis indul a 400 méter olimpiai bajnoka és a 100 méter világranglista-vezetője.

Gyulai Memorial: erős mezőny várható a dobószámokban

2019-06-04 09:02:25

Erős mezőny vesz részt, benne a legjobb magyar dobóatlétákkal az idei Gyulai István Memorial Atlétika Magyar Nagydíjon.

Gyulai-emlékverseny Gyulai Memorial Gyulai István Memorial

Gyulai Memorial: csaknem 300 induló, telt házas versenyre számítanak a szervezők

2018-07-01 14:01:34

Soha ennyi nemzetközi és nemzeti versenyszámot nem rendeztek még a Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíjon, amelynek vasárnap és hétfőn csaknem 300 indulója lesz – jelentette be Deutsch Péter, a szervezőbizottság elnöke.

atlétika Gyulai Memorial Gyulai István Memorial

Gyulai Memorial: olimpiai és világbajnokokkal teli mezőny női 100-on és 400-on

2018-06-12 10:00:20

Rajthoz áll a székesfehérvári Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíjon a legtöbb világversenyes érmet gyűjtött atlétanő, Allyson Felix, de rajta kívül is számos olimpiai és világbajnok indul női 100 és 400 méteren.

atlétika Gyulai Memorial Allyson Felix

Gyulai Memorial: az 1500-as vb-első az 1000 méter favoritja

2018-06-01 09:57:54

A férfi 1500 méter világbajnoki címvédője, a kenyai Elijah Manangoi is indul a székesfehérvári Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíjon, amelyen 1000 méteren áll majd rajthoz.

atlétika Gyulai Memorial Elijah Manangoi

Gyulai Memorial: jönnek a világ legjobb férfi kalapácsvetői

2018-05-30 11:48:24

A lehető legerősebb mezőny gyűlik össze férfi kalapácsvetésben a 8. Gyulai István Memorial–Atlétikai Magyar Nagydíjon, melyen a tavalyi világbajnokság dobogósai és az olimpiai címvédő is dobókörbe lép.

atlétika Pawel Fajdek Halász Bence Gyulai Memorial

Gyulai Memorial: 15 világsztár részvételét jelentették be

2018-05-15 11:54:50

Tizenöt világsztár, köztük Baji Balázs és Márton Anita részvételét jelentették be a július elején sorra kerülő 8. Gyulai István Memorial–Atlétikai Magyar Nagydíj szervezői.

Gyulai Memorial: A legfontosabb a színvonal fenntartása – Spiriev

2017-07-05 20:20:25

Spiriev Attila, a Magyar Atlétikai Szövetség (MASZ) sportigazgatója szerint a legfontosabb a Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíj remek színvonalának fenntartása.

atlétika Spiriev Attila Gyulai Memorial

Gyulai Memorial: Baji óriási országos csúcsa 110 gáton!

2017-07-04 19:48:57

Baji Balázs óriási országos csúccsal, 13.15 másodperccel a negyedik helyen végzett a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj idei talán legszínvonalasabb számában kedden.

Gyulai Memorial Baji Balázs

Gyulai Memorial: Kővágó nyert, ráadásul vb-szinttel

2017-07-04 18:55:15

Kővágó Zoltán 65 méter feletti eredménnyel megnyerte a férfi diszkoszvetést, egyúttal tejesítette a londoni világbajnokság kvalifikációs szintjét a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon Székesfehérváron.

Kővágó Zoltán Gyulai Memorial

Gyulai Memorial: Márton Anita hat dobásából öttel nyert volna

2017-07-04 18:31:04

Márton Anita egészen kiváló sorozatot produkálva, 19.48 méteres eredménnyel megnyerte a női súlylökést a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon Székesfehérváron, ahol női 400 gáton kikapott az olimpiai bajnok Dalilah Muhammad, míg férfi 100-on Justin Gatlin 10 másodpercen belüli idővel diadalmaskodott.

női súlylökés Márton Anita Gyulai Memorial

Gyulai Memorial: Fajdek nyert, Halász Bence Pars előtt

2017-07-04 18:12:02

A tavalyi évhez hasonlóan ismét kilencedik lett Pars Krisztián férfi kalapácsvetésben a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon Székesfehérváron, ahol a papírformának megfelelően a világranglista-vezető lengyel Pawel Fajdek simán nyert, míg legjobb magyarként Halász Bence a hatodik helyen végzett.

Pawel Fajdek Pars Krisztián Halász Bence Gyulai Memorial

Gyulai Memorial: kilencvennyolc világbajnoki és olimpiai érmes

2017-07-03 11:55:31

Összesen 98 világbajnoki és olimpiai érmes érkezik a Gyulai István Memorial–Atlétikai Magyar Nagydíjra, amelyet hétfőn és kedden rendeznek meg Székesfehérváron, a Bregyó-közi Regionális Atlétikai Központban.

Gyulai Memorial: újabb riói olimpiai bajnok jön Fehérvárra

2017-07-01 15:48:18

A női 400 méteres gátfutó Dalilah Muhammad személyében újabb riói olimpiai bajnok érkezik a Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíjra, amelyet kedden rendeznek Székesfehérváron.

Gyulai Memorial: újabb klasszisok jelezték, elindulnak

2017-06-15 09:51:07

A tavalyi verseny legnagyobb sztárja, David Rudisha újra indul a Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíjon, július 4-én.

atlétika Veronica Campbell-Brown Omar McLeod Gyulai Memorial David Rudisha Baji Balázs

Gyulai Memorial: Márton Anita országos csúcsot dobott, Baji és Kővágó nyert

2016-07-18 17:59:31

Márton Anita nem léphetett fel a dobogóra a székesfehérvári Gyulai István Memorial rendkívül magas színvonalú női súlylökő versenyszámában, de eredménye remek: új országos csúcs! Baji Balázs 110 gáton jó idővel, Kővágó Zoltán diszkoszvetésben az idei legjobbjával győzött a hétfői, számos világklasszist felvonultató székesfehérvári versenyen, míg a világcsúcstartó David Rudisha a világ idei legjobb eredményével nyert férfi 800 méteren.

atlétika Sipos János Pars Krisztián Márton Anita Kővágó Zoltán Gyulai-emlékverseny

Gyulai Memorial: Ez az eredmény borzasztó – Pars

2016-07-18 17:25:29

Pars Krisztián 71 méter alatti eredménnyel a kilencedik helyen végzett hétfőn kalapácsvetésben a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon, amelyen a papírformának megfelelően a világbajnok Pawel Fajdek nyerte a számot. Baji Balázs és Kővágó Zoltán jóvoltából két győzelemnek, Márton Anita révén egy új országos csúcsnak örülhettek a számos világsztárt felvonultató székesfehérvári versenyre kilátogató magyar atlétabarátok.

atlétika Pars Krisztián Gyulai-emlékverseny Gyulai Memorial Gyulai István Memorial